Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Légitársaságok help: Tenerife, Málta, Mallorca fórum

Légitársaságok help: Tenerife, Málta, Mallorca (beszélgetős fórum)


10. emagdi (válaszként erre: 6. - JanaW)
2015. júl. 26. 19:30

keress rá, hogy melyik utazási irodák kínálnak utakat az adott helyre. ott azt is meg tudod nézni, hogy melyik napokon van náluk turnusváltás, tehát melyik napokon megy a repülő amivel utaztatnak. ezek szinte kivétel nélkül charter járatok, tehát nem menetrend szerinti gépek.


ha van olyan nap valamelyiknél, ami számotokra megfelelő, akkor felhívod az utazási irodát, és megkérdezed, hogy mennyiért tudnál csak repjegyet venni az adott időpontokra. megmondják, aztán ha van még hely, és megfelelő az ár is, akkor megveszed tőlük.

9. JanaW (válaszként erre: 6. - JanaW)
2015. júl. 25. 15:25

😉

Ez az erinto billentyuzet .. 😂

8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2015. júl. 25. 12:47
:D
7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - JanaW)
2015. júl. 25. 12:39
Szállodának magángép, nem nektek.:)
2015. júl. 25. 12:34

Koszi 😉


Neztem

Minden repjegyes kombinalos oldalt, ott voltak a 19 oras utak.


A charter jo otlet, ilyen el meg nem utaztam. Hogy kell inzetni?


Maganrepulom nincs, ha lenne, nem keresnek magamnak 200 alatti jegyez 😊😉

2015. júl. 25. 11:53
egyébként a skyscanner-en vagy hasonló oldalon gondolom nézted a lehetőségeket, ugye?
2015. júl. 25. 11:51
jah, nézzél charter járatot, azok az utazási irodák akik szerveznek utakat az adott desztinációra, árulnak csak repjegyet is az általuk bérelt gépekre (ha van még hely rajta).
2015. júl. 25. 11:24
szeintem próbáld meg a charter járatot megnézni. Mi pár évvel ezelőtt voltunk 2 hétre, felhívtuk a repülőteret, ott tudtuk meg, hogy budapestről megy charter járat. Akkor 98 ezer/fő volt (oda-vissza), de mivel 2 hét múlva jöttünk vissza, igy 7 ezer forint felárat még rá kellett fizetni,
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - JanaW)
2015. júl. 25. 10:46
Magángép?
2015. júl. 25. 10:30

Sziasztok!


Kerlek, segitsetek nekem jaratok ajanlasaban, ha esetleg mar jartatok a kornyezo orszagokban. A szallodakat kineztuk, de a repulovel bajban vagyunk.


Wizz szeptemberben nem indit jaratokat Tenerifere(kanarira).

Malta, ha hetfon megyunk, a repcsi mar jon is vissza penteken. Tehat nem sok ido marad nyaralasra.


Hasonlo vagy rosszabb a helyzet, ha valami keresobe beirom az uticelokat: Maltara vagy Tenerifere akar 11-19 oras is lehet az ut, sot, lattam 22 orasat is, holott max 3 ora Malta-Pest. Nyilvan ezek tobbszoros atszallassal ertendoek, de mire odaerunk,johetunk is vissza, s nem kivanunk 8 orakat ejjel a repteren tolteni egy europai ut miatt.



Kerlek, irjatok meg, ti hogyan utaztatok vagy hol erdemes nezelodni, ha nem szeretnenk 200ezret fizetni egy jegyert. Koszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook