Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » LG KP500-as telefonomnak megtörtem a kijelzőjét, semmit nem mutat, csak szétfolyó színeket. :( Meg lehet még javíttatni? fórum

LG KP500-as telefonomnak megtörtem a kijelzőjét, semmit nem mutat, csak szétfolyó színeket. :( Meg lehet még javíttatni? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 5. 16:48

Azt mondta a srácom, hogy rendeljem meg.


Hmm, ő tudja... :P


Az unokabátyám ezer százalék, hogy meg tudja csinálni, úgyhogy kicsit megnyugodtam. De ameddig így néz ki a telóm, addig rá se tudok nézni. :(


Szép napot kívánok neked, és őszintén köszönöm a segítséget!!!!

2010. jún. 5. 13:42
na siker?
2010. jún. 4. 17:42

Igyekezzen, mert ha itt megnézed, mellé van írva, hogy utolsó darab!


[link]


az oldal alján van.


és nem ártana vennie egy képernyővédő fóliát, ami 790 ft, ez nagyon sokat segít a sérülések, karcok, hajszálrepedések elkerülésében!

(persze ha földhöz vágja az ember, azon nem, de valamennyire "összetartja" a kijelzőt).

2010. jún. 4. 17:35

Szerintem a pasim el tudna menni érte. Lehet, hogy meg is tudja csinálni.


Nincs is messze tőle a Váci, úgyhogy biztos el tudna menni érte.


Ma szépen meg fogom kérni. :)

2010. jún. 4. 17:30

A speedshopot itt találod:


[link]


ha elmész érte, megspórolod a 990 ft-os kiszállítási díjat, és ha személyesen mész, meg is tudod őket kérdezni, hogy adnak-e a garanciát (ez elég fontos lenne).

2010. jún. 4. 17:27
egyébként ha szeretnéd, lefordítom neked a képek alá írt szöveget. ez alapján - ha te tényleg nem mered - apukád, tesód, barátod, bárki simán megcsinálja. én nem fizetnék érte...
2010. jún. 4. 17:26

Irigyellek érte, én valahogy nem érzem az ilyen dolgokat.

Még a tetoválógépemhez is tök segg vagyok. :P


Örök hála neked!!!!

12. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - Mothertiger)
2010. jún. 4. 17:23
én már ezer mindenemet ejtettem le, cseréltem kijelzőt laptopban, telefonban, nem nagy ügy, csak a pasik szeretnek úgy csinálni, mintha ez valami marha nagy truváj lenne :))
2010. jún. 4. 17:21

Most fejeztem be a böngészést a linkeken, amiket küldtél.


Üzletben akartam kicseréltetni, de aztán beugrott az alábbi megoldás is. Kicsit megnyugodtam, bár még eléggé fáj ránézni a telómra sírás nélkül. :(

10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Mothertiger)
2010. jún. 4. 17:21

nézd már meg a képet, le kell csavarozni 4 csavart, meg kell lazítani 4 szalagkábelt, és szétjön magától, nem kell ehhez elektroműszerész.. jó, hogy nem atomfizikust hívsz :DDD


ez az egész csak egy kínai gyárban készült műanyag ház. ha tudsz legózni, telefont is szét tudsz szedni:)

2010. jún. 4. 17:19

Lehet megrendelem a speedshopból, ahogy ajánlottad. Van is egy ismerősöm, aki ki tudja cserélni (elektroműszerész).


Köszönöm a tippeket!!!!!!!

8. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2010. jún. 4. 17:18

ezek szerint nem nézted meg a linket, ott van pár kép, tök egyszerű. egy nullás philips csavarhúzó kell csak hozzá.


nem a tesódra vonatkozott a kérdés, hanem hogy ki az alanya a "kicserélnék" igének, de ennél alaposabban már nem tudom kérdezni, vagy várjál,


MEGBÍZHATÓ, SZÁMLAKÉPES, GARANCIÁT vállaló ember/cég/üzlet cserélné ki?

2010. jún. 4. 17:12

A tesóm az a tesóm! :D


Azért annyira nem vagyok ügyes, hogy kicseréljem a kijelzőt. :(

2010. jún. 4. 17:04

Én amúgy ezt venném, a speedshop szerintem egy korrekt hely:


[link]


és szépen ez alapján a leírás alapján kicserélném magam:


[link]

2010. jún. 4. 17:01

kijelzőcsere, nem nagy ügy. némi ügyes kézzel megáldva otthon is meg lehet csinálni.


mondjuk a vaterán ami ilyen kijelzőt árulnak

[link]


az 9ezer, szóval nem lehet, hogy a kétezer az csak a munkadíj?


kik azok a "tesómék"? szaküzlet? én ilyen aluljárós gsmboltban nem cseréltetnék semmit, az ziher.

2010. jún. 4. 17:00
Nekem is olyan van! Többe kerül megcsináltatni, mint 1 új :( Sajnálom!
2010. jún. 4. 16:59

Most beszéltem a tesómmal, azt mondja, kétezerért kicserélik.


Kamu???


Nagyon szeretem ezt a telefont, már hónapok óta megvan. Ragaszkodom hozzá, és ha valóban meg lehet csináltatni, akkor inkább.


Mondd, hogy igen!!!!!!!

2010. jún. 4. 16:56
Hááát! Sokba fog kerülni. :( Lehet hogy jobban jársz egy új készülékkel...
2010. jún. 4. 16:54
LG KP500-as telefonomnak megtörtem a kijelzőjét, semmit nem mutat, csak szétfolyó színeket. :( Meg lehet még javíttatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook