Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lábprotézise van a srácnak, akibe belezúgtam fórum

Lábprotézise van a srácnak, akibe belezúgtam (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
71. Mézes-Krémes (válaszként erre: 64. - Dorka12345)
2014. dec. 18. 09:22

Hidd el, ha ez megöli a vonzalmat, akkor az azért lesz, mert nem is lett volna igazi, valódi az egész. Abban az esetben amúgy is így alakult volna előbb vagy utóbb.

Ha tényleg nagy szerelem a vége, akkkor nem fogja ez a láb dolog befolyásolni.

Egyébként igaz az is, hogy egy levelezésre alapuló kapcsolatról van szó, tehát ettől függetlenül is teljesen lutri lett volna, hogy hogyan alakulnak a dolgok ha kimész hozzá.

70. pieta4 (válaszként erre: 69. - Dorka12345)
2014. dec. 17. 21:51
Légy őszinte szerintem, az lesz a legjobb mindenkinek. Kérd meg, hogy mondja el, mivel jár ez, mit érez, milyen hozadékai vannak stb. Talán, ha így felkészülsz rá, nem lesz akkora a sokk és a félelem benned.
69. dorka12345 (válaszként erre: 68. - Pieta4)
2014. dec. 17. 21:46

Teljesen igazad van,de valahogy most ezt szeretnem ...de sztem

Biztos igazat mondott..

68. pieta4 (válaszként erre: 66. - Dorka12345)
2014. dec. 17. 21:40
Ha ez egy teszt volt, akkor egyértelmű a döntés! Azonnal befejezném vele!
2014. dec. 17. 20:53
Sose lehet tudni,majd kiderül...
2014. dec. 17. 20:47
Mar arra is gondoltam,tudom hogy elég morbid,de hogy csak tesztelt mennyire szeretem es nem is igaz...
65. pieta4 (válaszként erre: 62. - Dorka12345)
2014. dec. 17. 18:24

Nehéz ügy...

Mert itt tulajdonképpen egy levelezés során kialakult érzelmi helyzetről van szó, ami akkor se biztos, hogy működőképes, ha nincs protézis.

S ha belemész, lehet hogy benn is ragadsz, mert nem akarod megbántani...

Szerintem Te legyél őszinte vele! Mondd el, hogy várAtlanul ért, hogy nem tudod hogy fogsz reagálni, bizonytalan vagy, nem esett jól Neked, hogy nem bízott Benned ennyi idő után...Kezdjétek úgy, mintha moSt találkoznátok először, s Ő elmondja Neked, mi a szitu.

64. dorka12345 (válaszként erre: 63. - Miss Poppy)
2014. dec. 17. 18:24
Mindenképp talalkozunk aztán szerintem ott minden eldől ..ha van vonzalom es szerelem akkor persze vele maradok.mostxattol felek ez hogy megtudtam nem öli meg a vonzalmat? :(
63. Miss Poppy (válaszként erre: 62. - Dorka12345)
2014. dec. 17. 18:22

Most már utólag keseregni felesleges!

De,mi lesz ezután?

62. dorka12345 (válaszként erre: 61. - Pieta4)
2014. dec. 17. 18:18
Igen pont erre gondoltam en is:(
61. pieta4 (válaszként erre: 60. - Dorka12345)
2014. dec. 17. 18:12

Csak most meg Te jössz ki majd rosszul a dologból. Beparáztatott egyrészt, másrészt, ha nem úgy alakulnak a dolgok, akkor majd ráfogják, hogy a protézistől undorodsz.

Engem bántana, hogy nem volt őszinte.

60. dorka12345 (válaszként erre: 59. - Pieta4)
2014. dec. 17. 18:06
Pontosan..en se azt mondom nyilván hogy igy kezdje,de 3honap utan közölni amikor érzelmek vannak es mar biztos hogy megyek hozza..
59. pieta4
2014. dec. 17. 18:00
Teljesen érthető, hogy a srác nem közölte az első találkozásnál, hogy protézise van. De nem kellett volna ezzel addig várni, míg érzelmek alakulnak ki. Teljesen megértem a kérdezőt. Miért nem volt eddig bizalommal a lány felé? Szerintem nem volt őszinte, s tök mindegy, hogy azért, mert volt már rossz tapasztalata. A protézistől nem más ember, de ez nem is egy olyan dolog, ami mellett csak úgy el lehet menni.
58. Miss Poppy (válaszként erre: 56. - Dorka12345)
2014. dec. 17. 17:51
Végül is,most már oly mindegy....
2014. dec. 17. 17:48
Szerintem,az ilyen komolyabb dolgokat azért jobb face to face megbeszélni...
56. dorka12345 (válaszként erre: 46. - Zarahell)
2014. dec. 17. 17:28

Azért a heg kicsit más mintha mulabbal elnel sztem..hat azért "hibaztatom"mert nem egy héttel kellett volna megmondania hanem akkor meg mikor a repjegEt meg akartam venni..szerintem ...mert hagyta h repulojegEt vegYek ,es ha en ugy reagalom esetleg hogy nem

Akarom igy folytatni...?

55. dorka12345 (válaszként erre: 48. - Mézes-Krémes)
2014. dec. 17. 17:26
Teljesen igazad van:)köszönöm hogy leírtad:)
54. dorka12345 (válaszként erre: 49. - Alidamolnar)
2014. dec. 17. 17:25
Igen csak autóval jár:)
2014. dec. 17. 11:35

Nézd meg ezt is, kedves kérdező:


[link]


És szerintem találkozz vele, HA érdekel, milyen ő. HA nem, akkor ne. De ne a lábától függjön ...

52. Mézes-Krémes (válaszként erre: 51. - Csingi-lingi)
2014. dec. 17. 10:59

Igen, én is voltam hasonló helyzetben, lentebb leírtam a sztorit.

Én bizonytalan voltam abban, hogy együtt tudok-e élni a helyzettel, de azt biztosan tudtam, hogy a pasi kell nekem. :) Az nem volt kérdés, hogy akarom-e őt. Az már kérdés volt, tudok-e ezzel élni? De csak addig volt így, ameddig nem szembesültem a dologgal.


Szerintem is érdemes kérdezni, és beszélni róla. De csak óvatosan, nehogy túl érzékeny területre lépjen hirtelen.

51. csingi-lingi (válaszként erre: 50. - Mézes-Krémes)
2014. dec. 17. 10:53
Én így látom. Azért írtam, hogy először (ha a fiú is nyitott a dolgokra) beszéljék át azokat a dolgokat, amik kérdőjelesek számára. Ha ezután úgy érzi, hogy együtt tudna élni a helyzettel, akkor nincs min gondolkodni tovább. Voltam hasonló helyzetben én is, és csak az általam megtapasztaltakról írok. Természetesen nem adnék tanácsot akkor, ha nem érintene érzelmileg engem.
50. Mézes-Krémes (válaszként erre: 45. - Csingi-lingi)
2014. dec. 17. 10:44
Annyira nem értek veled egyet. Miért ne lehetne bizonytalan? Én pl. az első rohamig legbelül féltem a saját reakciómtól. Valószínűleg nála is így lesz ez, ameddig nem látja szemtől szembe a dolgot.
2014. dec. 17. 10:42

Dorka, akkora nagy baj nem lehet, ha nyáron nem vetted észre, nyilván a járásán akkor nem is látszik a dolog. Lehet, autót vezetni is tud így is (jó, nem azzal a lábával, de máshogy). Ez egy csapás volt neki az élettől, ez nem igénytelenség vagy ilyesmi a részéről.

Ő ettől még ugyanaz az ember.

Tudom, ezzel jönni hülyeség, de BÁRKI járhatna így, most egészséges vagyok, beülök a kocsiba, 5 perc múlva nincs lábam. Te is, én is bárki.

Megértem, hogy elsőre sokkolt az információ, de ha szereted, nem lehet ebből gond.

48. Mézes-Krémes (válaszként erre: 43. - Dorka12345)
2014. dec. 17. 10:41

Én leírtam az én történetemet, remélem fog segíteni. Én is ettől féltem az epivel kapcsolatban, és ez addig ott is volt a levegőben számomra, ameddig nem találkoztam szemtől szembe a rohammal. És végül én nagyon-nagyon jól vettem, még meg is lepődtem saját magamon. :) Mert olyan természetes volt számomra mint az, hogy levegőt veszek!


Ha tényleg szereted ezt a fiút a szíved mélyén, akkor hidd el, ez nem fog kettőtök közé állni.

47. Mézes-Krémes (válaszként erre: 41. - F52a98b214)
2014. dec. 17. 10:39
Lehet szerelem.
2014. dec. 17. 10:38

Nekem meg hegeim vannak a hasamon, akkor úgy kell kezdenem az ismerkedést, hogy erről kezdek beszélni?

Nem hiszem, hogy kényelmes neki ez a dolog, gondolom azért titkolta eddig, mert esetleg már futott olyan reakciókba, amivel még nagyobb lelki sérülést szerzett ezzel kapcsolatban. Gondolj bele a helyzetébe! Nem igazán értem a dolgot, most el kellene kezdeki szapulni a srácot, hogy nem mondta eddig? Nekem ettől csak még szimpatikusabb lenne, mert ez lelkileg biztos, hogy megerősítette egy ilyen baleset.

2014. dec. 17. 10:37
Ha őszintén elmondod Neki azokat a dolgokat, amik foglalkoztatnak a műlábbal kapcsolatba, akkor én biztos vagyok benne, hogy Ő is őszintén mindent el fog mondani Neked. Ha szereted, ne hagyd, hogy ez az "apróság" közétek álljon. Viszont, ha bizonytalan vagy, akkor inkább ne bonyolódj még jobban a kapcsolatba. Neki fog jobban fájni, ha pár hónap múlva mégis azt mondod, hogy bocsi, de nem megy.
44. Mézes-Krémes (válaszként erre: 37. - Miss Poppy)
2014. dec. 17. 10:37

Szerintem én kiakadnék. Már csak azon is, hogy titkolva volt előlem a dolog. És hánynám-vetném magamban a dolgokat, elképzelném hogy néz ki, milyen így az élet, rám milyen módon lesz ez hatással, stb.


Egyébként a párom epilepsziás. Más a kettő, de bizonyos szempontból mégis hasonló... Ő az első randink első 5 percében közölte velem ezt a tényt. Először rémisztő volt a gondolat számomra. Persze számtalan cikket és fórumot olvastam erről a betegségről, és hánytam-vetettem magamban a dolgot, hogy kell-e ez nekem. Viszont a vonzalom nagyon ott volt, így képtelen lettem volna pusztán ezért kihátrálni a dologból. Az első rohamig végig bennem volt a félelem, mert nem tudtam hogyan fogok reagálni rá, hogyan fogok nézni rá utána. Féltem tőle, hogy ha szemtől szembe kerülök ezzel a betegséggel, akkor már nem lesz ugyan olyan a dolog...

És láss csodát, annyira természetesen vettem a dolgot, mint még semmit az életben. :) Ha valóban szeretsz valakit, akkor az ennél sokkal nehezebb dolgokon is át fog segíteni. A kapcsolatunkban ez soha nem okott problémát.

Egyébként ő is csak felületesen, 1-2 szóban beszélt erről a dologról, sőt, volt, hogy roham miatt mondott le randit, de nem vallotta be, és másra fogta a szégyenérzet miatt... Aztán persze kiderült a turpisság.


Lehet, sőt, jó kérdezni ilyen esetben, de nem szabad ajtóstul rontani a házba. Mi ma már kötetlenül beszélgetünk a betegségéről, sőt, már mindent tudok róla, a része lettem, és elöttem már semmi nem kellemetlen neki.

De ehhez azért sok idő kell. Ha belemész, fontos, hogy tudja, elfogadod őt olyannak, amilyen. De nem kell, hogy minden erről szóljon.


Remélem tudtam segíteni a fórumindítónak a történetemmel. :)

2014. dec. 17. 10:29
Nem hazudtam..miert hazudtam volna? Ugyanúgy szeretem,de mivel meg nem volt ilyen kapcsolatom akinek labprotezise van azért zavarhat vagy lehet nekem kényelmetlen....
42. BESTia ☺ (válaszként erre: 39. - Dorka12345)
2014. dec. 17. 10:28
Ahogy írod, inkább az zavar, hogy nem tudod hogyan kezeld a helyzetet. Ezt is megmondhatod neki, segíteni fog.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook