Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petz Aladár Megyei Kórház Győr! Aki itt szült, leírná a tapasztalatait? fórum

Petz Aladár Megyei Kórház Győr! Aki itt szült, leírná a tapasztalatait? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 14. 13:53

Szia Mummoska11!


Én még csak gyerek tervezgető szakaszban vagyok, de nagyon megköszönném ha elküldenéd nekem is privibe a doki nevét.


Előre is köszi!


Szép napot mindenkinek!

2009. ápr. 3. 13:43

sziasztok!



d.dandy22!

megkérdezhetem ki volt az a doki és most kihez jársz?


Én is győri itt is szültem.

6. 73a0408f97 (válaszként erre: 5. - Mummoska11)
2009. ápr. 3. 10:29

Szió


Hát azt nagyon szépen megköszönném ha elküldenéd priviben.

Sajni nekem aki dokim volt az nagyon sok pénzt húzott le rólunk ráadásul azt mondta h nem is lehet babánk természetes úton aztán tessék mégis siekrült..bár az is igaz h amikor ezt kimondta nem mentme vissza hozzá,előtte meg tele tömött mindenféle hormon bogyóval amivel sztem még jobban felborította a rendszert,de a lényeg h a Pici itt van a pocimban ésm inden a legnagyobb rendben van vele.És most a terhesgondozóba járo kaki ott van doki az nagyon jó fej,de nagyon örülnék ha megírnád priviben a te dokid elérhetőségeit!

És köszönöm h ennyire segítőkész vagy:)

5. Mummoska11 (válaszként erre: 4. - 73a0408f97)
2009. ápr. 2. 15:11

Szia!

Ha megfogadsz egy tanácsot, inkább orvost fogadj, mint szülésznő! Sokkal jobban jársz hidd el! Tudok ajánlani egy tündéri dokit, ha érdekel a dolog szívesen elküldöm privibe! Nem egy pénz éhes, 5000 Ft egy vizsgálat nála, szüléskor én 20.000 Ft-ot adtam neki, ugy gondoltam minek több hisz ugyis vittem már neki elég sok lóvét a terhesség alat, meg hát ha valami bajom lesz ugyis hozzá megyek vissza, szóval én 20.000-et adtam és ugyan olyan tündér, mint előtte volt! Szülésnél is nagyon segítő kész, tényeg aranyos és inkább lemondta a családi utazását és megvárta míg szülök! Szerintem ezt nem minden doki tenné meg a mai világba sajnos! Szóval ha érdekel, akkor elküldöm privibe az elérhetőségeket!:)

4. 73a0408f97 (válaszként erre: 3. - Mummoska11)
2009. ápr. 2. 11:04

Szió

Nagyon szépen köszönöm h írtál,remélem én is ilyen véleménnyel elszek majd:)

Neked volt fogadott orvosod?

Csak mert nekem nincs és kicsit izgulok miatta h lehetséges így majd más h kezelnek vagy valami..

Szülésznőt szeretnék fogadni de fogalmam sincs h hol kezdjek el keresni próbálok érdeklődni majd esetleg a terhesgondozóba remélem kapok segítséget!

És köszi a jó kívánságokat!

Én is hasonlókat kívánok sok egészséget a gyerkőcnek és persze neked is:)

3. Mummoska11 (válaszként erre: 1. - 73a0408f97)
2009. márc. 31. 16:07

Szia!

Én Győrben szültem, én megvoltam elégedve!

Vannak ennél szerintem százszor rosszabb kórházak!

Mondjuk ember függő, mert mindenkinek mások az igényei! Nem egy 5*-os szálloda, de két-három napot ki lehet bírni! Orvostól is függ, hogy milyen lesz maga a szülés része a dolognak! A csecsemősők közt van aki nagyon aranyos, van aki nem annyira, de igazából én nem nagyon foglalkoztam velük! Szerencsére itt a babáddal lehetsz egész nap, szóval nem viszik el éjjelre sem! Persze kivétel ha valami baj van a picurral! Nekem kékfényezték a kislányomat, de bent a szobába, hoztak be inkubátort és lámpát is!

Szerintem nem rossz kórház, de biztosan lesz majd olyan akinek nincsenek jó élményei és teljesen az ellenkézőjét modja!

Remélem azért tudtam segíteni:)

Szerencsés szülést kívánok!:)

2009. márc. 31. 10:13
Petz Aladár bocsánat elgépeltem:)
2009. márc. 31. 10:12

Sziasztok!

Várom a tapasztalatokat,véleményeket a kórházzal kapcsolatban,igaz még a szülés odébb van de addig is szeretnék egy két információt begyűjteni!

Reméelm segítségemre lesztek ebben:)

Köszönöm előre is!

Üdv:Andy 14hetes+5napos kismami

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook