Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lány cica ivartalanítását fontolgatom. fórum

Lány cica ivartalanítását fontolgatom. (beszélgetős fórum)


1 2
13. punka (válaszként erre: 12. - Zebra25)
2011. jún. 2. 19:49

Bizony :(

Ráadásul betegségeket is megelőzhetsz vele.

Az enyémek mondjuk fiúk, de nem akarnak világgá menni folyton, és semmi szaguk nincs.

Lánycicánál picit nehezebb a gyógyulás, plusz varratot is kell szedetni, de 1-2 nap után már jól lesz.

12. Zebra25 (válaszként erre: 10. - Punka)
2011. jún. 2. 19:45

jaj

az rengeteg:(

2011. jún. 2. 19:45

Ezt a menhelyes ivartalanítást megkérdezem.

De mindenképp ez lesz a vége mert ez nem állapot.


Nem tudom, hogy fialás után mennyivel lehet ilyet csináltatni?

10. punka
2011. jún. 2. 19:44
Mindenképpen csináltasd meg, nem tudsz hova tenni évente kétszer akár 8-10 kiscicát.
2011. jún. 2. 19:43

Csináltasd meg,legalább megszabadulsz egy csomó gondtól!


Olyan 10000 Ft

2011. jún. 2. 19:40

Haliho!

Szerintem mindenféleképp érdemes a cicókát ivartalanítani,egy csomó menhely is tele van macskákkal,és elkerülhető(ugyanúgy mint a kutyusoknál)a rákos megbetegedés!

2011. jún. 2. 19:39
SZEGÉNYKÉM....
2011. jún. 2. 19:37
de akkora hasa van csórikámnak mint egy lufi és már a mozgás is megterhelő neki.
5. Zebra25 (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2011. jún. 2. 19:36

szia:)

köszi szépen

még emlékszem a kutyusunk ivartalanítására

hát nehéz menet volt, borult össze vissza, mindent levert azzal a nagy gallérjával.

De jó volt mert nem rágta kis a varratot.

Igen a kutyust is nagyon sajnáltam mikor borotválták a lábát és szurták.

Remélem a cica is könnyen felépül.

Őt nem lehet a lakásban tartani úgy mint a kutyust.

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Zebra25)
2011. jún. 2. 19:34

Csáó! :)

A mi cicánknak a lába nagyon megsérült. Azt hittem nem lehet megmenteni a lábát, de olyan frankón helyrerakták, h a doki sem gondolta volna és hipp-hopp helyrerázódott.

Az ivartalanítás ehhez képest diadalmenet, csak sajnálja az ember, meg hát a macska nem szép látvány mikor nincs jól, de ezzel ellentétben strammabbak, mint a kutya.

Szerintem jót teszel vele neki és magatoknak is. Nem beszélve arról, h ez is része a felelős állattartásnak.

3. keszani (válaszként erre: 2. - Zebra25)
2011. jún. 2. 19:32
én ugy hallottam, h állatmenhelyeken olcsobban megcsinálják, sőt, szoktak ilyen "akciokat" is csnálni, és akkor nagyon olcson megcsinálják
2011. jún. 2. 19:29

Azt tudja valaki, hogy mennyibe kerül egy ivartalanítás?

csak mert a kutyának 20 ezer volt

gondolom a cicaivartalanítás nem olyan drága.

2011. jún. 2. 19:28

Sziasztok

van egy lány cicánk, most először hasas, de nagyon sajnálom mert azt érzem, hogy nem jó ez az állapot neki. Hatalmas a hasa és csak kínlódik. Nem szeretném ha ezt évente többször megcsinálná.

A lánykutyusunkat is ivartalanítottuk és nem bántuk meg csak nem tudjuk, hogy egy cica ezt mennyire sínli meg, mármint a szervezete.

Könnyen felépül?

kinti cica szóval nincs rá esély, hogy bezárva tartsuk és hát nem is szeretnénk.

A másik pedig, hogy nem tudunk mit csinálni azzal a rengeteg kiscicával:S

Ami most lesz Őket el tudjuk ajándékozni, na de ha évente többször is szül akkor már nem tudjuk hova tenni őket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook