Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lánykérés... fórum

Lánykérés... (beszélgetős fórum)

11. Eszterkee (válaszként erre: 4. - Hesztia68)
2014. febr. 6. 09:07
kevesebb, mint 4 hónap után, nem éreztem korainak. de bennem kétségek sem merültek fel. több, mint 5 éve vagyunk együtt :)
10. ina87 (válaszként erre: 5. - Hesztia68)
2014. febr. 5. 01:27
Együtt éltek és egy ilyen kérdést teszel fel.hát mitmondjak nem vagymég teljesen biztos benne azt a bizonyos kiskapút nyitva hagyod,és ezzel egyértelmü h miért nem vagy benne biztos.
9. Arel
2014. febr. 4. 15:40

Csatlakozom Kék Íriszhez, hasonlóak a tapasztalataim, igaz még csak 5 éve vagyunk együtt. Viszont abban az 1-2 hónapban, amíg összejöttünk nagyon intenzíven megismertük egymást, mégpedig levelezéssel. Én a lelkébe szerettem bele, onnantól kezdve már nem igen izgatott, hogy nem rózsaillatú a zoknija.

Szerintem azt kérdezd meg magadtól, hogy mennyire ismered őt, mennyire nyíltál meg Te neki, és mennyire tudtad magad elkötelezni Te magad neki. Ha ezek után igent tudsz neki mondani, és úgy érzed, hogy ismered annyira, hogy meg tuddj benne bízni, akkor nem érdemes rajta sokat hezitálni már. Persze mivel csak Te ismered a pontos körülményeket, így jó döntést is csak Te hozhatsz, elvégre a Te életedről van szó.

8. 9892d65728 (válaszként erre: 4. - Hesztia68)
2014. febr. 4. 07:08

ha együtt éltek, akkor sok kérdés kipipálva...

..a bizalmatlanság az nagyon fontos, de nem a párod esetében..ha vele is az vagy, akkor az bukta lesz előbb-utóbb...

ha megkérte a kezed, akkor az a pasi szeret!

(mert ő is meghányta-vetette, hogy kellesz e neki? kellesz!)

nos?


nem is tudom elképzelni milyen lehet, hogy bizalmatlan vagyok azzal, akinek a ...őőő.. szóval a testével bíbelődöm..etet, mos, óv mindentől...

bizalom nélkül olyan, mint biciklivel állandóan hegyre fel hajtani ...vagy hasonló...

2014. febr. 4. 06:37

Elég nehéz megmondani, hogy korai e vagy sem.

Én januárban ismerkedtem meg a férjemmel, 1 hónap után kérdezte meg, hogy lennék e a felesége, és októberben volt az esküvőnk. Túl korai lett volna?

Nem hiszem, hiszen 25 éves házasok vagyunk és minden rendben van:)

2014. febr. 4. 06:35
Miért is ne?Más örülne.
5. hesztia68 (válaszként erre: 3. - 9892d65728)
2014. febr. 4. 05:28
Együtt élünk. ....azt hiszem ezzel mindent elmondtam! :)
2014. febr. 4. 05:26

Őszintén szólva elég bizalmatlan vagyok de nem csak ezzel kapcsolatban, hanem szinte mindennel.

Igazából örülök neki, bár egy kissé korainak tartom, hiszen a kapcsolatunk elején volt már erről szó de nem gondoltam, hogy ilyen "korán" jön elő ezzel a témával....

Lehet, hogy megijedtem? :)

3. 9892d65728 (válaszként erre: 1. - Hesztia68)
2014. febr. 4. 05:14

ja, még valamit...


mit értesz ismeretség alatt? mertugye az lehet felszínes is..

ha mélyebben, tehát érzed a teste rezdüléseit szex közben, ha látod hogy szürcsöli a levest, mosod-e a szaros gatyáját..nem ez nem jó..a büdös zokniját..piszkája e az orrát, ott fújja ki előtted, bagózik e? stb..


mert ha ezeket nem tudod, akkor annyi...

2014. febr. 4. 05:10

ennyire bizalmatlan vagy? amúgy nem nyolc hónap, nyolvan hónap is kevés kiismerni(megismerni)a másikat...


úgyhogy csapj bele, tessék örülni(legalábbis csinálj úgy)..

a pasid érzi a vívódásod? mert ha igen, akkor fennáll a veszélye, hogy ő fog beinteni...

2014. febr. 4. 05:05

Nem túl korai ha 8 hónap ismeretség után megkerik a kezem?

Kíváncsi vagyok a véleményekre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook