Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lány vagy fiú? - ultrahang nélkül?! fórum

Lány vagy fiú? - ultrahang nélkül?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. márc. 9. 19:58
Nekem a gyomromnál nagy a hasam nem lent. Ott nem is látszik, hogy babát várok teljesen lapos.
66. 76cdd8d6cd (válaszként erre: 63. - Lufi)
2008. márc. 9. 19:57
Én is szoktam álmodni, de hol fiút hol lányt álmodok. Igaz amikor szülésről álmodok akkor kislányt szülök. Ez jelenthet valamit?
65. 76cdd8d6cd (válaszként erre: 62. - Viki021)
2008. márc. 9. 19:54
Köszi a választ. Van egy barátnőm aki lányt vár és az Ő dvd-t hasonlítgatom( 24 hetes) az enyémhez és az az igazság, hogy nincs különbség, annyira lánynak látom az enyémet is. Mindenhol a kukiját keresem, de nem találom, pedig 4d-n szembe is fordul és ott teljesen lánynak látszik. Viszont a dokim a 2d-n mondta h szerinte fiú amikor popsijánál filmezte.Azóta egy csomó 4d-s videót néztem különböző oldalakon és annyira szembetűnő a fiúcska kukija, h el sem lehet téveszteni viszont nekem semmi ilyesmi nincs. Hogy lehet ez?
2008. márc. 9. 19:29
én a 20. héten vagyok, de még mindig nem tudták az uh-n megmondani, hogy mi a neme. én az első pillanattól kezdve fiút érzek, annak ellenére, hogy kislányt szerettem volna.
63. lufi
2008. márc. 6. 16:52
Nekem már a 3 hónapban akkora volt a hasam, mint másnak a 6-ban. Mindenki mondta, hogy fiú. Az uh elől mindig szökött, akkor már majdnem biztos voltam benne, hogy fiú lesz. Ami teljesen megerősített abban hogy fiam lesz, az az volt amikor egyik éjjel kisfiúval álmodtam. Mondtam is reggel a páromnak, biztos fiunk lesz. Hát így is lett.:))
62. viki021 (válaszként erre: 60. - 76cdd8d6cd)
2008. márc. 6. 16:50
Szerintem még sok minden lehet.A következő uh-n viszont nagyobb esélyel meg tudják mondani hogy mitek lesz.Én 16 hetes vagyok és a harmadikat várom.1995-be 15 hetesen a dokim megmondta hogy fiam lesz a lányomat is kb.ennyi idősen tudtam meg.Most még a 12 hetes uh-n nem láttam semmit.A genetikai uh pedig a 18-19 héten lesz talán akkor már okosabb leszek.De nekem mindegy hogy mi lesz:))))
2008. márc. 6. 16:46
ÉN VÉGIG FIUT ÉREZTEM NAGYON ERŐSEN,VOLT MEGLEPI MIKOR A DOKI KÖZÖLTE HOGY 99 SZÁZALÉK HOGY LÁNY. PERSZE NAGY ÖRÖM MERT LÁNYT AKARTUNK,AZT A NAPOT SOHA NEM FELEJTEM EL.
2008. márc. 5. 19:48
Nekem van két gyermekem, mind a kettőnél tudtam hogy milyen neműek, pedig nem volt még lehetőség, hogy megmondják. 1992-1993-ban. Most megint terhes vagyok és azt mondta az orvosom, h fiú pedig még csak 11 hetes vagyok.Szívem szerint kislányt szeretnék és a Jónás is ezt írta., Szerintetek fiúból lehet még kislány?
2008. febr. 22. 22:45

Én igazából nem "mentem" utána hpgy fiu vagy lány lesz, ennek ellnére voltak másik tpociban olyanok akiknek szánt szándékuk volt meggyőzni a jónás módszer szuperségéről...én mondatm hoyg nem hiszek benne, ezért szépen le lettem hurrogva.

De mégis igazam lett, Jónás ide vagy oda, tudtam,hogy lány lesz és az is, a jónás pedig fiut mondott. Erről enniyt.

2008. febr. 22. 19:19
Kínai horoszkóp, gyűrűs jóslás, Jónás módszer mind mind kisfiút jósolt, most mégis úgy áll a dolog, hogy a harmadik babócám is kislány lesz.
57. ef02a78ea1 (válaszként erre: 46. - Anbartha)
2008. febr. 22. 18:15

Szia!

Igértem,hogy ha tudom a nemét, visszaszólok,hogy bejött e a számitásod...

Hááát... fiut számoltál és KISLÁNY!!!!! :)

2008. jan. 31. 13:40

Nekem elég nagy volt a hasam, meg én is akkora voltam mint egy tank. Mindenki azt mondta, hogy lányom lesz, egy-két kivétellel, mert nagy volt a fenekem is.


De ettől függetlenül fiam lett!:D

2008. jan. 31. 11:52
sziasztok mindenkinek....nagyon ritkán szoktam a topicot nézni, mert egyszerüen nincs rá idő....most is véletlenül néztem be....ha lehet a fiuvagylany@freemail.hu ra írjatok és kérjetek visszaigazolást a kézbesítésről.....kicsit lassabban megy most a válaszadás, mert decemberben nekem is megszületett a kisfiam....aki esetleg nem kapta meg a választ, írjon mégegyszer.....köszi a türelmeteket.....sziasztok
2008. jan. 16. 18:01

Amikor a kislányommal voltam terhes, mindenki azt mondta, fiú lesz, mert nagyon csúcsos a hasam:)

Most amikor a fiammal voltam terhes, akkor is mindenki azt mondta, hogy fiam lesz, mert nagyon csúcsos a hasam:)Én azt olvastam, hogy a has formája attól függ, kinek milyen az izomzata, a kötőszövete, merre engedi tágulni a hasat. Előre fele, vagy szélességében. Amúgy a kisfiam amikor megmozdult, akkorát rúgott, hogy mondtam, csak fiú lehet, mert ekkorát lány nem tud elsőre:))

53. liaandi (válaszként erre: 52. - Eracica)
2008. jan. 16. 17:58
én amikor terhes voltam a kislánymmal mindenki azt mondta hogy fiam lesz mert csúcsos a hasam!Aztán lett egy szép nagy lánykám!
2008. jan. 16. 17:55

Én az elsőnél éreztem, hogy fiú lesz, és az lett, mostani megérzésem lány, remélem bejön...

Az elsőnél semmi különösebb változás nem volt, de én a csokifüggő most nem kívánom az édeset...

Egyébként a kerek és hegyes has onnan eredhet, hogy első terhességnél ált. karcsúak vagyunk és ezért csúcsosan nő a has, a másodiknál viszont már a pocin marad egy kis zsírréteg (nálam is ez van) és ez a zsírréteg kerekedik...legalábbis sokaknál így lehet.

51. ef02a78ea1 (válaszként erre: 46. - Anbartha)
2008. jan. 16. 17:34
kb mennyi idő alatt fox fálaszolni?mert már nagyon várom!
50. gardiedi (válaszként erre: 46. - Anbartha)
2008. jan. 16. 17:21
Én is írtam...kíváncsi vagyok:)
49. ef02a78ea1 (válaszként erre: 46. - Anbartha)
2008. jan. 16. 17:14

szia

én küldtem neked email-t már nagyon várom az eredményt

48. Beresne molnár Aniko (válaszként erre: 46. - Anbartha)
2008. jan. 16. 17:09
nagyon kiváncsi vagyok erre a modszerre.
2007. nov. 11. 16:22

Sziasztok!

Kismamák kézikönyvében ezt olvastam:

Számos olyan természetes módszer van amely befolyásolhatja a gyermek nemét.

1.Együttlét idejének megválasztása

Ha fiúra vágyunk, tartózkodjunk a szextől az ovulációt megelőző 2-3 napban, de azután az ovuláció várható időpontjában mindenképp legyünk együtt a párunkkal, így a gyorsabb 'hím' spermiumok érik el előbb a petesejtet.

Ha lányra vágyunk, időzítsük az együttléteket 2-3 nappal az ovuláció előttre, így a hím spermiumok már elpusztulnak, mire a petesejt kilökődik, és a hosszabb életű női spermiumoknak lesz nagyobb esélye elérni a petesejtet.

2. Ha kisfiúra vágyunk, végezzünk hüvelyöblítést nátrium-bikarbonátos oldattal (ez lúgos)

Ha lányra vágyunk, hígított citromlét v. ecetet (ezek savas kémhatásúak) használjunk a hüvelyöblítéshez

3.Étrend

Ha kisfiúra vágyunk, nátriumban és káliumban gazdag ételeket fogyasszunk, például húst, szárított és sózott halat, rizst, tésztát, burgonyát és hüvelyeseket, olyan gyümölcsöket és zöldségeket, mint a banán, a sárgabarack és a zeller.

Ha kislányra vágyunk magnéziumban és kalciumban gazdag ételeket fogyasszunk, például tejtermékeket, tojást, magvakat, szóját, zöld leveles zöldségféléket és friss gyümölcslevet.

2007. nov. 11. 16:08
Sziasztok fiúk/lányok! én a harmadik babámat várom és azoknak szeretnék segíteni, akik kíváncsiak leendő gyermekük nemére....egy számítási módszer, ami nekem bejött. Csak a Te és párod születési hónap és napjára van szükségem és kiszámolom, mikor kell rosszalkodnotok, ha fiút ill. lányt szeretnétek. Vagy ha már pocakos vagy, akkor szintén a születési dátumotokra (hónap, nap) és a fogantatás vagy a várható szülés dátumára (hónap, nap) van szükségem. Visszafelé is ki lehet számolni (ezzel sokat segítetek nekem a módszer tesztelésében), szintén a szülők dátuma és lehetőség szerint a fogantatás dátuma, vagy az utolsó mensi dátuma (ha még emlékeztek) vagy a születés dátumára van szükségem. Ne írjátok meg a gyerekek nemét, mert ugye akkor nincs mit kiszámolnom! Teljesen ingyenes, csupán kedvtelésből és tesztelésből csinálom. Ja és persze ha megszületett a pocaklakó érdekel az eredmény, mert szeretném tudni mennyire pontos ez a számítási módszer. Szóval várom a leveleket a fiuvagylany@freemail.hu ra, a biztonság kedvéért kérjetek visszaigazolást a kézbesítésről. Sziasztok.....
2007. nov. 10. 13:37
Két fiam van imádom őket, két teljesen különböző karakter külső és belsőleg egyaránt.Ám nagyon vágytam arra hogy lányom is legyen a férjemmel együtt, hát nem lett.Egyiknél sem tudtuk előre hogy mi lesz, ha lesz kistesójuk akkor sem szeretném előre tudni, deminden vágyam hogy lány legyen...
44. ALLICS
2007. nov. 10. 13:32
Én ha választani lehetett volna lányt szeretem volna de kisfiút kaptunk.De a lényeg az hogy egészséges
43. zelda
2007. okt. 29. 20:10

Kicsikata25.!

Lehet, hogy hihetetlen, de nekem sem volt álmom, hogy fiút vagy leányt szeretnék! Ezt csak hidd el nyugodtan! Ha egy pár évekig próbálkozik és nem sikerül a baba, majd egyszer amikor kiderül, hogy betegséged miatt nem is eshetnél teherbe, mégis sikerül...?! Hidd el eszedbe se jutna, hogy fiú vagy leány!!! Borzalmas volt évekig várni, nem tudván mi a baj! Isteni csodának tarják az orvosok a babánkat! Egyszer sem fordult meg a fejünkben a férjemmel, hogy mi lehet. Ha az orvos nem kérdez rá most, hogy elmondja-e vagy sem, eszembe sem jut megkérdezni! Csak az érdekelt, hogy jó legyen minden eredményem és láthassam az uh-on megint, meggyőződjek róla, tényleg igaz-e, hogy végre sikerült! Soha ne tudd meg, milyen nehéz évek vannak mögöttünk! A férjem még most is a 18. hétben azt kérdezi, szinte mindennap, hogy tényleg babánk lesz? Nem azért kérdezi, mert "hülye", hanem még mindig nem hiszi el, hogy valóraválhat az álmunk! Nekünk csak az volt az álmunk, hogy babánk legyen, nem az, fiú vagy leány!!!

Most, hogy megmondta az orvos kislányunk lesz, igazából nem változott semmi! Ugyan úgy, csak az érdekel, hogy egészséges legyen!!!

42. 7130b15964 (válaszként erre: 25. - Kicsikata)
2007. okt. 16. 08:02
Nem értem, az olyan hihetetlen, hogy valakinek az az álma, hogy egészséges legyen és max. kíváncsiságból szeretné tudni, hogy fiú vagy lány?
41. 7130b15964 (válaszként erre: 40. - Panka2)
2007. okt. 16. 07:53

Pankám, engem ki se lehetett rángatni a fiúk közül, ha focizásról volt szó. Ha valami dzsungelharcosra emlékeztető gatyát vagy pólót lehet kapni a méretemben, arra most is vevő vagyok:)) Persze, nagy miniszoknya meg tűsarkú cipő fogyasztó is voltam egy időben (mostanság a hosszabb szoknyát és a laposabb cipőket preferálom, nem hiába öregszem:))))


Az én hasamról sem lehet megállapítani, hogy fiút hordok (pedig az uh alapján nagy fantázia kell, hogy valaki lánynak nézze:DDD)


Mondjuk volt már olyan, aki kitalált mindent, csakhogy a végén ki tudja hozni, hogy uh nélkül is megmondta, hogy fiú. Nagyon vicces.


Sose volt hányingerem, nem ég a gyomrom, nem vizesedek, kerek a pocakom, jobb oldalon fekszik, nem szedtem fel sok kilót és szerencsére könnyen viselem a terhességet. Ha ebből az összevisszaságból valaki fiút hoz ki, akkor igaza van. De ha lány lenne se esnénk kétségbe, van tartaléknevünk, vagány ruháink, fodros rózsaszíncsodákat meg pár órán belül be lehet szerezni, hogy nem sérüljön a személyisége:DDD

40. panka2
2007. okt. 16. 07:44

Nekem 2fiam és egy lányom van,nem vettem észre annak idején semmi extra eltérést a pocakom alakja,vagy bármi ilyen jellegű dologban.26-27dik héten megmondták a nemét és ez így is maradtt.Egészen idáig..ugyanis most is terhes vagyok és egész eddig azt mondták hogy fiú))))Tegnap a 4désen kiderült hogy kiscsaj a drága ))))A férjem ugy nézte a képernyőt a fenmaradott időbe,mintha valami hororr filmet nézne ehehehehe annyira meglepödött,na meg én is,csak hát én hírtelen nem is tudtam mit csinálni csak nevettem az egészen))) Láttam,ahogy megjelenet a drága férjem szeme elött a kék rugi sorozat amit most vettünk egy hete,és focimeccsre akarta vinni a drágám a Debreceni oldalt erősítni)))))


De aztán láttam,hogy tisztult a köd,és belátta,hogy ő csinálta,hát majd kitalál valami lányosabb bulit egy focimeccsnél)))))


Na ezzel csak azt akartam mondani,hogy sokkal jobb volt,mikor még nem volt lehetőségünk megkérdezni a nemét!Mert így,hogy tudom megmondják,na ná hogy rákérdezek pedig példa vagyok hogy tévedhetnek símán!


Habár ez nem is tévedés,mert akár lány akár fiú,nagy öröm))))

2007. okt. 15. 21:55
én az elsögyermekemnél csak az édességet ettem és ultrahangon is megmondták hogy lány lessz sőt a dokim is a szívhangból . a második terheségemnél is az édességet ettem akkor már tudtam hogy lány lessz ismét itt is az ultrahang meg a doki is megmondta hogy mi a helyzet és igaz lett bár reménykedtem egy kisfiúban de nem adnám őket senkinek semmi pénzért
38. Sz.Csirke (válaszként erre: 36. - Contu)
2007. okt. 15. 20:50
Ha a szivveres 140-nel magasabb, akkor lany, de csak a terhesseg vege fele, mert az elejen minden babanak joval magasabb.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook