Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le akarok fogyni! Sikerülnie kell! Mozgással és odafigyeléssel sikerülni fog! fórum

Le akarok fogyni! Sikerülnie kell! Mozgással és odafigyeléssel sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jún. 19. 14:57
Kitartást Javasoft, az elhatározás már megvan, ez a lényeg. Én is úgy fogytam, hogy elkezdtem odafigyelni az egészséges kajákra és mostanra ezt már annyira megszoktam, hogy nem gond tartani a súlyomat.
2011. jún. 19. 14:55

Szerintem minden agyban dől el.

Nekem úgy sikerült két éve 10 kg-tól megszabadulni, hogy elkezdtem helyesen étkezni, kevesebbet és hozzá tornáztam. De ezt úgy fogtam fel, mintha mindig ezt csináltam volna és ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. :)

Igaz azóta sokszor elengedtem magam, szedtem is vissza. Most én is el fogom kezdeni újra, csak menjen le végre a vizsga :D


Kitartást! :)

2011. jún. 19. 14:55
Sikerülni fog! :) Nagyon erős az elhatározásod, ami mindig célra vezető. :)
2011. jún. 19. 14:53

Köszi! :-)

Nem könnyű, nagyon rögös út de muszáj megcsinálni ahhoz, hogy boldog legyek.

2011. jún. 19. 14:52
Sok sikert kívánok hozzá! :)
2011. jún. 19. 14:50

Tavaly nyáron leadtam 6kg-ot amit azóta se híztam vissza szerencsére pedig lett volna rá alkalmam mert bár a fogyiba újra és újra belevágtam, mégis voltak szünetek, amikor nem figyeltem semmire sem.

Ma újra nekivágok, nem holnap MA! Pár perc és újra előveszem a kedvencem, a zumbát!

A fórumot azért indítottam mert annó nagyon segített, hogy megoszthattam másokkal a sikereimet, kudarcaimat, hátha most is hatásos lesz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook