Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lány vagy fiú? - ultrahang nélkül?! fórum

Lány vagy fiú? - ultrahang nélkül?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
37. Delete
2007. okt. 15. 15:52
fiú
36. contu (válaszként erre: 34. - LoLiNa)
2007. júl. 1. 10:28
Ezt most meséltem el a férjemnek. Erre ő elmesélte, hogy annak idején az anyjának egy tapasztalt szülésznő szintén így megmondta. Egy sztetoszkóppal hallgatta a baba (azaz a férjem) szívhangját, és az alapján megmondta, hogy fiú.
35. contu (válaszként erre: 33. - LoLiNa)
2007. júl. 1. 10:25
A kis pókok fiúra utalnak? Nem is tudtam. Amikor a fiamat vártam, akkor ezt nem tapasztaltam. Most az UH szerint lányom lesz, és állandóan megtalálnak a pókok. Legutóbb tegnap mászott rajtam egy picike.
34. LoLiNa
2007. júl. 1. 06:49
szülőszobán, szülésznő szívhangot néz. megkérdi ,hogy fiú lesz e vagy lány?:-) mondtuk, hogy nem tudjuk :-) erre ő, hogy a szívhang alapján fiú :-o idős szülésznő volt, bizti tapasztalt, vagy csak beletrafált :-) pár perc múlva kint is volt, egy kis kukacos :-):-) majd talán a harmadik bébi lány lesz :-)
33. LoLiNa
2007. júl. 1. 06:46
viszont a kis pókok mind megtaláltak, megmásztak. erre azt szokták mondani, hogy fiú lesz :D Keresztanyum megállmodta, hogy fiam lesz :-o de mindenki más azt, hogy lányom :D pocakom féloldalt hordtam, de hegyes nem volt. utolsó ultrahang elmaradt, rekeszizomgörcs, illetve vírusos köhögés, aminek a gyulladása az idegeimet is taccsra vágta, 3 hét fekvés, stb :/, miatt, szóval nem tudtuk milyen nemű
32. LoLiNa
2007. júl. 1. 06:42
első terhességemnél a nagy uh-n azt mndták, hogy tuti kislány. örültem mint majom a farkának :D Kiderült, hogy idősebb terhes vagyok, ezért visszahívtak 2 hét múlva. másik doki, újra rákérdeztem, tuti fiú, de meg is mutatta, fel is vettük :-) most a másodiknál.. egyik ultrahangon se mutatta meg magát :-) szégyenlős volt :-) lányt vártunk, gondoltuk,ha ilyen szégyenlős, bizti lány :D
2007. máj. 11. 15:51
Az enyém még pocaklakó és kisfiú lesz(a kislánynak jobban örültem volna),a szomszédom már az elején megmondta,hogy kisfiú lesz,mert felvolt duzzadva a szám.
2007. ápr. 23. 20:36
Sziasztok! Nekem három gyermekem van, 2fiú 1leány. Mind a hárommal egyformán híztam, egyformán kerekre :) szerintem nem szabad a poci alakja alapján 'hinni'. Az elsőt megmondta a doki, pedig nem kérdeztem. A másodikat 'elszólta' a nővér -Elárultuk már a kisfiú nemét?- a kislány esetében nem akarták +mondani, szinte a szülés elött tudtam meg, a prof (nagyon aranyos volt, nem hozzá jártam 1ébként) azt kérdezte -van már otthon csemete?- Mondom neki 2fiú. Erre ő -Szuper, akkor nincs baj.- Kérdem miért? Erre ő: Mert ha két lánya lenne, akkor bizony fel kell készülni mindenre, mert /szerinte/ 3lány, az tragédia! :)
2007. jan. 12. 17:50

Apukám első gyermeknek kislányt szeretett volna - és lám bejött itt vagyok. A második fiút - lett egy hugom, a harmadiknak ismét fiút - van még egy hugim ekkor már anyum is fiút akart. Nagyobbik hugom és én azt mondtuk minek nekünk még egy tesó itt vagyunk nektek ketten.

A 4.-nél elszólta magát a doki, ott tudtuk hogy végre fiú lesz.

2007. jan. 4. 10:58

Én is kislányt szerettem volna, de kisfiu lett.

Aminek persze örülök, de egy kicsit csalódás is ért. nem baj majd a következő....

Annyira szerettem volna, hogy kislány legyen...de ha belegondolok, akkor jobb, ha a fiu a nagyobb.

Nekem is bátyjám van.

27. mandy (válaszként erre: 23. - Pitypang)
2007. jan. 4. 10:43

Én is így voltam :) Végig úgy voltam vele, hogy kislány lesz. Azért nem vásároltunk be rózsaszínből, de lánynevekben gondolkodtam (a férjem nem, ő ki akarta várni, hogy kiderüljön, ténylegesen mi a neme a picinek). Aztán azt álmodtam, hogy kisfiú. És tényleg az lett.

Ami még így visszagondolva akár jelzés is lehet, hogy amikor a védőnőtől megkaptam a kiskönyvet, azt választottam, amelyik elején a kisfiú van. A kislányosnak nem tettszett a színe :D

Kata már csak 12 nap, ugye? ;-)

26. DODICA (válaszként erre: 25. - Kicsikata)
2007. jan. 4. 10:39

:))

Első gyereknél, aztán a másodiknál.... Viszont, ha van egy fiú-egy lány, akkor a harmadiknál már szerintem édes mindegy. Legalábbis nálunk ez volt. Nem is akartam tudni a nemét, tényleg nem számított.

25. Kicsikata (válaszként erre: 24. - 854d84b78c)
2007. jan. 4. 08:26

Szila!

Igazad van, részben! Pont most olvastam erről egy cikket és nagy igazság, hogy ez tényleg közhely! Mert senki nem úgy indít, hogy mindegy ki! Valakit elképzel!! És ha nem pont olyan nem.. az ha minimálisan is de csalódást okoz! Természetes, hogy az anyai-apai ösztön azonnal át tud állni! Mégis!! Merjük bevallani, hogy mindenkienk van egy álma!!!!

2007. jan. 3. 23:10
Szerintem teljesen mindegy, csak legyen egészséges! Lehet h közhely, de így van!
2007. jan. 3. 18:13
Mi eleinte azt gondoltuk, hogy kislany lesz, de aztan sorozatban azt almodtam 4x is, hogy kisfiu. Aztan a 17. heten ki is derult az ultrahangon, amit most a 27. heten meg is erositettek a 4D-n. A hasam meg inkabb csucsos, mint kerek, szoval ez nalam igaz lett.
22. Kicsikata (válaszként erre: 21. - 737f507a35)
2007. jan. 3. 17:41
Emőke! Elképzelhető hogy nem tévedsz!!!;)
21. 737f507a35 (válaszként erre: 18. - Kicsikata)
2007. jan. 3. 16:02

Szia Kata! :)


ezeket a tüneteket nekem mind produkálta most a kisasszony, de én amióta tudom, hogy a szívem alatt hordom a kis drágát, azóta tudom, hogy kislány. Így tehát amikor genetikán memondták, teljesen természetesnek vettem, hogy csajszink lesz.

Szerintem Nálatok is újra cuncás lesz!!!;)

20. perfi (válaszként erre: 16. - Kicsikata)
2007. jan. 2. 19:01

Kata, én speciel kisfiúra tippelek.

Meglestem a legfrissebb pocis képedet és elég csúcsos az a pocak!!! :)))))))

19. dogiz (válaszként erre: 18. - Kicsikata)
2007. jan. 2. 18:56
No mi volt az ultrahangon? Jól vagytok????
18. Kicsikata (válaszként erre: 17. - Mimo)
2006. nov. 2. 22:15

Mimo!Nos, ha minden igaz 24-én kiderül... talán megmutatja magát az UH-nak...

Ha fiú párom repesni fog a boldogságtól, ráadásnak egy rakás pénzt megsporolunk, mert nem kell habos-babos rózsaszínt venni!;)

Persze titkon én kicsi leánykát szeretnék inkább!;)

17. mimo (válaszként erre: 16. - Kicsikata)
2006. nov. 2. 21:49
Én fiura tippelek!!Nálam is ezek voltak a tünetek!!!!!állandóan fáj a fejem.
2006. nov. 2. 10:50

Hát ez szerintem elég érdekes dolog... Nekem anno az ikreimmel nagyon jó terhességem volt, nagyon ritkán , mondhatni soha nem volt hányingerem, már az elejen hatalmasak lettek a cicijeim és szinte végig aludtam a 9 hónapot....keveset összesen 8 kg-ot híztam, igy a hasam sem volt égbekiálltan se nagy, se széles, se csúcsos...

Aztán a fiammal minden pontosan ugyan igy volt, el is neveztük Rékának, hisz mindenki mondta, hogy akkor tuti , hogy újra lányka lekik bent.. Na volt döbbenet mikor a 19 hetes UH-n azt mondta a nő, hoyg Rezsőnek hívjuk inkább mert fiú!!!!

Most a negyedik babámat várva egyre többet van hányingerem, kifejezetten a savanyú izeket kívánom : pl a citrom, nagyon fáradt vagyok, már a fiammal használt szopis melltartóba férek csak bele és rengeteget fáj a fejem..

Na ezek után ki mire tippel???? ;)

15. zena01
2006. nov. 1. 09:05
Mindig kislányra vágytam, tehát egészen biztos, hogy nem kérdezném meg a születendő gyermek nemét. Legalább 9 hónapig reménykedjek.
14. mimo (válaszként erre: 13. - 8da8a563b7)
2006. okt. 27. 18:59

Igaz, hegyes, csucsos has kisfiu, kerek kis poci kislány.de nem tudom miért van ez, de ez majdnem 100%.-ba bejön mindenkinek.

nekem fiam lett volna, és először én is a savanyut kivántam, pár nap mulva meg a sok édesség következett.

2006. okt. 27. 08:07
barátnőmnek szép kerek a hasa, lánya lesz. az előzőnél hegyes volt a hasa, fiú lett. másik barátnőmnek hegyes a hasa és fia lesz. saját tapasztalatom még nincs... de anyukámnak is gömbölyű volt a hasa. ja és a fiúsoknál, csak az elején voltak rosszul. a lányosoknál az elején is, majd visszatért a rosszul lét. a lányosok zabálták a kovi ubit. a fiúsok inkább az édességet.
2006. okt. 24. 21:37

Nekem is mindenki azt mondta a hasam formájáról ítélve, hogy lányom lesz, csak egy pár emberke mondta, hogy fiú. Összevissza ettem mindenfélét, de leginkább sósat meg savanyút. Én ebből gondoltam, hogy kisfiú lesz, de addig amíg meg nem mondta a doki UH-on, teljesen belém dumálták, hogy lány. Már lázasan gondolkodtam a lányneveken, amikor megnézhettem picúromat.

És az első amit megmutatott a doki, az a kisfiam kukikája volt.

11. mimo (válaszként erre: 7. - Virkó)
2006. okt. 24. 21:22
Igen hogy megérezzük érdekes!!!
2006. okt. 23. 20:03
ha tényleg lány lett volna dórának hívnák
9. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - 779642f981)
2006. okt. 23. 19:50
Nem tudtatok valami lányosabb nevet adni neki?! :)))
2006. okt. 23. 16:14

Nálam is ez volt a téma!Kerek has , hormonálisan felzaklatott kismama(nagyon vizes voltam) ez csakis kislány lehet!

Az ultrahang szerint is az lesz mondta a doki , mert annyira"szégyenlős" össze volt zárva a lába nem látszott a "lényeg" : Na ezt a "kislányt"' ma Imikének hívják.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook