Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lánybarátja lett a páromnak fórum

Lánybarátja lett a páromnak (beszélgetős fórum)


2023. jan. 5. 11:03
Közben megtörtént a szilveszter és végül nem vele töltötte, hanem volt gimnáziumi osztálytársakkal, és egyébként végig az éjszaka folyamán beszélgetett velem. Illetve azóta volt egy buli ahova hívta a lány, el is ment de ott is végig velem írogatott és hajnali 1kor haza is ment mert unatkozott.Illetve most a szünetben több napot is ott töltöttem nála, bemutatta nekem a várost, elvitt sétálni, kajálni, kirándulni. Úgy gondolom ha lenne valami köztük nem igazán merne elvinni a városba, az egyetem elé stb..stb.. sőt egyáltalán nem is szervezne ilyen programokat.
2022. dec. 19. 10:58

Az első dolog ami szemet szúrna nekem, az az, hogy komoly kapcsolatban vagytok, és nem Veled tervezte a Szilvesztert. Van egy mondás, ahova nem hívnak meg, oda nem megyek el. (nem alázom meg magam) Valamint a mai világ hozománya sajnos az, hogy egy kapcsolatba egy Nő és egy Férfi fér bele, és az esetek 1%-a bizonyítja azt, hogy egy kapcsolatba belefér egy barátság az ellenkező nemből. Nekem úgy tűnik, magadat próbálod vigasztalni. Különbözünk, én ezt is megértem, de számomra ez tiszteletlenség lenne velem szemben. Ha pedig annyira jó barátja a leányzó, akkor neki is eszébe juthatna, hogy megszeretne ismerni Téged. Egy szónak is... harmadik félként nézd a kapcsolatotokat kívülről, vagy próbáld meg úgy, hogy ezt egy barátnőd meséli Neked, és Te mit tanácsolnál neki?


Sok sikert!

2022. dec. 18. 14:30
Igen akkor jutott eszébe. Engem is ez bánt, meg sem fordult a fejében, hogy talán együtt is tölthetnénk. Mint említettem én vagyok az első komoly kapcsolata, nehezen is ragaszkodik az emberekhez így szerintem nincs hozzá szokva ehhez. Mondta, hogy nem a lány a lényeg, van több egyetemista barátja akiket ritkán lát stb...stb... és, hogy higgyem már el engem szeret. De akkor is ez nekem nagyon bántóm
2022. dec. 18. 12:45
Fuhh nemtudom, én már többször megjártam ezzel a lány haver sztorival, és amit leírsz azok közül sajnos egy dolog sem támasztja alá azt, hogy ettől még nem csal meg. Tudom, hogy nagyon negatív vagyok, és biztos van olyan hogy barátság férfi és nő között, csak én nem láttam még. (Megjegyzem, én is "haverkodtam" fiúkkal és annak se lett jó vége sosem, amikor kettesben kezdtünk összejárni...) Mindenesetre az is simán lehet, hogy semmi okod az aggodalomra, de nekem ez a szilveszteres dolog ez nagyon nagyon bántó lenne. Miért nem hívott el már alapból, csak akkor jutott eszébe, mikor feljött a téma a másik nővel, hogy ja amúgy elmehetnél te is...?
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Sirga)
2022. dec. 18. 12:35
Megnyugtat, hogy vannak ilyen lányok. Remélem, hogy a párom barátja is hasonlóképpen tiszteletben tartja a kapcsolatunkat. Igazából úgy gondolom fél év alatt kibontakozott volna a szerelem köztük és mivel fiatalok vagyunk a párom simán itt hagyhatna engem semmi oka nem lenne maradni, messze is vagyok, a lány pedig mindig mellette tudna lenni. Ennek ellenére mai napig velem van és ahogy tud levezet 60 km-t csak, hogy velem lehessen. Ha lenne köztük valami valószínű nem tenné meg. Illetve az egyetemen nem egy lánnyal tudna testi kapcsolatot létesíteni ehhez nem kellek én. Tudni kell azt is, hogy 3 hónapot várt mire megtörtént köztünk pedig előtte is aludtunk együtt szóval testileg sem voltam kihasználva. Hozzá teszem nem én akartam várni egyszerűen csak nem történt meg.
2022. dec. 18. 11:49
Nekem is gyanús, én nem tudnám ezt így elfogadni.
21. birebora (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 11:44

Menj csak te is, aztán meglátod mi van.

Ha nem veled szilveszterezne hanem a lánnyal az csúnya lenne.

20. Sirga (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 11:39

Mondjuk, most eszembe jutott az egyetemista lányom, aki körül rengeteg fiú van, akikkel együtt tanul/sportol. Némelyiknek barátnője is van: bármelyikük lehetnél, és a lányom miatt mégsem lenne okod aggódni ... Ahogy Perzsacica is írta - és többen is utaltunk rá - más a szerelem és más a barátság.

A szilvesztert viszont én is zokon vettem volna.

19. levarosbukta (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 11:03
Szóval nem veled tervezte eleve a szilvesztert? Tudod ki menne!Hétvégi űrítőpartnernek tart, hagyd a fenébe az egészet.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Perzsacica)
2022. dec. 18. 10:05

Ez most megnyugtatott. Ők is többen vannak általában négyen mennek mindenhová csak ezzel a lánnyal eljárnak néha ketten tanulni, órákra. Én is szeretném ezt gondolni, hiszek abban, hogy van igaz barátság nem feltétlenül alakul ki belőle több vagy lesz köztük szex.

Együtt tölti velük a szilvesztert a párom, amin kiakadtam igaz csak ez után de felajánlotta, hogy menjek én is. Bár így már nem szeretnék de nem lenne szerintem ellenére, hogy találkozzak a lánnyal. Lehet fel fogom hozni ezt az ötletet.

2022. dec. 18. 09:55

Nekem is volt fiú barátom az egyetemi évek alatt. Meg néhány haver is. Gyakran tanultunk együtt, megismertük egymás szüleit is. Sokáig egyikünknek sem volt komolyabb párkapcsolata de köztünk akkor sem volt más, mint barátság. Egyikünk sem volt elfogadhatatlan küllemű vagy jellemvonású. De más a szerelem és más a barátság. A mai napig örömmel emlékezem ezekre az évekre. Aztán lett mindegyikünknek párkapcsolata, amelyet kölcsönösen tiszteletben tartottunk. A suli után fellazult ez a kapcsolat , a munkában futottunk össze időnként, ami mindig pozitív volt, ott is segítettük egymást.


Fontos tisztázni a dolgokat, esetleg megismerkedni azzal a lánnyal. Ha erre nem vevő a fiú akkor ott tényleg baj van.

2022. dec. 18. 09:46
Igen valóban nehezen bízok, ahogy írtátok is páran. Az előző kapcsolataimban 3ból 3an megcsaltak szóval valamilyen szinten jogosan félek. Csak félek felrúgni ezt a kapcsolatot hiszen ha valóban nincs köztük semmi kár lenne. Nem tudom, hogy tudnám megértetni vele.
2022. dec. 18. 09:27
Sehogy nem kell megnyugodni...
14. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - Panna.33)
2022. dec. 18. 09:18
Szerintem sincs építő jellege az ilyen "barátkozásoknak".
13. Sirga (válaszként erre: 12. - Panna.33)
2022. dec. 18. 07:55

Ugyanígy vagyok vele.

Kedves FI! Ha szereted a barátodat, próbálj megbízni benne! Anélkül úgyis megette a fene az egészet. De kár lenne egy barátság miatt felrúgni a kapcsolatotokat, ha tényleg nincs többről szó. :)

2022. dec. 17. 21:47
Nos, én nem örülnék, ha a férjemnek lenne egy ilyen nagyon jó női barátja, bár ő sem viselné el, ha nekem lenne ilyenem fiúban.
11. Bichi (válaszként erre: 4. - Mirrmurr2)
2022. dec. 17. 21:45

Itt nem arról van szó, hogy csak barátok-e vagy sem, hanem hogy a fórumindító nem bízik benne, és állandóan ott motoszkál benne, hogy mit csinálhatnak.

A másik oldalon voltál, az teljesen más érzelmileg...

10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2022. dec. 17. 21:22
Az a szerencsénk, h nem öregedtünk meg, hanem klasszikusok lettünk.
9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Vigyefene)
2022. dec. 17. 21:20
Kb. Lehet, hogy valamennyivel kevesebb, de nagyon régen volt. :D
8. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. dec. 17. 21:16

Érdekes, nekem mindig voltak lány pajtásaim...-)


De nem is voltam soha a megbízhatóság mintaképe..-)

7. vigyefene (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. dec. 17. 21:12
Tehát 120 évvel ezelőtt még amikor fiatalok voltatok.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 21:09
Nekem is volt, illetve van egy fiú/férfi barátom. Nagyon jóban vagyunk, tényleg barát. Igaz, hogy kb 120 évvel ezelőtt szexeltünk, és annak vége, de azóta tényleg nagyon jó barát, és tényleg nincs köztünk semmi csak barát. :D
5. semleges (válaszként erre: 4. - Mirrmurr2)
2022. dec. 17. 21:04
Szerintem ilyen százból egy van.
2022. dec. 17. 20:55

Én másképp gondolom, mint az előttem szólók.

Én nő vagyok, nekem a főiskola 4 éve alatt a legjobb barátom egy fiú volt. Volt, hogy együtt ebédeltünk, együtt stoppoltunk haza, volt hogy egész éjjel az én albérleti szobámban volt, hajnalig tanultunk.

Nem voltam az esete, ő sem az enyém - de igazi jóbarát volt.

Én úgy mentem a fősulira, hogy volt barátom, a srác csajozott végig. A barátommal is megismerkedtek, összehaverkodtak.

Ott volt az esküvőnkön is - ennek 32 éve :-)

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 20:43
Én egy ilyen friss, ráadásul távkapcsolatból simán kilépnék, ha nem bíznék a pasimban, márpedig te nem bízol, ez egyértelmű. A "sosem csalna meg" a legnagyobb kamu szöveg a világon, főleg egy egyetemista szájából, mindig lehet valami, amiért mégis...
2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 20:30
Sehogy. Ebből szerelem lesz de lehet, hogy már van is. Heti 1 tali nulla a mindennapokhoz képest. Ezt te is tudod.
2022. dec. 17. 20:26
1 hónapja kavartunk a párommal, mikor bekerült az egyetemre és lett egy lánybarátja. Együtt tanulnak, járnak órára, ebédelni, edzeni is elment vele a párom párszor. Nos, azóta már fél éve, hogy együtt vagyunk, velem van az első komoly kapcsolata. Viszont távkapcsolatban élünk, általávab hétvégente találkozunk. Ezzel szemben a lánnyal, az egyetem miatt szinte mindennap ennek ellenére chatelnek is. Beszéltem már a problémámról, nyugtatott is, hogy csak barátok, engem szeret, sosem csalnak meg. Ha tud mindig nálam alszik, a lánynak is mesélt rólam, ha jön mindig hoz meglepit, bemutatta a szüleit, testvéreit. Nem is titkolózik, a telefonját is előttem használja, sokszor képet is küldd ha a lánnyal van, de egyszerűen nem tudok megnyugodni. Semmi problémám a lány barátokkal de ő vele folyton együtt van. Nem szeretném ha rá menne a kapcsolatunkra nem tudom, hogy tudnék megnyugodni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook