Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kislány cica ivartalanítása fórum

Kislány cica ivartalanítása (beszélgetős fórum)


1 2
2013. okt. 15. 21:16
Valaki megtudná mondani nekem, hogy egy cicalány ivartalanitása kb. mennyibe kerül? Elöre is Köszi a válasz.
2012. júl. 12. 15:27
A cicám ivartalanítva lesz még csak most és van egy 1 hós kicsije. Szoptatás nem fogja zavarni a sebet?
48. Lolita63 (válaszként erre: 47. - Bnedora)
2012. jan. 17. 11:32
Így van,ha már teljesen magához tért akkor ihat.
47. bnedora (válaszként erre: 42. - Lolita63)
2012. jan. 16. 23:33
Vagyis inni csak akkor, ha már magától tud, és amikor már teljesen józan, akkor ehet, szintén magától. A lényeg, hogy MAGÁTÓL!
46. Havran (válaszként erre: 45. - Pici Cirmók)
2012. jan. 16. 20:01
Én most vagyok túl egy dupla ivartalanitáson,két kutyus most lett csinálva.Egész nap tiszta ideg voltam emiatt alig vártam,hogy menjünk értük.Mi reggel vittük őket és délután mentünk értük.Hát mondtam is nekik,én egésznap tiszta ideg voltam nektek meg semmi bajotok sincs.Nagyon jól viselték a mütétet.Szóval ne izgulj nem lesz semmi.De ez természetes,hogy izgulsz.
45. Pici Cirmók (válaszként erre: 44. - Andi6020)
2012. jan. 16. 19:50

Ja, rendben.

Áhh, tudom,hogy ez egy rutin műtét, de úgy izgulok, mintha nekem lenne valami komoly bajom... huhh..

44. andi6020 (válaszként erre: 41. - Pici Cirmók)
2012. jan. 16. 19:49
Reggel nem ehet.
43. Pici Cirmók (válaszként erre: 40. - Bnedora)
2012. jan. 16. 19:47
Köszi!
2012. jan. 16. 19:47

Műtét után:

Etetni, itatni csak akkor szabad, ha már teljesen magához tért. Ez több órát is igénybe vehet, ezért vizet általában még aznap késő este, ételt csak másnap kaphat.

2012. jan. 16. 19:47

Szóval, mert belekavarodtam. :D

Ha pl. délelőtt műtik, este még ehet? De ha pl délután vagy estefele, akkor meg még reggel ehet?


És más egyéni tapasztalatotok van?:)

2012. jan. 16. 19:46
Érdemes a földre elhelyezni a fekvőhelyét, mert már kábult állapotban mennek elvégezni a dolgukat. Sőt, még álmukban is bepisilnek, így olyan fekvőhelyet kell nekik biztosítani, hogy ne okozzon ez problémát.
2012. jan. 16. 19:44

Majd elmondja az állatorvos.

Legjobb időpont a délelőtt v. délután volna, mert az altatásból való ébredéskor nagyon maguk alatt vannak, dőlnek jobbra-balra. Én ilyenkor mindig ott voltam mellettük és megtartottam. Már este nem ajánlott nekik az etetés, de ha délután, este végzik rajtuk a műtétet, akkor reggel nem szabad etetni.

2012. jan. 16. 19:44
A cica az altatás miatt a műtétet megelőző 6-8 órában nem ehet, de vizet ihat.
2012. jan. 16. 19:42
Szóval vacsit még adhatok neki, de utána a műtétig semmi. És innia se szabad??
36. andi6020 (válaszként erre: 34. - Pici Cirmók)
2012. jan. 16. 19:41

Aznap már ne.

Előző este ehet, aztán semmit.

35. Cilumiluci (válaszként erre: 34. - Pici Cirmók)
2012. jan. 16. 19:40
Műtét előtt már ne adj neki.
2012. jan. 16. 19:37

Sziasztok!

A napokban lesz esedékes a 6 hós cicám ivartalanítása. pontos időpont még nincs.

Mit érdemes tudnom erről? Enni/ inni lehet neki? Vagy nem?

Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

33. vajola
2010. febr. 17. 11:15
Na lanyok egy szonak szaz a vege:en hogy irtam a holgynek hogy nem sajnalja a cicat en pojenak szantam nem komojan gondoltam.Persze szugsegvan ivartalanitasra!De hogy nekem mi kellene ,lany cica vagy nem had doncsem el en!
32. Rencike24 (válaszként erre: 30. - Emagdi)
2010. febr. 17. 10:57
Köszönöm!:)
31. Khatif (válaszként erre: 25. - Vajola)
2010. febr. 17. 08:13

Igazad van nem beszelt veluk semnki. De tudomanyos tesztetk igazoljak, hogy nem levezik.


Egyetlen olyan allatfaj letezik a vilagon, amelyik akar elvezetbol is szexel. A balna. Ketlem, hogy barki ivartalanitani akarna egy balnat.


A masik dolog pedig, hogy az ivartalanitas fogamzasgatlas, aminek eleg jo oka van, hacsak az embernek nincsene millio , hogy egy hatalmas telken eljen az osszes kiscical, ami szuletni fog egy cica elete soran, es igy tovabb. A menhelyek pedig televannak.

30. emagdi (válaszként erre: 28. - Rencike24)
2010. febr. 17. 08:11

ne foglalkozz vele:)

teljesen rendben van a cicák ivartalanítása, sőt, az a gondatlan gazdi aki a kedvencként tartott állatát nem ivartalanítja. (a szempontokat már korábban felsoroltátok, nem ismételném meg:))


örülök, hogy sikeresen átvészelte a cicád a beavatkozást! :)

29. emagdi (válaszként erre: 25. - Vajola)
2010. febr. 17. 08:10
szerintem kellene neked egy lány cica, és akkor majd meglátod magad:) lehet, hogy utána megváltozna a véleményed:))
28. Rencike24 (válaszként erre: 25. - Vajola)
2010. febr. 17. 08:03

Mért, Te talán tudsz cica nyelven és megkérdezted tőlük, hogy élvezik e??? Ha már, azt írod, hogy ilyen élvezetet elveszünk (elveszek) tőlük...Hmm...

Szerintem felsoroltuk itt többen is, hogy mért van szükség az ivartalanításra! Különben sem az volt a téma, hogy élvezik e vagy sem a szexet!

27. s.o.s (válaszként erre: 26. - Russodebby)
2010. febr. 17. 07:19

Hat lehet hogy van benne valami...de neha meg mi magunk emberek is elbirjuk a durvabb sexet.Es mi emberi szemmel epp semmit se alapithatunk meg!

A kutyak macskak miert nem sexelnek allandoan?Ha igy tudod hogy a cica nem elvezi akkor ezt is kellene tudnod!

Aert nem sexelnek allandoan mert ok ugy vannak ossze allitva hogy van nekik egy pete eresi idoszak,amikor ok szagot erjesztenek legyen ez kutya vagy macska,es akkor ezt a kandurok es a kan kutyak mar meszirol megerzik es erre a szagra mennek,ezert nem parosulnak allandoan!

26. russodebby (válaszként erre: 24. - S.o.s)
2010. febr. 16. 12:47

Nem tudom,de nem hinném,hogy az élvezetet nyújt nekik,hogy a kandúr úgy lefogja,hogy mozdulni se tud és még mellé tépi a nyakát is.

Legalábbis emberi ésszel gondolkozva ez nem élvezet.

Szerintem ha élvezetből sexelnének az állatok,akkor midenhol és mindenkor csak kefélő kutyákat,macskákat (és még sorolhatnám a többit) látnánk.

25. vajola (válaszként erre: 24. - S.o.s)
2010. febr. 16. 11:55
Igazad van!Na latod ez nem jutott eszembe hogy megkerdeztem volna tole hogy beszelt mar a cicakkal hogy ok hogy elvezik a sexset,ha te nem irsz !Hogy mijen igazad van?
24. s.o.s (válaszként erre: 10. - Russodebby)
2010. febr. 16. 08:04

Hogy valaki ivartalanitsa a macskajat meg nem jelenti azt hogy nem jo gazdi,sot meg csak ok a jo gazdig mert amikor megvannak a kismacskak altalaba nem tudunk veluk mit kezdeni,mert mar nem is igazan kell senkinek se,meg ajandekba se,azt hogy megoljuk oket?...hat akkor inkabb en is az ivartalanitas mellet maradok!


En faluba lakom,lattam nem egy macska sexet.De van itt valami amit nem igazan ertek meg,szerintem te se,azt hogy egy macskanak jo e sex,ezt te honnan tudod,voltal mar macska,vagy beszelsz macska nyelven es a cicad elmeselte? Ezt nem allapithasuk meg hogy jo e nekik vagy sem!

23. Rencike24 (válaszként erre: 21. - Vajola)
2010. febr. 15. 08:49
Én meg nem vádolnám meg, azzal, hogy rossz gazdi, alaptalanul és pláne, úgy hogy nem is ismerem! Úgyhogy nem is értem a felháborodásod okát, mikor Te kezdted a vádaskodást! De részemről ezzel lezárva! Ha nem értesz egyet, azzal, hogy sokan az ivartalanítás mellett döntenek (felsoroltam, hogy miért), akkor ez a Te dolgod! De ettől még se én, se más nem nevezhető rossz gazdinak!
22. Khatif (válaszként erre: 20. - Rencike24)
2010. febr. 13. 19:52

Nem kell hezitalni. Mi a cicankat allatmenhelyrol hoztuk el, de csak azzal a feltetellel, hogy ivartalanitva lesz, meg papirt is irtunk ala.

Sok a kobor cica es van eleg a menhelyeken nem kell meg tobb.

21. vajola
2010. febr. 13. 19:49
Na latod te is hezitaltal akkor en mert nem sajnalhatom!De akkor sem valaszolnek igy egy idegennek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook