Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » LED lámpás rendelői fogfehérítés fórum

LED lámpás rendelői fogfehérítés (beszélgetős fórum)


2012. dec. 10. 13:09
Sem a dohányzás, sem a kávé, sem a tea, sem a cola, sem a színes ételek nem tesznek jót a fehérített fogaknak. Értem ez alatt, a paprikás ételeket. A tömések eredeti színe megmarad, tehát valószínű, hogy sötétebbek lesznek, mint a kifehérített fogaid, azért kell kicseréltetni őket, Ez plusz pénz.
9. 17f9a9b1c4 (válaszként erre: 7. - Pahet a vadász)
2012. dec. 7. 19:46

Ne ijeszteges így is be vagyok tojva.

Mennyi árnyalatot fehéredett a fogatok?

Én nem dohányzom, csak kávézni szoktam, az sem sokkal jobb a fogaknak :(

8. 17f9a9b1c4 (válaszként erre: 6. - Mandy)
2012. dec. 7. 19:43
Gondolom akkor utána újra kell tömni a fogat, hogy ne üssön el a fog színétől?!
2012. dec. 7. 17:24

Mi is voltunk a férjemmel. Szépek szerettünk volna lenni az esküvőn :)

Nos, a fehérség már elmúlt /6 hónap/, de ez a mi hibánk.. dohányzunk.

Az túlzás, hogy fájdalom mentes. Határozottan fájt az utolsó 5 perc, ugyan is rettentő érzékennyé teszi a fogakat.

6. mandy (válaszként erre: 5. - 17f9a9b1c4)
2012. dec. 7. 17:12

Nekem is volt tömésem.

Semmi nem lesz vele, mi lenne? :)

Annyit kell tudni, hogy arra nem hat a fehérítés, tehát az olyan színű marad, mint amilyen volt.

2012. dec. 7. 13:40
Van tömés a fogamon, erre nem is gondoltam, hogy azzal mi lesz?!
2012. dec. 7. 11:59
Ha tömés, vagy korona van a fogaidban /fogaidon/, arra számíts, hogy azt a fehérítés után ki kell majd cserélni, mert az ugyanolyan színű marad. Egyébként nem fájdalmas kezelés, de eltarthat 1 óra hosszat. A 6-os fogadig fehérednek majd ki a fogaid.
2012. dec. 7. 10:55

Én voltam :)

Minden rendben ment, ne aggódj.

Rákennek a fogadra egy ilyen trutyit, aztán lámpával világítják. Az egyetlen kis kellemetlenség, hogy közben van egy műanyag feszítő-izé a szádon, hogy ugye a fény bejusson hátulra is. Ez picit kényelmetlen, de megéri :)

2012. dec. 7. 10:20
Most tervezem, hogy megyek, jó lenne tudni mit várhatok?
2012. dec. 7. 10:19
LED lámpás rendelői fogfehérítésről van tapasztalatod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook