Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakásvásárlás, házasság és gyerekvállalás előtt állok beszélgessünk! Ki, hogy fog belevágni? fórum

Lakásvásárlás, házasság és gyerekvállalás előtt állok beszélgessünk! Ki, hogy fog belevágni? (beszélgetős fórum)


1 2
10. Maya05
2009. szept. 4. 12:02
Nálunk is ugyanígy van. Egyszer azért tán csak meglesz minden!
2009. szept. 4. 11:50

Én szeretek előre tervezni :s Persze eznnek nem mindig lesz jó vége, mert ha nem úgy alakul, ahogy szerettem volna, elkeserít!:s

Én szeretnék esküvőt, a párom is, csak isszonyat sok pénz, egyszerre fizetni a hitelt, gyűjteni az esküvőre, babát is szeretnék egy két-három éven belül! inkább kettő!

8. d94544bae9 (válaszként erre: 4. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 4. 11:44
Persze igazad van, nem kell egyszerre, csak mi így terveztük, aztán majd meglátjuk, mi sül ki belőle...
2009. szept. 4. 11:43
Igen ezzel mi is így vagyunk. De majd én rajta leszek a témán, mert noszogatni kell. ő IS MINDENT OLYAN RÁÉRŐSEN csinálna.
6. d94544bae9 (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 4. 11:41

Szia!

Mi dolgozunk mindketten, csak a párom most váltott munkahelyet, mert az előzőnél nem volt bejelentve!:s

Tehát még várnunk kell, hogy leteljen egy pár hónap...

2009. szept. 4. 11:41
de ez csak egy extrém példa hogy milyen szélsőségees pasik vannak. Csak mert ők nem sietnek, azt hiszik mi is ráérünk. Nálunk még az összeköltözés is fényévekre van. Min 10 év.-
2009. szept. 4. 11:37
Amúgy miért kéne egyszerre? Mi először megcsináljuk a felső szintet, élünk pár évet mert lakva ismerni meg egymást aztán ha minden oké összeházasodunk. A baba meg utána. Az a legutolsó :( habár a párom a házasságot se mostanában tervezi. Ha rajta múlna 40 évesen még menyasszony lennék..
2009. szept. 4. 11:36
Szia! Mi is most veszünk házat, de majd csak jövőre költözünk. A többit meg majd meglátjuk, csak ezen legyünk túl.
2009. szept. 4. 11:34
Amig nem dolgozom addig sehogy. :( addig csak álmodozás marad
2009. szept. 4. 11:29

Sziasztok!


Mi jövőre tervezzük a párommal az összeköltözést és lakást szeretnénk venni, aztán esküvő, majd jöhet a baba...

Hogy oldjátok meg mindezt egyszerre?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook