Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lábtörés miatti műtét után meddig kell kórházban lenni? fórum

Lábtörés miatti műtét után meddig kell kórházban lenni? (tudásbázis kérdés)


11. liliomszál33 (válaszként erre: 10. - 6af361a606)
2019. nov. 1. 12:36
Szia!Jól van köszönöm szépen.Pénteken műtötték másnap hazaengedték.Fogalmam sincs miért kellett várni.
10. 6af361a606 (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2019. okt. 25. 12:41

Szia


Hogy van a Párod?

Nekem azonnal megműtötték, nem vártak vele napokat. Azért is érdekes hogy neki miért kellett?

Üdv

Heni

9. Guruljka (válaszként erre: 7. - Liliomszál33)
2019. okt. 22. 23:46

És akkor az a dudor a köldökénél mitől van?


Ha műtik a törést, akkor lehet, hogy egy darabig fekvőgipsze lesz, és akkor jobb, ha mindenképpen betegszállító viszi haza.

Kulcsot hagysz nála, a betegszállítók a fekvőbeteget az ágyba téve hagyják ott. (Volt így, hogy már nem volt szabim, attól a férjemet még szépen hazahozták.)

2019. okt. 22. 23:42

Én vasárnap este törtem el a lábamat, aznap műtöttek, kedden délelőtt már mehettem haza.

Jobbulást kívánok!

7. liliomszál33 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2019. okt. 22. 21:43
Sajnos volt háziorbosnál aki szerimt nincs sérve a beutalóra uh azt írta májbetegség.Laboreredmény ma lett és valóban a májfunkciók mutatnak eltérést .Csütörtökön megy ez ügyben.A héten itthon tudtam maradni tudom vinni mert mamkóval tud közlekedni,de hétfőtől mennem kell ezért is aggódom mikor engedik haza.
2019. okt. 22. 21:16

Hétfőn már 28. van. Szóba hozhatjátok esetleg a sérv gyanút is, mert a gipszes lába miatt a november eleji időpontra úgyis csak betegszállítóval mehet elvileg.

Elviheted autóval, ha úgy alakul, de a betegszállító egyből beviszi a rendelésre. Inkább hazahozni lenne értelme autóval, ha a sérv miatt nem akarják rögtön bent tartani.

Egyszerűbb lenne megnézetni, ha már ott van a sebészeten...

5. globus (válaszként erre: 3. - Liliomszál33)
2019. okt. 22. 20:59
Ne siessen annyira haza, amennyit a megfigyelés miatt muszáj, töltse bent. Hová igyekszik? :)
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Liliomszál33)
2019. okt. 22. 20:57

A töréstől is függ, hogy mi lesz a műtét eredménye.

Egyébként az orvos jobban meg tudja mondani, mire számíthattok, mert az sem mindegy, melyik csont tört el.

3. liliomszál33 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2019. okt. 22. 20:55
Köszönöm szépen!Hát az a baj hogy pont pénteki napon lesz így aztán leghamarabb hétfőn ..Péntek reggel kell mennie aznap megműtik,nem altatják.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2019. okt. 22. 20:52

Ilyen műtét nem volt, de 2 hónapja volt a családban altatásos váll műtét. Vasárnap du. kellett bemenni a Klinikára, hétfőn altatásban történt a műtét, kedden hazamehetett a beteg.

Orvos, kórház függő is. Gyors felépülést a párodnak!

2019. okt. 22. 20:38
Párocskám "szerencsésen "eltörte a lábfejében a csontot,begipszelték és pénteken kell mennie műtétre.Gerincbe kap érzéstelenítőt.Mostanság hány napi tartják benn a beteget ilyen esetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook