Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kútvölgyi kórház. Valaki aki szült már ott, leírná a tapasztalatait? fórum

Kútvölgyi kórház. Valaki aki szült már ott, leírná a tapasztalatait? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. Borsi :-) (válaszként erre: 14. - Dorottya84)
2009. febr. 10. 11:48

De jó,ez szuper!Gratulálk a babódhoz!Kinél szültél?És mik voltak a gondok a dokival?

Láttam már a szülőszobákat,megmutatta az orvosom.Akkor pont vetélés után kontrollon voltam,de most már várom a mi kis babónkat és elvileg szeptembereben fog ott születni.

A szobákban hányan voltatok és ott lehet a baba is akár éjjelre is?Csecsemősők fürdetnek vagy az anyukák?Bocs a sok kérdésért...:o)

2009. febr. 9. 22:54

Szia!

Én 2008.08.23-án szűltem ott (áprilistól folyamatosan jártunk az 5.emeletre :0) mert fogadott dokink volt).

A szülésznőktő kezdeve a csecsemősökig mindenki imádni való volt,mi 6 napot voltunk bent de egyszer sem jutott eszembe hogy "jajjjjjj,én haza akarok menni!!!!!"

Mindenbe segítettek,kedvesek voltak(kivéve egy fiatalabb vékony azőke hajú csajt ő semmi extr benn volt mert bent kellett lennie,de még ő is elviselhető volt). Én a Marika és a Böbe csecsemős nővérnek köszönhetem hogy tudtam szopiztatni!Volt olyan naponta többször is hogy 30 -40 perceket űltek az ágyon mellettem és próbálgattuk a szoipit mert a kislányomnak olyan kis pici szája volt és hátracsúszó nyelve hogy nem tudta bekapni rendesen.......Mire hazajöttünk tovább gyakoróltunk és 2 hetesen már tudott szopizni!!! Csak hálálkodni tudok nekik,imádtam őket!Ha bármit szeretnél kérdezni csak nyugodtan! Ja én a Napsugár szülőszobába szűltem(az a folyosó legszélső szobája volt) egyes egyedűl mert egész végig csak egyedűl voltam!!!!!!!!! Kipróbálthattama labdát ,kérhettem zenét(Enyát kértem) Bár a dokinkkal voltak gondok de csak a szépre emlékszem!A életem legszebb élménye a Kútvölgyibe volt!:0)

13. Borsi :-) (válaszként erre: 12. - Cad3816c6f)
2009. febr. 9. 22:23
Köszi,kedves vagy!Majd megírom milyen volt,igaz nem most lesz még...:o)
2009. febr. 9. 16:38
nagyon szép szülést kívánok neked! :)
2009. febr. 9. 08:59
Köszi Gabi,remélem nekem is hasonló jó tapasztalataim lesznek!:o)
2009. febr. 5. 20:35

szóval szerintem jó volt az a 3 nap :) még karácsonyfa is volt (mert kislányom dec. 21.én született).

a legjobbak az éjszakák voltak, mert akkor kimentem mászkálni a folyosóra a lánnyal és senki nem volt ott, csak a békés csend :)

9. cad3816c6f (válaszként erre: 8. - Borsi :-))
2009. febr. 5. 20:33

azt hiszem ez az egy rossz dolog volt, hogy igen, otthagyták. azért volt rossz, mert uram is hazament, én ott feküdtem hulla fáradtan egy újszülöttel a mellkasomon és nem volt más vágyam, mint aludni, és sajna senkit sem láttam azalatt a 2 óra alatt. de végülis megoldottam, mert törpillám igencsak jól tudott kúszni a cici felé, amit megtalálva el sem akart engedni utána :DDD

szóval én feküdten fáradtan, a mellkasomon a kicsi és úgy ahogy volt hason szopizott :)

8. Borsi :-) (válaszként erre: 6. - Cad3816c6f)
2009. febr. 5. 19:16
A szülőszobát már láttam,mert a dokim egyszer bevitt megmutatni,hogy ITT FOGUNK SZÜLNI(két vetélés után bíztatott...:o))!És amikor megszületett a babó maradhattatok a szülőszobán együtt?Szoptatatás egyből természetes ott?
7. Borsi :-) (válaszként erre: 4. - Cad3816c6f)
2009. febr. 5. 19:12
Remélem most is kedevesek lesznek!
2009. febr. 5. 19:10

de a szülőszoba tényleg nagyon jó. nem zaklattak, azt csináltam, amit akartam. ha 1 órát akartam zuhanyozni, akkor azt csináltam. ha nem akartam leszállni a labdáról, akkor nem piszkáltak. szóval hagytak nyugodtan szülni.

de ha baj volt, akkor ott volt a segitség.

2009. febr. 5. 19:08
általában tiszta ruciért szaladgáltam hozzájuk, mert a lányom már akkor elkezdte a ruhákat foltossá tenni :DDD (ma is koszosan hoztam haza az oviból :))
4. cad3816c6f (válaszként erre: 3. - Borsi :-))
2009. febr. 5. 19:07

nem tudom, mert én nem adtam ki a kezeimből a lánykám, így nem sokat látták ők sem :D

de amúgy nekem szimpik voltak. ha gondom volt, mindig mehettem hozzájuk, akár éjjel is segítséget kérni.

3. Borsi :-) (válaszként erre: 2. - Cad3816c6f)
2009. febr. 5. 19:01

Szia!De jó!Én,ha minden igaz szeptemberben fogok ott szülni.

És a csecsemősök is rendik voltak?

2. cad3816c6f (válaszként erre: 1. - Borsi :-))
2009. febr. 5. 18:58

szia!

én kétszer :)

a lányom 2004-ben született ott és csak jót tudok a szülőszobáról mondani.

2009. febr. 5. 18:56

Sziasztok!

Valaki aki szült már ott,esetleg leírná a tapasztalatait?Köszi!:o)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook