Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legyőzheti a szerelem a távolságot? fórum

Legyőzheti a szerelem a távolságot? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Legyőzheti a szerelem a távolságot?

1 2 3
2011. máj. 13. 16:40

Köszönöm szépen a hozzászólásokat. :)

Igazából ezzel nem csak nektek szerettem volna úgymond "erőt" adni, hanem önmagamnak is, mivel néha nagyon meg tudok törni, és megijedni a kettőnk jövőjétől a párommal... :)

Sok erőt és kitartást kívánok a továbbiakban nektek. :)

2011. máj. 13. 16:33
Szia, szép cikket, írtál, kicsit szívemhez is szólt. Párom egy évet volt kint külföldön, 6 hétre jöhetett csak haza. Úgy ment ki, hogy mikor elváltunk 7 hónaposak voltunk, javarészt hétvégén találkoztunk, mert felkészítés, meg az amaz. Tavaly szeptember végén haza jött, töretlen a szerelmünk, ha két embert valami megmagyarázhatatlan, kapocs fűzi egymáshoz, igenis le lehet győzni az ismeretlent, a lehetetlent. Igaz fiatal vagy még, én is azt mondom, de ha elég erősek vagytok, le lehet küzdeni mindent!
2011. máj. 13. 16:30
Igen.
2011. máj. 13. 16:14
Szija :), én is csak egy ilyen storyt tudok felhozni, 700km távolság, de együtt vagyunk másfél éve :) . Megy ez, de nagyon nehéz :( . Sok sok erő kell hozzá :(
2011. máj. 13. 16:12
szia..én 2009 februárjában ismertem meg a párom interneten..én tatabányán laktam ő tóalmáson..nagyon belészerettem interneten keresztül..ő is belém..2009 májusában eljött hozzám..azóta együtt lakunk és van egy 15 hónapos kisfiunk:)..
2011. máj. 13. 16:08
“Nem az a legalapvetőbb érzelmi szükségletünk, hogy szerelmesek legyünk, hanem az, hogy társunk őszintén szeressen, olyan szeretettel, mely nem az ösztönökből fakad, hanem értelmi és akarati világában gyökerezik. Arra van szükségünk, hogy olyasvalaki szeressen, aki szabadon döntött mellettünk, s aki meglátja bennünk a szeretetreméltót.
Az ilyen szeretet erőfeszítést és önfegyelmet kíván. Azzal a döntéssel jár, hogy energiáinkat befektetve a másik javát igyekezzük szolgálni, s ha erőfeszítéseink nyomán gazdagodik az élete, az minket is megelégedéssel tölt el, hiszen őszintén szeretünk valakit. Ehhez nincs szükségünk a szerelmi mámorra. Valójában az igazi szeretet a szerelmi állapot elmúltával lép életbe.”

Ugrás a teljes írásra: Legyőzheti a szerelem a távolságot?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook