Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lány vagy fiú? - ultrahang nélkül?! fórum

Lány vagy fiú? - ultrahang nélkül?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. márc. 23. 22:26

ezt ma találtam neten :)


FIÚ:

• nem kínoz reggeli rosszullét,

• a baba szívritmusa kevesebb, mint 140 ütés/perc,

• csak a hasadon van pluszsúly,

• sós vagy savanyú ízeket kívánsz,

• fehérjét – húst, tojást, sajtokat –kívánsz,


• hidegebbek a lábaid, mint a terhesség előtt,

• gyorsabban nő a szőr a lábszáradon, mint előtte,

• nagyon szárazak a kezeid,

• az ágyadon északi irányban van a párnád,

• a kispapa is hízik,

• ragyogsz, szebb vagy, mint valaha,

• a vizeleted élénksárga,

• fáj a fejed,

• ha a jegygyűrűdet egy cérnaszálon a hasad fölé akasztod, és köröket ír le,


• ha összeadod a fogantatás hónapjának számát az akkori életkoroddal, és az eredmény páros,

akkor kisfiú várható!


LÁNY:

De ha:

• súlyos reggeli hányinger kínoz,

• a baba szívritmusa legalább 140 ütés/perc,

• sokat híztál csípőre és fenékre,

• a bal melled nagyobb, mint a jobb,

• a hajad kapott egy kis vörös árnyalatot,

• édes ízeket kívánsz,

• gyümölcsöket, gyümölcsleveket kívánsz,

• nem vagy annyira jó formában, mint a terhességed előtt,

• szeszélyesebb vagy, mint előtte,

• nem akarod megenni a kenyér végét,

• jelentősen megnőttek a melleid,


• az ágyadon déli irányban van a párnád,

• a vizeleted tompa sárga,

• ha a jegygyűrűdet egy cérnaszálon a hasad fölé akasztod, és oldalirányban mozog,


• ha összeadod a fogantatás hónapjának számát az akkori életkoroddal, és az eredmény páratlan,

akkor kislány érkezik!

96. sereva
2008. szept. 26. 16:04
Én terhesrendelésen dolgoztam 37 éve.Volt ott egy orvos aki megnézte az anyuka tenyerét és megmondta,hogy fiú lesz vagy lány.Nekem is eltalálta.De nem volt hajlandó elárulni a titkot.
2008. szept. 26. 14:51

Sziasztok!

Én az első terhességemnél megéreztem hogy kislány lesz, most érzem hogy kisfiú :) Ami holnap ki is fog derülni. Teljesen más a két terhesség.

A lányommal kívántam az édeset de ettem a kovi ubit is szóval mindent és tényleg kerek volt a hasam.

Most az édességre rá se tudok nézni semmi se jó de mindig éhes vagyok, a sós dolgok bejönnek, nem bírom a húst és a pocim is csúcsos :)

94. df1077de8f (válaszként erre: 90. - Szecsilla)
2008. aug. 26. 13:35
Nekem mindegyikkel hatalmas étvágyam volt az első perctől.Most étvágytalan vagyok,ha eszek valamit akkor is valami tejterméket(joghurt,krémtúró)vagy gyümölcs.
93. df1077de8f (válaszként erre: 92. - Harivera)
2008. aug. 25. 13:57

Én is úgy érzem most,hogy ez nem lehet más csakis kislány...

De ki tudja!

2008. aug. 22. 20:04

sziazstok.

nekem a 4 fiam után most végre lánykám lesz. Én mindnél úgy éreztem meg hogy mi lesz hogy az adott neveket amiket találtunk a fiúknál pl csak fiú nevünk volt a lányba sose volt egyezés és valahogy éreztem hoyg nem illettek rájuk míg a lánykámnál meg pont fordítva. Itt a lány nevem illett rá belülről éreztem hogy ez az ő neve.

91. df1077de8f (válaszként erre: 89. - 6ee0ffb012)
2008. aug. 22. 19:07
Hát nagyon remélem!!!:o)))
2008. aug. 22. 14:55

sziasztok, én most járok a 17ik hét vége fele, még kb 2 hét az uh-ig, akarom tudni, de nem biztos, hogy megmutatja, első perctől ugy érzem fiú. Egyesek azt mondják lány, mások fiú, attól függ milyen ruhában vagyok.

én ilyeneket hallottam: hegyes has fiú

kerek has-lány

édeset kivánsz-lány

savanyút, sósat- fiú

ha jobb oldalt mozdul meg-fiú

ha bal oldalt-lány

nekem jobb oldalt mozdult meg,

kivánni meg gyümölcsöt kívánok, se édeset se sosat, nem rágok, nem nasizok, de egy hónapban talán ugyanannyi csokit ehetek mint perecet, majdnem semmit.

szóval nem tudom, mi nem gondolkodtunk módszereken, úgy is az lesz ami akar lenni, hálás voltam az égnek, hogy olyan hamar összejött, első hónapban, miután már nem védekeztünk, és tényleg isten áldása azok után, hogy egyesek mennyit szenvednek, tehát tényleg mindegy, de szívem mélyén egy kis motorost szeretnék, habár apja mindig azt mondja, hogy amotors csajszi még vagányabb lesz, lényeg hamarabb fog tudni motorozni mint járni

89. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 82. - Df1077de8f)
2008. aug. 22. 14:11
Ez így van.
2008. aug. 21. 18:23

Hátha. . . Azért jó lenne valami halvány reménysugár.

Bár ki tudja!Aztán meg ha fiú lenne mégis nagyobbat csalódnánk. Mindegy!

Egészséges legyen. (Azért titokban reménykedek):o)))

2008. aug. 21. 16:16

Hátha...Azért jó lenne valami halvány reménysugár.

Bár ki tudja!Aztán meg ha fiú lenne mégis nagyobbat csalódnánk.Mindegy!

Egészséges legyen.(Azért titokban reménykedek):o)))

86. tücsimücsi (válaszként erre: 84. - Df1077de8f)
2008. aug. 21. 16:12
Milyen utolsó remény? Ez azért nem jelenti azt, hogy fiú lesz. 50-50 százalék. Hátha....
2008. aug. 21. 16:08
Akkor csak a jóistenben bízhatok!
2008. aug. 21. 16:04
Hát...pedig ez volt az utolsó reményem!:o(
83. tücsimücsi (válaszként erre: 81. - Df1077de8f)
2008. aug. 21. 15:53
Ááááá, ez alapján nem lehet tudni. Én a lányommal akkor estem teherbe, miután elmúlt a menzeszem rá 2 napra, a fiammal pedig szintén menzesz után 3 napra. Röhej egyébként, mert elméletileg ilyenkor nem lehet teherbe esni..........dehogynem!!!
2008. aug. 21. 15:51

Úgy tudom egyébként,hogy minnél közelebb van a peteéréshez(14.nap)Annál biztosabb hogy fiú.

De hát ki tudja?

2008. aug. 21. 15:43

Hát véletlenül jött össze.De szerencsémre tudom a pontos napot mikor volt az akció.

És az a menszim elsö napjától számított 9.napon volt.Ez alapján....?

80. tücsimücsi (válaszként erre: 79. - Df1077de8f)
2008. aug. 21. 15:37

Hát, Betti a baba neme már a fogantatáskor eldől, mi hiába szorítunk, ha már xy a kromoszómaszám. Inkább reménykedünk Veled, hogy kislány lesz!!

Egyébként rábíztátok a sorsra vagy "tudományos" módszert alkalmaztatok?

2008. aug. 21. 15:34
Hm....:o)Nagyon izgulok,hogy a 3 fiú után végre összejöjjön egy nunás.:o)Szorítsatok!!!
2008. aug. 21. 15:32

A kislányommal 20 hetesen kezdett látszani a pocakom, a fiammal 10-12 hetesen...

A lányommal kerek volt, csípőre szélesedtem, a fiammal csúcsos volt.

77. df1077de8f (válaszként erre: 75. - 9d825e1bc8)
2008. aug. 21. 15:30
Nekem is jósolhatna.Mi kell hozzá?
2008. júl. 28. 13:09

Nekem hatalmas, hegyes hasam volt. Dédi mikor meglátott nagy pocival, rögtön mondta is, hogy ez bizony kislány. Én is végig biztos voltam benne, hogy lány. Hátulról semmi nem látszódott, amiről azt gondolhatták volna, hogy babát várok, pedig 25 kilót felszedtem. Elől volt csak egy hatalmas nagy pocak. Néha megállítottak, hogy ez ugye két baba?! Mikor közöltem, hogy csak egy, akkor azt mondták, hogy szép nagy fiú lesz. Ahol most lakom is, mindenki fiút jósolt a hegyes has miatt. Végül az én megérzésem igazolódott: LÁNY LETT!!! Szép nagy kislány: 4500gramm és 62centi.

Szerintem is a genetika az egész. Nálunk női ágon mindenkinek hegyes volt a hasa a kislánynál.

75. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 46. - Anbartha)
2008. jún. 12. 08:54

Szia!

Írtam e-mailt-megtennéd nekem is hogy megjósolod a baba nemét kiváncsi lennék az eredményre-még nem tudom milyen nemű babánk lesz de hamarossan megyek 18 hetesre és ha nem lesz szégyenlős akkor megírom az eredményt!

74. josey
2008. máj. 28. 14:14

Sziasztok.

Nekem lányt "jósolt" a család a pocakformából,az is lett.Én biz' nem láttam,miről beszélnek...

Azt mondják,a lányok balosak,vagyis a mamának a pociban balra fekszenek,ez is bejött:)

Nem volt nagyon nagy a hasam,és nem is híztam sokat,de hát egyrészt első baba,másrészt meg a genetika is beleszól...

73. gardiedi (válaszként erre: 46. - Anbartha)
2008. ápr. 20. 11:30

Sziasztok!


Nekem bevált, amit jósolt, kislányunk lesz...pedig nem hittem benne:)

2008. ápr. 19. 18:57

Sziasztok! Én nem kérdeztem a dokitól,hogy mi lesz a babám neme. Úgy mentem be a szülőszobára,hogy Kindertojás, meglepi...

Persze előtte mindig kérdeztem a pocakomat, kisfiú baba vagy?-semmi válasz-

kislány baba vagy? és rúgás

és mindig ez volt. És tavaly megszületett a lányom, Papp Leona Hanna, 4200 gr-mal és 62 cm-rel

Egyébként a pocak nagyon árulkodó.

Akinek hátulról nem is látszik a pocija, hanem eőre áll, és keskeny, az fiú. Akinek csípőből jön a kerek poci, az lány...

71. zsuika
2008. ápr. 18. 14:53

Sziasztok!


Nekem anbartha kislányt jósolt, de a 28 hetes 4D-sen biztosra láttuk, hogy kisfiú!!

Előfordul...

70. banyuska81 (válaszként erre: 46. - Anbartha)
2008. ápr. 15. 13:13
sziasztok nekem 3 meglévő gyermekem nevét számolta ki visszamenőleg sikeresen mind a 3 pasi és a most utonlevő babánk pedig szerinte is szerintünk is és az orvosok szerint is kislány. Köszi hogy megnézted nekem. Hajrá csajok irjatok neki ti is bátran. Természetesen ha meglesz a baba jelzem a nemét:)
69. 76cdd8d6cd (válaszként erre: 68. - 1397c45af7)
2008. márc. 10. 19:04
Gratula a kislányodhoz. Sajnos nekem nem mond senki semmit, persze még csak a 13. hétben vagyok. Az uh képről azt mondta egy férfi ismerősöm, hogy biztos fiú mert olyan erősnek látszik Szerintem meg ennyi idősen mindegyik pici egyforma.
2008. márc. 10. 13:46

Én nagyon fiút akartam.

Az elején úgy érezetm,hogy tuti kisfiú.Az összes álmomban fiú volt a babám.

Még egy ismerősömet ki is nevettem,hogy butaságot beszél mert ő azt mondta,hogy kislány lesz.

21.héten a 4D teljes valójában megmutatta a nuniját.

Ennyit a megérzésekről az én esetemben.

Mostmár imádom,hogy kislányunk lesz!:-))))))))))))

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook