Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Légúti megbetegedések - természetes gyógymód! fórum

Légúti megbetegedések - természetes gyógymód! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Légúti megbetegedések - természetes gyógymód!

1 2
2006. dec. 11. 12:43
engem érdekelne,megköszönném ha tájékoztatnál a fiam 6.éves lassn 4éve vagyunk benne az asthmában,és kiszeretnénk jutni belőle :(Most úgy néz ki a lányom is (1,5)beleesik sajnos.Köszönöm a tájékoztatást ide is írhatsz :mosojgos@citromail.hu
3. dogiz (válaszként erre: 2. - Púder)
2006. okt. 26. 21:47

Szia! Ha meg szeretnéd nézni Parajd honlapját: www.praid.ro - majd menj rá a szállodákra, falusi turizmus, majd **csillagos. Ott megtalálod a Bíró házat, vagy persze tetszés szerint bármelyiket. Mi a Bíró családnak nem a panziójában, hanem a lakásukban laktunk. Első alkalommal, már csak ott tudtak nekünk szállást biztosítani. Az elején főleg a két kamasz gyerekemnek nem tetszett, de belenyúgodtunk, úgy, hogy következő két évben már mi kértük, hogyha lehet mi náluk szeretnénk lakni a lakásban. Persze ott nem zavart bennünket a többi turista, meg mi se senkit. Külön bejáratunk volt, két szoba, fürdőszoba, igazából mint egy egyszerübb családi ház, de tiszta, rendes. A konyhájukat használtuk ha szükségünk volt rá. Hűtőt, gáztűzhelyet, kocsival be tudtunk állni az udvarba. Egyszóval nekünk szímpatikusak voltak. Nem luxus szálló, de nem is egy lepukkant valami, mindenhez közel van.

Az udvarra bármikor kimehettünk, akkor jöttünk - mentünk amikor akartunk.

Az Ő címük: Bíró József

PRAID

Str. Tanórok, 1139

Jud: HARGHITA

cod. 4174

2006. okt. 26. 15:41
Szia! Én is hallottam Parajdról.Mi majd a jövő nyáron szeretnénk oda elutazni, ezért ha tudnál ajánlani szállást, azt megköszönném! Két gyerekkel mennénk, akkor ők már 9 és 2 évesek lesznek, tehát valamilyen kultúrált szállás kellene, nem csak egy szoba. Köszi a segítséget!
2006. okt. 16. 14:43
Sóterápia! Bizonnyára sokan ismeritek, vagy legalább is hallotatok róla. Sóbánya, sóbarlang...stb.
Nekem két felnőtt gyerekem van. Mind a kettőnek légúti problémái voltak (éjszakai befulladás, télen - nyáron köhögés, egyszóval orvos - kórház...)

Ugrás a teljes írásra: Légúti megbetegedések - természetes gyógymód!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook