Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Láttál már rendőri akciót testközelből? Féltél? fórum

Láttál már rendőri akciót testközelből? Féltél? (beszélgetős fórum)

15. CsillagTM (válaszként erre: 11. - C1e9612cd3)
2010. nov. 16. 11:40
:DDDDDDDDDDDD hát ez kész :D
14. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Spinneli)
2010. nov. 16. 11:38
az én munkahelyem börtön mellett van, így kb naponta látok rabláncon bűnözőket és hetente maszkos kommandósokat:)
13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 12. - Pirinyo79)
2010. nov. 15. 21:08
sok-sok éve történt már, de én is fetrengek a mai napig, ha eszembe jut :)))))
12. pirinyo79 (válaszként erre: 11. - C1e9612cd3)
2010. nov. 15. 20:51

:)))))))


Hát ez nagyon komoly :)

Itt fetrengek a röhögéstől.

2010. nov. 15. 20:04

Ez most poénos lesz, habár akkor nem tartottam annyira annak, sőt! Nem féltem, hanem azt hittem szétrobbanok az idegtől!

Egyik szilveszterkor, az exem egész éjjel nem ivott, mert ő csinálta a zenét a buliban, és nem akarta a számítógépét szétcseszni részegen. Hanme reggel, amikor véget ért a party, fogta magát, és hirtelen felindulásból 1 óra leforgása alatt megivott 1 liter Jagert. El lehet képzelni, h a fáradtságára, meg a mennyiségre való tekintettel hogyan hatott a pia rá. Viszont, annyira megokosodott tőle, h azt a pár utcát is kocsival akarta megtenni hazáig, így aztán beültünk mellé, és nyomás. Nem hajtott gyorsan, viszont nagyon poénosnak érezte magát, és hátrafele beszélgetett vezetés közben. Fullon kihalt volt minden utca, viszont a hülye, azt nem vette észre, h a helyi KMB-s (körzeti megbízott) pont szembe jön velünk, és ez a marha majdnem nekiment. Rendőr persze utánunk, exem megállt, kiszált, majd annyira okos volt már, h beleállt a rendőrbe. Annyira felidegesítette a rendőrt, h ott is volt minden. Felfektették kicsavart kézzel a motorháztetőre, bilincs rá, rendőrkocsi hátsó ülésére bevágták. Én még próbáltam alkudoznia KMB-el (mégiscsak egy nem túl nagy faluban történt ez, mindenki ismer mindenkit, párom is HVCS, hátha), de annyira felhúzta magát exem viselkedésén, h nem enyhült. (amin nem csodálkozok) Viszont exem akkor már kezdett megijedni, de sztem térben és időben továbbra is dezorientált volt, és csak azt hallottam, h kiabál nekem a kocsiból. Akkorra már én is nagyon ideges voltam rá, így oda léptem, h mit akarsz? Erre, részeg, kétségbeesett fejjel nézett rám, oda-vissza csúszkált az ülésen, kezei hátrabilincsezve, és ordít nekem, h " Bea, Bea! Szabadíts ki!!!" A rendőr beszált a volán mögé, és átvitte Mórahalomra a rendőr örsre. Én mást nem tudtam tenni, minthogy gyalog haza, szüleit fel se mertem ébreszteni, gondoltam, mire ők felébrednek, a fiukat hazahozom. Felébresztettem a haverját, aki nem ivott, h exemet elvitték a rendőrök, menjünk érte. Ugrás a másik kocsiba, hajcs Mórahalom. Alig akartak beengedni az örsre, szó szerint meg kellett fenyegetnem a rendőröket, h feljelentem őket, ha 1 kék foltot is meglátok exemen (mert azért valljuk be, tudjuk- legalábbis hallottunk már ilyet, h mit tesznek a szemtelen, részeg, kiszolgáltatott emberkékkel. Exemre pedig mindez igaz volt. Utána meg uis az lett volna előadva, h részeg volt, elesett...). Na szóval, vagy beengednek hozzá, vagy én teszek feljelentést, ha úgy adódik (mellé elmeséltem nekik, h jogot én is tanultam vmennyit, a személyiségi jogokkal tisztában vagyok, uhogy exem jogait korlátozhatja, mert lényegében fogdában van, viszont az enyémet nem). Beengedtek. Hátrakísértek hozzá. Mit látnak szemeim???? Ez a marha! 1 szál pólóban, nadrágszíj, cipőfűző, és minden oylasmi, amivel magában kárt tehetett volna, elvéve tőle, 1 szál fapadon, féloldalvást ül, 1ik lába felhúzva, másikat lóbálja, és énekli a "Börtön abalkába..." című nótát..... :))))))

Hú, de ideges voltam rá..... Viszont pár nappal később már fetrengtünk a röhögéstől, főleg én, ahányszor eszembe jutott a látvány. Vérvételre még elvitték a mentőállomásra, ott a ciprusi orvosnak magyarázott hülyeségeket :) Amúgy, feljelentés lett a vége, és pénzbírságot kapott. Ennyivel megúszta a hülyéje.

10. agis
2010. nov. 15. 19:59
Nem felek en semmitol, csak spintol sotetben :) Rosszabb mint egy bevetesi :D
2010. nov. 15. 18:30

én kommandósokat láttam testközelből...nem voltak akcióban, de így is féltem tőlük.

:)

2010. nov. 15. 18:29
:]
2010. nov. 15. 18:27
hát eléggé meglepődtem, amikor hajnal 2kor jöttek házkutatásra. az elég testközelinek mondható?
2010. nov. 15. 15:29
pont múlt hét csütörtökön a Fehérvári úti SZTK előtt. egy srácot fogtak le és fektettek a kocsira rendőrök. nem féltem, kellett volna?
2010. nov. 15. 15:18
9 hónapos terhesen a Belvárosban autókáztam .... egy egyirányú utcában megállt az előttem haladó és egyszer csak több irányból civilben lévő férfiak rontották rá, feltépték az ajtókat, kirángatták a bent ülőket és a földre teperték őket .... csak később derült ki, hogy rendőri akció volt ..... és igen ..... be voltam sz@rva rendesen ..... és csak azon imádkoztam, hogy ne ott folyjon el a vizem ..... :o))
2010. nov. 15. 15:11

És mi történt?

Én egyszer azt láttam, hogy egy rendőrautóból kiszállt 3 rendőr és az utcán letepertek egy fiatal srácot, bevágták az autóba és gyorsan továbbálltak.

Nagyon megijedtem!:-(

2010. nov. 15. 15:09
ja. nem féltem.
2010. nov. 15. 15:05
igen, ijesztő volt.
2010. nov. 15. 15:04
Láttál már rendőri akciót testközelből? Féltél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook