Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legyőzheti a szerelem a távolságot? fórum

Legyőzheti a szerelem a távolságot? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Legyőzheti a szerelem a távolságot?

1 2 3
2011. máj. 14. 11:55
Szerintem nem az életkor vagy a távolság határozza meg azt, hogy tartós lesz-e kapcsolat, hanem az érzelmi és értelmi értettség, valamint a közös szándék. Sok boldogságot!
35. Tisztisz0719 (válaszként erre: 33. - Jucika.mucika)
2011. máj. 14. 11:31

Nem lesz könnyű nem akarlak elkeseríteni, de kitartást és minden jót kívánok! Mi kétszer is végig csináltuk kétszer 8 hónap volt a négy év alatt, de ha nagyon szeretitek egymást akkor kibírjátok! Nálunk volt olyan hogy én azt mondtam hogy nagyon szeretlek, de nekem ez így nem kapcsolat, hogy úgy volt itt leszünk egymással két három napot és másnap ahogy hazajött este 10kor csörög a telefon hogy éjfélkor indulás gyöngyösről angliába. Na egy pár ilyen után kibuktam. Más az ha van egy rendszer hogy mikor tudtok találkozni de így ahogy mi voltunk hogy jött de bennem volt a félsz hogy lehet két óra múlva elküldik akár három hétre is ez idegörlő volt.

A legjobb barátnőmék 7 évig csinálták ezt csak hétvégente találkoztak másfél napra rendszeresen meg mikor szabin volt a csaj akkor ment a csávóhoz székesfehérvárra. Ott a csaj hülye már elnézést, mert ő itt dolgozott a semmiért semmije nem volt csak kényelmes volt anyuci szoknyáján ülni 26 évesen. A srácnak van lakása fasza állása ő meg minek jöjjön a porfészekbe? És igaza volt most lesz 7 év után az esküvőjük.

Gondolom ez az egész azon is múlik hogy milyenek az emberek, mennyire szeretik egymást, mennyire van szükségük a másik közelségére. És tudod hogy amikor másodszor elment a párom kamionozni(akkor már kényszerből) akkor értettem meg igazán mikor nem volt velem minden éjjel, hogy mennyire is szeretem! Addig nem is gondoltam hogy ennyire lehet szeretni és ragaszkodni valakihez. Sokkal rosszabb volt a második mint az első majd bele pusztultam mert akkor már jobban ismertem megszoktam a hétköznapokat hogy velem van biztonságban voltam aztán kopp hirtelen hideg lett az ágy...

Tehát ha tényleg szeretitek egymást és kibirjátok ezt a két évet akkor biztos sokkal erősebb lesz köztetek is a szerelem. Ha meg esetleg nem bírjátok ki akkor nem is illetek igazán össze.

Az elején én is sokat bizonytalankodtam. Meg még féltékeny is voltam így magamban főttem nem mutattam én ezt senkinek. De szerencsém volt ezzel a csavargóval! :D

Kívánom hogy neked is legyen legalább ilyen szerencséd!

34. KisFarkas83 (válaszként erre: 29. - Jucika.mucika)
2011. máj. 14. 11:23

Köszönöm szépen! :)

Nektek csak szorítani tudok,és kitartást kívánni! Igaz hogy a mi esetünk kicsit más, 10 évvel vagyok idősb Nálad... 5 hónapig bírtuk egymás nélkül,ennyi időt vett igénybe a szervezés,előkészítés,ezazamaz, de megérte! 4 nap múlva együtt élünk!

Kívánom Neked is hogy ilyen boldogok legyetek mint mi! :)

33. jucika.mucika (válaszként erre: 28. - Tisztisz0719)
2011. máj. 14. 10:53
Sajnos nekem is a suli okozza a legnagyobb akadályt. Talán már rég Pesten élnék, nem is biztos, hogy vele, de mindenféleképpen a közelében. Emiatt utálom is a sulit, hisz váltani nem válthatok már, hisz már csak 2 évem van hátra... Úgy vagyok vele, hogy ha még két évet kibírunk úgy, hogy ezt csináljuk, akkora már annyira erős lesz a szerelmünk és akkora kötődés lesz kettőnk között, hogy onnantól kezdve szerintem már egy biztos kapcsolatot tudhatok majd az életemben. Most néha még bizonytalankodok, hisz olyan messze van még az a két év, de remélem, hogy olyan gyorsan fog elrepülni, mint ahogy ez az első év elrepült. :)
32. jucika.mucika (válaszként erre: 26. - Nyau82)
2011. máj. 14. 10:50
:) Köszönöm. :)
31. jucika.mucika (válaszként erre: 27. - Sirga)
2011. máj. 14. 10:49

Köszönöm szépen a bókot! :) Ez volt életem legelső cikke. :)

Remélem az idézet semelyik pontja sem fog nálunk beigazolódni. :)

30. jucika.mucika (válaszként erre: 25. - Herczegova)
2011. máj. 14. 10:49
Gratulálok nektek! :) Örülök, hogy kibírtátok ezt a tényleg nagy távolságot! :)
29. jucika.mucika (válaszként erre: 24. - KisFarkas83)
2011. máj. 14. 10:48
Gratulálok, és gyönyörű szép közös életet kívánok nektek! :)
2011. máj. 14. 10:21

Na leküzdhető de nem egyszerű! Én is kb 4 éve ismertem meg a párom igaz csak beszélgetni akartunk unatkoztunk neki unalmas volt az info óra amin tanított, én meg beteg voltam. Tetszett a neve aztán játék közben összetalálkoztunk. kb 3 nap kérdezte hogy fenn vagyok e iwiwen. Megnézett aztán két nap múlva már msnen dumáltunk, minden féle hátsó szándék nélkül csak barátkoztunk. Mondván nekem nem kell pasi neki meg nem kell csaj. Ja a lényeg ő nyíregyházi volt én kalocsai azaz kb 360km. Kamionozni készült átköltözött Gyöngyösre aztán egyszer bejelentette hogy elindultam hozzád. Majd kiugrott a szívem a helyéről akkor értettem meg igazán hogy mi is játszódott le bennem. Akaratom ellenére megszerettem. Nagyon idegesek voltunk az első találkozásnál, de kb fél óra után úgy beszélgettünk egymással mint két ember akik már nagyon régóta ismerik egymást, pedig csak két hónapja msneztünk. Párszor jött heti kétheti egyszer 2-3 napokra aztán látta hogy van értelme, nagy a ház ahol lakunk és megkérdezte hogy mi lenne ha felmondaná az albérletét mert úgyis max heti 1x jár haza. És akkor se az albiba megy hát idejött aztán nehéz volt az is hogy a végén már két három hetekre elment külföldre, imád vezetni mégis lemondott róla mert nem bírtuk a távolságot és elviselni. Két év után megkérte a kezem. Most a közelben fuvarszervező, és október 19.re várjuk az első babánkat. :D Igaz esküvő még nem volt mert nehéz összehozni a rokonok nagy távolsága miatt. :( Majd annak is eljön az ideje.

Tetszett a cikk nagyon és igen miért is ne lehetne? Én 20 voltam mikor megismertem a nagy őt véletlenül :D! (ő akkor volt 25)

De nem tudom ha akkor nem jön le akkor meddig tudjuk ezt így csinálni lehet ráment volna a kapcsolatunk. Nagyon nem bírtuk egymás hiányát. Mi mindketten arra vágytunk hogy egymás közelében legyünk minél többet. És lépni kellett engem a suli ide kötött másfél évem volt hátra intenzív érettségin nem akartam az ország másik felébe költözni úgy hogy csak két-három hetente jön haza én meg ott várom tök ismeretlen helyen tök egyedül.

Tehát egy darabig elviselhető a távolság de sokáig nem.

Jó a cikk!

27. Sirga
2011. máj. 14. 09:34
Szépen írsz, tetszik a cikked. A címéről egy régi bölcselet jutott eszembe, ami sajnos sokszor beigazolódik: "A távolság vagy a szerelmet öli meg, vagy a szerelmest." Kívánom, hogy Nálatok ne így legyen! :)
26. nyau82
2011. máj. 13. 22:56
"A távolság olyan ,mint a szél:a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja"-idézet egy dalból
2011. máj. 13. 21:38
Rövid leszek.Két éve kezdödött,kb 2000 km (kétezer):) távolsággal,novemberben megvolt a polgári ,jovo honapban lesz az egyhazi eskuvo:)szoval csak bizni es semmi panik:)hajrá:)
2011. máj. 13. 21:20
Lassan 5 hónapja vagyunk együtt a kedvesemmel, 4 év ismeretség után decemberben találtunk igazán egymásra. A történet hosszú lenne, a lényeg hogy ő lassan 2 éve kint él Londonban, tehát a románcunk interneten kezdődött el igazán... Mikor hazajött az ünnepekre,rövid úton kiderült hogy mi egymásnak vagyunk kitalálva... De ő január elején vissza kellett menjen.. :( A történet happy endje, jövő hét szerdán költözök ki hozzá.. Végleg... Mi kiálltuk a távolság próbáját,és más egyéb nehézségeket!! Azt hiszem ezt már joggal nevezem erős szerelemnek... :))
23. bared (válaszként erre: 22. - Jucika.mucika)
2011. máj. 13. 20:59

aranyos vagy, köszönöm:-)))


pár hét, és megyünk utána:-))

22. jucika.mucika (válaszként erre: 18. - Bared)
2011. máj. 13. 20:51
További sok sikert! :)
21. jucika.mucika (válaszként erre: 16. - Brekszi)
2011. máj. 13. 20:51

Gratulálok, te egy szó szerinti túlélő vagy. Nem lehet könnyű három gyerkőccel, és úgy, hogy ráadásul a férjed annyira messze van...

Annyira büszke vagyok az ilyen nőkre, akik kibírnak mindent, és küzdenek... Szeretnék ilyen nő lenni.

Sok sikert, és kitartást! :)

20. jucika.mucika (válaszként erre: 15. - Wildy)
2011. máj. 13. 20:49
Én is ugyanígy vagyok. Sokszor megfordult már a fejemben, hogy talán nélkülem egy boldogabb ember lehetne, talán találhatna magának egy olyan lányt, aki ott lehet vele akár a nap 24 órájában, és nem 2 óra zötykölődés, hanem 2 perc troli vagy séta választja el őket, de aztán meglátom, hogy megint írt egy SMS-t és amikor elolvasom elolvadok, vagy meghallom a hangját és elfelejtek minden kételyt. :) Imádom! :)
2011. máj. 13. 20:46

Mi is kéthetente találkozunk, és néha nagyon meg tudnék őrülni, amikor hétköznap szörnyen rossz hangulatom van, és szeretném megölelni...

Sok sikert a közös életetekhez, szurkolok! :)

18. bared
2011. máj. 13. 20:44
6.5 hónapja élünk külön országban, és a helyzethez képest simán ment a dolog...
2011. máj. 13. 19:50
HAJRÁÁÁÁ:-))))!
2011. máj. 13. 19:44
Mi idén lesz nyolc éve hogy együtt vagyunk, élünk a párommal,ő kamion sofőr nemzetközizik ugyhogy eböl lehet gondolni menyit van sajnos ithon.De én imádom hazavárni hétvégén ha hazajön néha kicsit nehéz pláne hogy van három gyerkőc de imádjuk egymást!
15. Wildy
2011. máj. 13. 19:38
Sajnos, minket is a párommal több mint 200 km választ el, én Szegeden ő Debrecenben. Nagyon rossz mikor nincs velem, de annál nagyobb öröm, amikor találkozhatunk ami sajnos csak 2-3 hetente jön össze. Néha úgy érzem, hogy ennek a kapcsolatnak se eleje se vége, de aztán felhív és a hangjától megnyugszom és érzem, h nagyon szeret és én is őt. :)
14. jucika.mucika (válaszként erre: 9. - Patriciaaa)
2011. máj. 13. 17:55

Érdekes, én nem tudnám megunni a páromat. Egy éve együtt vagyunk, és alig várjuk a találkozásokat.

Nem tudnánk megunni egymást, hisz mindig találunk a másikban valami újat, valami szépet. :)

2011. máj. 13. 17:54

Annyira jó ezeket a "Sikersztorikat" olvasgatni. :)

Gratulálok minden kedves feleségnek, és gyönyörű szép közösen eltöltött éveket kívánok :)

2011. máj. 13. 17:38
A távolság nem akadály :-) Minket többek között egy tenger választott el és ma már a férjem és van egy gyönyörű pici fiunk :-)
2011. máj. 13. 17:35

Amikor megismertem a férjemet, ö Németországban élt.

Két év múlva átköltözött Ausztriában, hogy közelebb legyen hozzám. ìgy még egy évet húztunk ki. Aztán én költöztem ki hozzá, és itt Ausztriában házasodtunk. Soha nem fogom megbánni, hogy a feje tetejére állítottam az életemet. Második éve élünk együtt teljes harmóniában. Szóval, nincs lehetetlen.

10. k_nm
2011. máj. 13. 17:17
mi 2 évet húztunk 1200 km távolságból...2 éve pedig a férjem ;-)
2011. máj. 13. 17:07
Én még nagyon fiatalon 14évesen ismertem meg az első nagy-nagy-nagy szerelememet.. :) Én Debrecen mellett lakok, ő Kecskeméten. 160km volt a távolság, és persze nehezítette az is, hogy a szüleim rettentően féltettek elengedni.. 2évig voltunk együtt, de sajnos, mint minden mese, egyszer véget ér.. Mosolyogva gondolok vissza arra a 2évre, viszont nálunk az volt a baj, hogyha együtt voltunk, akkor ugye 1,5-2napot egyhuzamban, később nyári szünetben például, meg heteket.. Meguntuk egymást..
8. jucika.mucika (válaszként erre: 7. - Fiona 40)
2011. máj. 13. 16:57
Köszönöm szépen :)
2011. máj. 13. 16:41
Nagyon szép amit írtál!kívánok sok szép szerelmes pillanatot!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook