Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Led lámpás fogfehérítés fájdalmas? fórum

Led lámpás fogfehérítés fájdalmas? (tudásbázis kérdés)


17. simple (válaszként erre: 16. - Mell)
2013. márc. 31. 19:48
Nagyon, tényleg fehér még mindig, mindenki dícséri.
16. mell (válaszként erre: 15. - Simple)
2013. márc. 30. 12:04
az jó, ha még most is elégedett vagy a színével!
15. simple (válaszként erre: 14. - Mell)
2013. márc. 29. 19:54
Hát sajnos ezt nem tudom, én négy éve voltam, de csak úgy vakítanak a fogaim a mai napig. Mondjuk én utána nem két napig, ami az ajánlott hanem jóval tovább csak joghurtot ettem szinte, meg vizet ittam... Kicsit túlbiztosítom magam mindig.
14. mell
2013. márc. 29. 17:17
ha még itt vagy: én minimális fehéredést már most tapasztalok, csak ettem sajtos pufit ami tele van színezékkel olyan sárgás, no meg ettem savanyúságot. Mert kedvencem a savanyított karfiol. Most olvastam, hogy savanyított dolgokat nem szabad, nem fájt, csak úgy általánosságában sokkal érzékenyebbek a fogaim, most csak amiatt aggódom, hogy akkor sárgábbak lesznek a fogaim mint voltak? ( Persze annyira nem sárgák, hiszen eddig is szépen ápoltam őket, de ez a savanyúság dolog nem értem miért árthat?)
13. mell (válaszként erre: 12. - Simple)
2013. márc. 29. 17:13
ebből a szempontból igazad van...
12. simple (válaszként erre: 11. - Mell)
2013. márc. 29. 17:09
De hát azt írtad hogy mikor megvetted a kupont akkor nem említették a fájdalmat.
11. mell
2013. márc. 29. 17:07
A másik led lámpás fórumon olvastam, hogy a fogak még egy hétig érzékenyek maradnak. Szerintem nem szedtek rá, csak alacsony a fájdalomküszöböm, és mivel korábban ébredtem a szokottnál így az alvási időm is kevesebb volt, ez is a fájdalom tűrőképességre hatással van! Amiben rászedtek, nem volt tisztázott a kupon vásárlásánál, hogy fogorvos, vagy szájhigeinikus fogja-e végezni, hát sajnos az utóbbi végezte.
10. simple (válaszként erre: 9. - Mell)
2013. márc. 29. 16:09
Téged akkor jól rászedtek. Mikor én voltam elmondták hogyan fog zajlani az egész, és mit fogok érezni. És úgy is lett, de legalább fel voltam készülve rá. Akinek kicsi a fájdalomküszöbe az nem bírja ki szerintem, nekem nagy, de bizony nekem is voltak pillanatok mikor csillagokat láttam, és gondolkodtam hogy intek nem bírom...
9. mell
2013. márc. 29. 14:34
Sziasztok! Most jövök a Kuponvilágon rendeltem meg. Nekem iszonyatos fájdalommal járt, olyannal, hogy az első 8 perc után már az elviselhetetlen fájdalomtól izzadsággyöngyök jelentek meg a homlokomon, és nem bírtam tovább viselni a fájdalmat, így leállíttattam. A fejem a fájdalomtól most is fáj, a fogam nem fehéredett semmit, hiszen csak 8 percig bírtam. Most azonban dilemmában vagyok, hogy emiatt tartsam be a színes ételek kiiktatását 2 hétre?! Nos csalódtam a Ledes fogfehérítésben, mert azon az oldalon, ahol én előre fizetéssel megvettem ezt a szolgáltatást sehol sincs megemlítve a fájdalom!
2013. jan. 25. 15:37
Én már úgy megyek oda, hogy előtte beszedek egy fájdalomcsillapítót, mert hallottam, sokan nem is bírják ki a 3-szor 20 percet, annyira fáj :(
7. simple (válaszként erre: 4. - 9f98008a3b)
2013. jan. 24. 20:04
Persze. Nekem is volt gondom vele, pedig óriási a fájdalomküszöböm! Van ember, aki ki sem bírja!
6. c0c88e77c0 (válaszként erre: 5. - C0c88e77c0)
2013. jan. 24. 19:42

Nem beszélve arról, hogy utána szigorúan kávé, bor, színezéket tartalmazó étel, üdítők , pár hétig tilos, legalább kettőig, ha szeretnéd, hogy igazán szép legyen és tartós.

Kezdetben lehetnek a fogaidon foltok, lehet nem is fogod olyannak látni az eredményt, mint vártad , de ha tényleg betartod utána a szabályokat, szépen kifehéredik kb.2 hét alatt.

2013. jan. 24. 19:37
Ha picit is érzékeny a fog, akkor elviselhetetlen fájdalommal is járhat. Sokan ezért olyan helyen végeztetik, ahol van mód altatásra.
4. 9f98008a3b (válaszként erre: 3. - Simple)
2013. jan. 24. 19:17
Ez tényleg fáj?
3. simple (válaszként erre: 1. - 07d6ff2f44)
2013. jan. 24. 19:13
Bizony aki érzékeny rá, annak nagyon! Nekem nem volt vészes, de néha nyilallt olyat, hogy azt hittem kiugrok a székből!
2013. jan. 24. 19:06
Mitől fájna?
2013. jan. 24. 19:01
Led lámpás fogfehérítés, fájdalmas?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook