Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legcikibb randi story fórum

Legcikibb randi story (beszélgetős fórum)


24. Scherlock (válaszként erre: 9. - 4ba71ccb88)
2021. jan. 16. 15:10
:DDD
23. tulipán*** (válaszként erre: 22. - Szotyi87)
2020. nov. 16. 23:20
Ezeket a csajok mesélik az exekről a randin?
22. Szotyi87 (válaszként erre: 21. - Tulipán***)
2020. nov. 14. 15:40
Addig nem eszik, amig elé nincs téve az étel, magának nem hajlandó szedni. Alsógatyát, zoknit napvégén az ágy mellé dobja, vagy ahol eszébe jut hogy lekéne venni. Házimunkában nem segít, vásárólni sem hajlandó menni, de mégcsak a szemetet sem segít kivinni. Nagyon pici dióhélyban ennyi.
21. tulipán*** (válaszként erre: 20. - Szotyi87)
2020. nov. 14. 15:20

Van ilyen is, meg olyan is. Mindenkinek más a félelmetes ill. a vonzó. Mindkét oldalról nehéz megtalálni azt, aki mindenben passzol az elvárásoknak és még a vonzalom is meg van.

Na de mesélj .... milyen sztorikat hallasz (amitől leesik az állad)? :)

20. Szotyi87 (válaszként erre: 16. - Tulipán***)
2020. nov. 14. 07:34
Nem ilyen egyszerü ez... Volt olyan, aki azt mondta, félelmetes hogy ennyire önnáló vagyok. Nem tudom milyen elképzelések vannak, de ha egy férfi egyedül él, akor az azt jelenti hogy egyedül még a zokniját sem tudja kimosni? Én nem azt várom el egy nőtöl hogy rabszolgám legyen, és még az ételt is melegitse meg nekem mert arra is lusta vagyok. Néha hallok olyan storykat hogy szám leesik.
19. tulipán*** (válaszként erre: 18. - AAnita)
2020. nov. 12. 23:43
ez az utolsó bekezdés jó volt ..... 🤣🤣🤣🤣🤣
18. AAnita
2020. nov. 12. 23:24

Harmincas srácnál beszélgetés során kiderült, hogy egy dolog, hogy a szüleivel él, de még a saját cipőjét se mossa meg, mert az is az anyukája dolga.

Olyan nálam is volt, hogy 30-as kori képet küldött, már megjelent egy lelakott 50-es pasi. Azért én nekiszegeztem a kérdést, de váltig állította, hogy a kép és a valóság között csak 1 év van, de az nehéz 1 év volt 😅

17. globus (válaszként erre: 9. - 4ba71ccb88)
2020. nov. 12. 14:45
🤣🤣🤣
16. tulipán*** (válaszként erre: 15. - Szotyi87)
2020. nov. 12. 10:51
Ez hogy lehet? 30+ os vagy, nem? Ezekért a korú ffiakért a nők elméletileg 2 kézzel kellene, hogy kapjanak, hiszen egy csomó családot akar alapítani. MÉgsem ilyen egyszerű?
2020. nov. 10. 04:51
Igy én is jártam már hogy régi képet küldött magáról. Vissza olvasva a többi hozzászólást, nem érzem magam fönyereménynek, de annál több nő érzi magát annak, mondván hogy ő érte rengeteg pasi oda van, van miböl válógatnia. Régen mikor vakrandi volt, sokkal jobb volt... Manapság nagy úr lett az egó. Nem azt várom a nőtöl hogy folyton jól nézzen és egy hajaszálla se áljon szét. Csak lehessen mindenröl beszélgetni vele, egy kis tájékozódása legyen a nagyvilágról, legyen benne egy kis inteligencia. Ne igy terveztem az életem hogy ennyi idősen is randizok, hanem hogy ennyi idősen már együtt vagyok azzal a lánnyal akit szeretek, és családot is alapítunk. Nem ezt dobta a gép.
2020. nov. 9. 21:58
Meg akart valaki csókolni de nem engedtem
13. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 8. - Tulipán***)
2020. nov. 9. 21:55
Ha 30 évvel ezelőtti képet rakott fel magáról, akkor így meg tud vezetni!
2020. nov. 9. 21:30

Első randin: elestem (beleléptem egy gödörbe, kiment a bokám)

Második randin: elestem (illetve seggen csúsztam le egy kilátó jeges lépcsőjén)

És ő lett a férjem.. 😂😂😂

11. NomNom
2020. nov. 9. 21:24
Nálam jóval idősebb, 30-as évei végét taposó fickó. A randi egész jó volt de nem mozgatott meg úgy ahogy kellett volna. Beültünk egy kocsma kerthelyiségébe Bp belvárosában. Mindenki előtt megpróbált lesmárolni, de olyan igazán telibe, nyálas pofázmánnyal. Én nem tudtam hova szaladjak szégyenemben... egyrészt hogy meglátnak, másrészt hogy így félreértelmezte a "jeleket".
10. tulipán*** (válaszként erre: 9. - 4ba71ccb88)
2020. nov. 9. 15:20
😂😂
2020. nov. 9. 15:16

Gyönyörű arc ,szép középhosszú fekete haj.gyönyörű mosoly, leveleiben kedvesség !

Találkozásnál !!!!! Gyüttem ,hogy lassalák !Fránkó vagyé nekém.

Kis híján futásnak eredtem!!!!!

8. tulipán*** (válaszként erre: 7. - Fidel)
2020. nov. 9. 14:59
így már én is jártam .... huszonéves paliról látom a képeket, a találkozón az 50 körüli változat jelent meg. :D :S
7. fidel (válaszként erre: 1. - Szotyi87)
2020. nov. 9. 13:25
Az igazán ciki randi,mikor a lyány a ballagási képét küldte,hogy fölismerd és közben (nem szándékosan) 40 évet öregedett és terebélyesedett!
6. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Szotyi87)
2020. nov. 9. 10:00
Nem értem, az ciki sztori hogy el kellett mennetek wc-re? Azelőtt androidokkal randiztál akiknek sosem kellett, vagy mi? :D
5. globus (válaszként erre: 1. - Szotyi87)
2020. nov. 9. 07:21
Nehéz a nők sorsa, felérni egy ilyen fődíjhoz, mint te 🙂
2020. nov. 9. 07:16
Szerencsére én még a netmentes időszakban randiztam
3. Lávli* (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. nov. 9. 07:11
😂
2020. nov. 9. 07:07
Alhattál volna inkább. 🤣
2020. nov. 9. 04:22
Neten ismertem meg a lányt. Találkoztunk, durván 2 percig tartott.. koszosan, büdösen jelent meg. Annyira büdös volt, hogy a lángos sütöde ami mellett találkoztunk az olajszagot elnyomta. El is köszöntem töle. Szintén neten ismertem meg, találkoztunk, és nem tudom hogy mit várt, de 5 perc sem telt el, amikor kioktatott, hogy már az elsö percben illett volna elvinnem őt étterembe, ezért elhasaltam a randin. Lehet hogy csak kifogás volt, de pár év után is szoktam látni a csajt, egy igazi pénztemető... találkoztam egy másik csajjal, beszélgetés közben, iszonyatosan kellett finganom, már minden bajom volt... Egy helyre beültünk kávézni, mondtam neki hogy elmegyek mosdóba. Silerült is a dudaszó, mire vissza értem, kiderült hogy a csaj meg azért volt kinos helyzetben, mert neki meg nagyon kellett volna wcznie. El is ment intézni a dolgát. Volt egy másik csaj akivel találkoztam. Köszöntünk egymásnak, és közölte hogy nem vagyok az esete. (Érdemes volt utaznom) kb 30 másodpercig tartott.. Másik randi. Kijöttünk a plázából, a lány a parkolófelé vette az irányt. Kérdeztem hogy miért megy arra.. Mondta hogy megszeretné nézni a kocsimat. Közöltem vele, hogy nincs kocsim. Vett egy mély levegőt, és közölte hogy elege van már az ilyen pasikból mint én vagyok. Mellékesen hozzá tenném, van kocsim, csak aznap motorral mentem. 🙂 Hirtelen dolga akadt, el is köszönt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook