Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hajgöndörítőt vegyek? fórum

Milyen hajgöndörítőt vegyek? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 15. 20:37
Én a Remington perl Wand-dal csinálom, fékonyszálú és szög egyenes hajam van , sosem marad meg benne semmi sem pár óránál tovább, de ezzel 3 napig jó, nem azt mondom, hogy ugyan uugy néz ki mint aznap mikor csináltam, de mondjuk az elsőn loknis a többin meg olyan mint az első képen amit linkeltél. A száradás ellen , meg vanna nagyon jó hajszérumok, pl John Frieda-t használok plusz fújom ha göndörítek heating-spray-vel, és semmi baja a hajamnak.
2011. nov. 15. 19:14

Sziasztok!


Köszi, h ennyien írtatok. Csavaróval csináltam eddig, de unom már a csavarókkal való alvást. 1-2 napig csavaróval nekem is megvolt. Igaz a végén már nem a legszebb volt. Hajgöndörítőben nincs olyan kikötés, h kerámialapos vagy bármi más.

2011. nov. 15. 17:27

nekem is remington van, de még sose próbáltam, azóta is a dobozában van


nem kéred esetleg? :D

2011. nov. 15. 17:20

Én remington pearl wand-ot használok Na perpsze nem magamon. Tesco-ban vettem.

Ez hajtól is függ de nem fog megmaradni a hullám napokon kersztül. Vastagabb szálú hajnál 1-2 nap max. És ha túl sűrűn csinálod akkor hamar kiszárad a hajad és töredezni fog. Lehet jobban járnál ilyen felxi rods-al vagy más csavaróval.

2011. nov. 15. 17:17

Nekem is egyenes,vékonyszálú alapvetően a hajam.És soha nem sikerült becsavarni,mert egy-két órán belül teljesen(!) kidobta,és totál egyenes lett.

Viszont,egy hete unokatestvérem vett kúp alakú hajsütővasat,és még mindig van hullám a hajamban,de kb 3-4 napig teljesen szép volt,olyan mint a képen amit linkeltél.Nem hittem benne,de meggyőzött a látvány.


Szóval én mindenképp ajánlom.Igaz,picit másképp kell használni,mint a hagyományos hajsütőt,de megéri szerintem.


Sok sikert!

2011. nov. 15. 17:15
nekem remington magic wand om van , nem tudom milyen árban van , nem otthon vettem , de egy kerekiitett oldalú hajvasalóval is begöndörítheted ilyenre !
2011. nov. 15. 17:12
kérj volumnövelést a fodrászodtól
2. lokaa (válaszként erre: 1. - Hagumi)
2011. nov. 15. 17:10
Szerintem ezt hajsütővel lehet
2011. nov. 15. 17:04

Sziasztok!


Szeretném egy kicsit feldobni a külsőmet, úgy döntöttem göndör hajat szeretnék. Be is mentem egy boltba, h veszek, de nem tudtam eldönteni melyik lenne jó, annyiféle márka és árú volt,h teljesen elbizonytalanodtam. Természetesen egyenes, vékony szálú hajam van. Szeretném kikérni a véleményeteket, tapasztaltaitokat, melyiket válasszam. 5-9 ezer között lenne a legideálisabb számomra.


Ilyesmi hajat szeretnék, nem a lány a lényeg a képen hanem a haja!!!


[link]



Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook