Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kutacs miatti ultrahang fórum

Kutacs miatti ultrahang (beszélgetős fórum)

2018. jún. 22. 09:29
Voltatok ultrahangon
7. sziszi0528 (válaszként erre: 6. - 61e75fb84c)
2018. jún. 6. 14:35
Persze! Adtam neki a Vigantolt (napi 1 csepp) és semmi gond nem volt, hónapról-hónapra nőtt. Ezt mindig néztük a havi státuszmérésen.
2018. jún. 6. 13:58
Koszonom. Tehat ha ossze is no akkor is nohet a fej?
2018. jún. 6. 13:57
Uh sosem árt.
2018. jún. 6. 13:54
Szia. Mi is így voltunk. 1 éves koráig fejlődés neurológiára jártunk 3 havonta. Aztán egy éves korában voltunk utoljára akkor azt mondta a dr nő h nem gátolta a fejlődésében, minden rendbe többet nem kell mennünk. De úgy tudom elég nagy problémát is okozhat,de az nagyon ritka. Nekünk is elmondtak mindent.
2018. jún. 6. 13:03

Szia!


Mindenképpen vidd el, hogy megnézzék. Az én nagyobbik lányomnak is elég kicsi volt a kutacsa (doktornő sokszor keresgette pontosan hol is van), ráadásul nem befelé süppedt hanem kifelé állt (tarajszerűen vagy nem is tudom hogy mondják ezt pontosan). 5 hónapos korában pedig teljesen becsontosodott. Annyit figyeltünk doktornővel mindig nagyon pontosan, hogy a koponya térfogata legalább 1 cm-t növekedjen havonta. Ez rendben is volt 1-1,5 centit nőtt mindig, ilyenkor nincs félnivaló, mert a koponya szépen követi az agy növekedését.


Szerintem nálatok is ez lesz, hogy fokozottan fogják figyelni a koponyatérfogat-növekedést, ne aggódj!

2018. jún. 6. 12:55
2 hosan megy az uhra.
2018. jún. 6. 12:06
Egy hos babamnak kicsi a kutacsa:( igy koponya es hasi uh-ra kuldik. Masnak is volt ilyen problemaja? Mi lett vegul a diagnozis?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook