Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Legjobb hajgöndörítő fórum

Legjobb hajgöndörítő (beszélgetős fórum)


2021. nov. 27. 16:05
Végül megfogadtam a tanácsaitokat és beszereztem egy Remington ci96w1 kúpvasat. Mai napon ki is próbáltam, viszont eléggé szöszös/kócos hatása lett az egésznek. Tuti bénán csináltam valamit. Aki használja már régebb óta, mit javasoltok, hogy érdemes használni, hogy ezt elkerüljem?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. nov. 23. 17:07
Köszi a tippet 🙂 soha nem próbáltam hajvasalóval, pedig hallottam, hogy többen is azzal göndörítenek. Holnap ki is próbálom.
6. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 14:47

Ugyan nem ezt a márkát, de egyszer próbáltam ilyet, de annyira pici tincseket lehet beletenni, hogy szerintem nagyon macerás. Ráadásul volt, hogy túl tekert pár szálat, és húzta/kitépte a hajat, szóval személy szerinte lebeszélnélek róla.

Bár ha van hajvasalód, azzal is tökéletesen lehet göndöríteni, sőt sokkal trendibb loknikat lehet varázsolni vele, mint a hajsütővassal. Igaz, kell hozzá némi gyakorlás és kézügyesség...

2021. nov. 23. 14:26

És erről a típusról tudtok esetleg valamit?

[link]

2021. nov. 23. 14:14
Köszi csajok 🙂 a hajvasalóm is remington, nagyon szeretem, úgyhogy hallgatok rátok.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 14:04
Szerintem a Remington felső kategóriás termékei a legjobbak, ami nem professzionális, de azok sem olcsók, sőt...
2. sviki0525 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 07:53
Szia! Attól függ mire szeretnéd, azaz milyen fürtöket/hullámokat... Hacsaak lágy hullámot, laza loknit, akkor hajvasaló remekül működik, én a Remington pearl wands-ot tudom ajánlani. Ha szép göndör fürtöket, akkor kúpvas, szintén Remington pearl wands. :-D Nem, nem szponzorál a Remington, egyszerűen ez a szériájuk szenzációs. Lehet, hogy már nem forgalmazzák, én is másodkézből vettem, de évek óta tökéletesen működik, és olyan tartós a hullám/göndörség, amit más készülék még nem produkált nálam, az erős szálú hajamnál. A kúpvas használatát meg kell tanulni, kesztyű kell hozzá, de ha rááll a kezed, akkor mesés frizurát lehet vele alkotni. Hosszú hajhoz szerintem ez a legszuperebb. Tőlem mindig megkérdezik, hogy mivel csináltam...
2021. nov. 22. 19:02
Sziasztok! Kinek milyen hajgöndörítő vagy hajsütővas vált be hosszú hajra? Nézegettem a babyliss termékeket is, de a magas ára ellenére elég sok negatív véleményt olvastam róla. Olcsóbb kategóriában mit javasoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook