Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lányok, akik tabletta mellett estek teherbe fórum

Lányok, akik tabletta mellett estek teherbe (beszélgetős fórum)


30. Csocsi
2010. febr. 17. 06:55

Sziasztok!

Lehet,hogy hülyeséget csináltam tegnap este,mikor bevettem a bogyókat? A dokim nem volt elérhető,csak telefonon beszéltünk. Lényeg, hogy múlt héten csütörtökön kellett volna megjönnie, de tegnap estig semmi. A doki azt mondta van ilyen, nyugodtan szedjem a bogyót és majd megvizsgál ha elérhető lesz. Én bevettem, de látom butaság volt. Csináltam előtte 2 tesztet és mindegyik egycsíkos lett...

Őszintén szólva nem vagyunk rá felkészülve még, egyenlőre elég lenne a kétéves tartósanbeteg kisfiaink nevelése...

2010. febr. 11. 21:40

Az a helyzet, hogy megjonni megjon, de mar tobb hete egyre gyengebb, faradekonyabb vagyok, es kivanos, erzekeny, hizok, pedig dolgozom, mint egy allat. :)

Ez mar a masodik olyan verzes volt, amit alig hittem el, mert eppen hogy csak volt valami, es az sem friss ver. A tesztek negativak, a bogyot meg nem merem abbahagyni. Kulfoldon elek, es fel eve kisbabat vartam, par hetes voltam. Ugy kezdodott, hogy a doki hazakuldott, hogy majd 3 honapos kora utan menjek csak ultrahangra... Mar ez erdekes volt, otthon egybol megnezik. Aztan par hetesen elveteltem, de ketszer mentunk be a surgossegire, mire befektettek, mert nagyon vereztem, de akkor sem csinaltak semmit, mert hetvege volt. Hetfon meg sajnalkozva kozoltek, hogy mar nem latszik a baba. Egesz hetvegen sirva fekudtem a korhazi agyban, tehetetlenul. Szoval, azert nehezkes, mert itt nem tudok magandokit, nem is hallottam, hogy lenne, de kinyomozom. A tuneteim fel eve is igy kezdodtek (akkor meg nem szedtem gyogyszert), csak akkor pozitiv lett a teszt. De ugyanigy fajdogalt a hasam is, es ulve elaludtam, mint mostanaban.

De ha abba kellene hagyni, mert terhes lennek, akkor nem jon meg erosen a verzes? Az is artana a babanak, nem? Sok lany ismerosomnek nagyon eros volt a verzese, amikor abbahagyta.

28. e2da8c4d63 (válaszként erre: 27. - Ofkorzborz)
2010. febr. 11. 21:31
Nagyon sajnalom, ami tortent. :( Ne hibaztasd magad, mert nem tudatosan artottal, ha egyaltalan amiatt volt! Hasonlo dolog tortent velem is nagyon regen, az orvos nem vette eszre hogy babat varok, es honapokig szedette velem a hormonokat, mert betegsegre gyanakodott terhesseg helyett, vegul el kellett venni...
2010. febr. 11. 11:10

és azt még hozzáfűzném, hogy mindent betartottam a tabletta szedésével kapcsolatban! nem voltam beteg, minden nap ugyanabban az órában bevettem, és mégis megfogant a pici.

sajnos, mivel sokáig nem tudtam, hogy baba növekszik a pocakomban, az első trimeszterben végig szedtem a csodabogyókat...

a kisfiam agykárosodással született, és nem tudom eleget hibáztatni magam, hogy az én hibámból ment tönkre a kis élete, hogy az első 3 hónapban nem vigyáztam rá eléggé(az orvosok nem tudják megmondani, mitől lett beteg, de nekem erős a gyanúm, hogy ez miatt...)


tehát nem tudom eléggé kihangsúlyozni a rendszeres orvosi vizsgálat fontosságát.

2010. febr. 11. 11:02

Én is a doki mellett voksolok!

Fogamzásgátlót szedtem, véreztem is minden hónapban, bár rövidebb ideig, és barnás színe volt. Meg rengeteget hánytam, de alapból is könnyen felkavarodik a gyomrom, épp egy stesszes időszakon kellett keresztül mennem, letudtam az egészet 2 terhességi teszttel. Mindkettő negatív lett. (azóta már tudom, hogy tévesen negatív eredményt elég gyakran produkálnak a kis hamisok)


Aztán egyik hónapban nem jött meg, azonnal doki. Kiderült, hogy 14 hetes terhes vagyok. A vérzés azzal volt magyarázható, hogy első terhességnél a méh növekedésével erek pattognak el, ezt menstuációként érzékelheti a nő(akkor már kismama)

Szóval már nem volt visszaút, jött a baba. Gyönyörű kisfiam lett, imádom, de azért néha eszembe jut, hogyha annak idején okosabb és gyanakvóbb vagyok, más életem lenne.


Tehát aki nem kész az anyaságra, az inkább az első gyanús jelre rohanjon orvoshoz, mert egy kis tévedés is életreszóló "következménnyel" jár!

25. Noncsi18 (válaszként erre: 22. - E2da8c4d63)
2010. febr. 11. 10:03
Szerintem minél előbb keress dokit. Mért hol laksz, hogy nem könnyű? Szerintem próbáld meg, mert én sem hiszem, hogy a sok hormon jót tesz a babának..... :S
2010. febr. 11. 10:02

Szia. én is gyógyszer mellett lettem terhes... :S

Én akkor nem vettem észre semmit csak azt, hogy kimaradt...!!! Semmi jelét nem éreztem, talán a mellem feszült, de gondoltam meg fog jönni, mert már nagyon érett :D No meg meghíztam.... :S Vagy 10 kg-ot felszedtem :S Nem csináltam tesztet, orvoshoz mentem el, akkor ő meg már bőven látta, hogy baba van......

23. 25c0404375 (válaszként erre: 22. - E2da8c4d63)
2010. febr. 11. 08:09

Ugyanúgy menstruálsz?Meg semmi hányinger, cici feszülés, ingerlékenység?

A nadrágok csak késöbb lehetnek kicsik szerintem...

2010. febr. 11. 08:08
Koszi a valaszokat! :) Nem vagyok terhes - elvileg. De van egy-ket tunet, amit nagyon nem tudok hova tenni, es mar a hasam is akkora, hogy nem er ossze a nadragom. Lent nagyobb a hasam es kemeny. Vettem mar par tesztet es mind negativ. De valami nem stimmel. Csak aggodom, hogy ha megis az vagyok, a bogyo nem art-e nagyon neki. Talan a gyogyszer is befolyasolja a tesztet. Nagyon regen vartam mar babat, de akkor is csak a 17. teszt lett pozitiv, a 3. honapban... Keresek egy dokit, ami itt nem lesz konnyu...
21. 25c0404375 (válaszként erre: 20. - 9ea67a7a1c)
2010. febr. 11. 08:04
Igen, babás.:)
20. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 19. - 25c0404375)
2010. febr. 11. 08:02

:)

látom te is babás vagy:))

19. 25c0404375 (válaszként erre: 18. - 9ea67a7a1c)
2010. febr. 11. 08:01

:) Szerintem is...Csak nem értem az ilyen embereket...

Na meg arc nélkül dumálni de kemény...

18. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 17. - 25c0404375)
2010. febr. 11. 07:58

abba is bele lehet kötni...mondjuk a suliból hazafelé is várhatom azt a gyereket mégsem vagyok terhes...vagy babás:)


mindenkit más szó irritál felesleges belekötni ebbe a babásba mindenki érti a lényegét...

17. 25c0404375 (válaszként erre: 6. - Correct)
2010. febr. 11. 07:55
Akkor gyereket vársz.Nagy dolog...És most jobb neked, hogy beszÓltál?Olyan béna vagy...
16. 25117645d2 (válaszként erre: 15. - 9ea67a7a1c)
2010. febr. 11. 07:49
Egy megnyugtató védekezés van, egy pohár víz-helyette,,,na jó vicc volt, de nekem se ártana valamit kitalálni, mert mig peteérésem van terhes is lehetek, de gyógyszer nem, spirál nem, akkor meg mi marad?
15. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 14. - 25117645d2)
2010. febr. 11. 07:31
engem sem,hidd el,ép nem tudom hogyan védekezzünk majd igazán egyik sem 100% os...tablettát már eszembe sem jut szedni bár azért nem gyakori az ahogy én járok mindig,vannak sokan akiknek bevállik.
14. 25117645d2 (válaszként erre: 13. - 9ea67a7a1c)
2010. febr. 11. 07:29
Ez nem nyugtat meg, a nőtársaim miatt.
13. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 12. - 25117645d2)
2010. febr. 11. 07:24
manapság sincsenek jobbak:))
2010. febr. 11. 07:23
Sziasztok, majd 15éve gyógyszert szedtem, és megjött (valami) 3 hónapon túl voltam, mikor azt vettem észre, hogy nő a hasam. Az orvos annyit mondott: most már csak örülni lehet neki! beleestem a 2%-ba, mert ugye az akkori fogamzásgátlók csak 98%-ben védtek. De manapság jobbak vannak.Eredmény : egy csodaszép 14 éves lány. A sors fintora, mikor szerettem volna még egy gyerkőcöt, védekezés nélkül 2 és fél évet vártam rá!
2010. febr. 11. 07:06

17 éve én is 30 napos gyogyszer mellett lettem terhes,és az eredmények az ikrek...

két éve eseményutáni gyogyszer mellett...már visszabeszél a drágám ha rászolok...:))

semmi nem 100%-os:)

2010. febr. 11. 07:03
Igazából nem tudom milyen a terhesség gyógyszerszedés nélkül,de hasonlóak lehetnek a tünetek
2010. febr. 11. 07:02
Többször lettem terhes gyógyszer mellett,nem jött meg abban a pár napban mikor ki kellett hagyni a bogyót és menstruálni kellett volna így nem kezdtem a következő adagot szedni hanem vettem tesztet és elmentem dokihoz aki megerősítette.
2010. febr. 11. 07:00
Szia, az első babámmal én is gyógyszer mellett estem teherbe...a bibi az lehetett, hogy nagyon lebetegedtem, antibiotikumot kaptam, 39 fokos lázzal feküdtem. De amúgy meg nem lehet tudni, a jó istnke igy akarta...:-)
2010. febr. 11. 06:57
a húgom kisfia is gyógyszer meleltti és még a mensi ideje előtt cigi unodra lett és ez gyanús volt neki...
6. correct (válaszként erre: 3. - 25c0404375)
2010. febr. 11. 06:37
Kész ovi ez a "babás". Esetleg: úgy érzed: gyermeket vársz?
2010. febr. 11. 05:40
Az egyik ismerősőm most szülte meg a kisfiát gyógyszer mellett esett ő is teherbe!De ő azt hiszem nem is vette észre csak majdnem mikor már megmozdult!Megjött neki rendesen szedte a bogyókat is!Voltak genetikai UH-n és a picit egészségesnek mondták!
2010. febr. 10. 23:41

Szia!

Én is gyógyszer mellett estem teherbe 2x is!

Egyszer 17 évesen, azt a babát nem tartottam!

Másodszor is szedtem a gyógyszert rendesen! Aztmondta a doki, hogy az lehet az ok, hogy nem minden etse ugyanakkor szedtem be vagy volt hasmenésem vagy valami betegség és az miatt nem hatott a gyógyszer vagy benne vagyok abba a bizonyos 1%-ba!

Mostmár fél éves a kisfiam és teljesen egészséges hála az égnek:)))

2010. febr. 10. 23:09

Én az első fiammal,mert ment a hasam,és átment rajtam a gyógyszer.egyszerüen elmaradt a mensi, új adagot már nem kezdtem.

úgy érzed babás vagy?

2010. febr. 10. 23:07

Szia!

Én egyszer gyógyszer mellett estem teherbe. Eleinte csak a havim késett, pozitív is lett a teszt, utána jött a hányinger meg az összes terhességi tünet.. Sajnos azt a babát elvesztettem:(

2010. febr. 10. 23:05
Sziasztok, van koztetek olyan, aki betartott minden utasitast a fogamzasgatloval kapcsolatban, megis teherbe esett? Hogyan vettetek eszre, egybol kimutatta a terhessegi teszt, volt a verzesetek? Es a terhessegi tunetek is eszrevehetoek voltak, vagy a tabletta enyhitette? Vagy csak elkezdett noni a pocitok? :) Koszi a valaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook