Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lámpák, falszínhez igazítva fórum

Lámpák, falszínhez igazítva (beszélgetős fórum)


18. timycat (válaszként erre: 14. - Globus)
nov. 6. 20:12
Ennek örülök, nem csak én vagyok ilyen "bolond" 😂 kilincs, küszöb (ha van), foggantyú, keret, lámpatest legyen harmóniában.
17. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - Vigyefene)
nov. 6. 15:35
Királyi ötlet! 👍👍👍
16. vigyefene (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
nov. 6. 15:24
Vagy pedig lehet használni fényerő-szabályozó kapcsolót is.
nov. 6. 15:20

Mennyezeti lámpának csak olyat választanék, ami jól átengedi a fényt, hiszen a lámpa elsődlegesen világító eszköz. Családi vacsoráknál, hasonló, többszemélyes együttlét esetére.

Ha többkaros csillár, akkor dupla kapcsolóval megoldható, hogy a lámpabúrák egyik felébe színes égőkkel, hangulat világítás legyen.


Alapjaiban inkább fönt a világos, és külön állólámpa adná a hangulat világítást a falszínhez, kárpithoz, szőnyeghez igazítva.

Könnyebb lenne bármit is javasolni, ha látnánk a színárnyalatot, ill. tudnánk a szoba tervezett funkcióját. (Nappali, háló, dolgozó)

14. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 11:46

Stílusuk is számít. Fiatalos modernhez jól illik a fémes ezüst, arany spot. Dimmelhető, táviranyítós, lámpaboltban tudnak segíteni.

Mi a küszöböket, élvédőket, kilincseket, lámpákat hoztuk "színbe" (ezüst).

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Globus)
nov. 6. 10:29
2 szobában világos, 1-ben sötétbarna.
12. globus (válaszként erre: 11. - Timycat)
nov. 6. 09:59
Nekem is ez jutott eszembe, hogy milyen lesz a bútor? Talán ahhoz igazodhatna, mert a pasztell színű falaknak majdnem mindegy.
11. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 20:51

Előbb a berendezés aztán a lámpa. Lámpát könnyebb válogatni mint pl kanapét konyhabútort, nappali szettet stb.


Iszonyú sok szempont van, nem csak a falszíne és hihetetlen nagy a választék lámpatestekben a végén az összképnek kell összeállni.

10. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
nov. 5. 20:17
*hálóba
9. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 20:16

Szerintem nem csak a szín mellé kellene keresni. Milyen maga a helyiség (mérete, elrendezése) illetve hová kerülne? Mert nem biztos, hogy amit feltennék a konyhába, azt feltenném a konyhába is.


Kicsit képben vagyok a mostani designokkal, így én a fekete fém és a fa anyagokat keresném. ;)


Mint pl ez:

[link]


Vagy

Fu én ezt most nagyon adom😍


[link]


De így látatlanban…nem tudom. Modern a ház/lakás vagy egyszerűbb? Illene a bútorokhoz?

nov. 5. 19:32
A fehér mindenhez passzol.
nov. 5. 19:18
Annyira jó ötleteket írtok, pl.feketére abszolút nem gondoltam, de lehet hogy éppen az lesz, mert tényleg jól mehet a púderhez!:)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Enissa)
nov. 5. 19:16
Köszönöm, nagyon kedves vagy!:)
nov. 5. 19:07

Amennyiben színekben gondolkodtok, maga a bútorszíne , ha lesz szőnyeg, kárpitosbútor, akkor azoknak a színét is bele kell kalkulálni, valamint a szoba funkcióját is.

Most a matt fekete, ezüst, fehér elég divatos, a falszíneivel egyikkel sem nyúlsz mellé, akkor is a szoba berendezés a felsőruházat, a csillár a fejfedő. :)

Mindegy mit választotok, élvezzétek a lakásotokat, legyetek benne nagyon boldogok!

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 18:35

A színekben sok lehetősêged van,,a szobák funkciója is számít,,és hogy milyen fényt adjanak


Púder-fehér,fekete,ezüst.

Cappuccino -bronzos,aranybarna,fehér.

Halványlila-sötét lila,ezüst,fehér,szürke,gyöngyház.

A halványkék,,nem színem ,,fogalmam sincs .

De ez egy szűk paletta,, remélem találsz jókat.

3. tien
nov. 5. 18:26

Púder rózsaszínhez a zöld ,fekete ,arany.

(Nekem a zöld!)

2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 5. 18:18

Púderrózsaszín, olyan jó!


Fekete kell hozzá!


Feketefény, Neon!

nov. 5. 18:13
Most költözünk új lakásba, kifestettünk minden helyiséget. Már csak a lámpák vannak vissza, de dilemmázunk a lámpákon. Valószínűleg mennyezeti lámpákat fogunk venni. Milyen színű illik, egy púder színű, egy cappucino, egy halványlila, és egy halványkék falhoz? Aki szereti az ilyen kreatív ötleteket, kérem, segítsen! Köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook