Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kulfoldon kisbabaval /Romania/ fórum

Kulfoldon kisbabaval /Romania/ (beszélgetős fórum)

2008. szept. 1. 17:51
Koszi, orulok a segitsegnek!Folytathatnank privatban is, nem?
6. 236fe2f68e (válaszként erre: 5. - Szajko)
2008. szept. 1. 11:54
Ha gondolod én szivesen segitek a nyelvet talulgatni, közbe énis gyakorolhatom, mivel én se tudok jol..sajnos a suliba nem beszélgetni tanulunk..hanem csak értelmetlen zagyvaságokat, aminek semmi hasznát nem veszem az életben :(
2008. szept. 1. 11:31

Egyenlore egy evet beszeltunk meg a ferjemmel,ha az eltelt majd ujra beszelunk a dologrol.Legkesobb 3 ev mulva megyunk haza, mire a kislanyunk ovodas lesz.Akkor nekem is vissza kell mennem dolgozni.(amit mar varok egy kicsi).Surun jarunk haza, maskepp nem birnam.Eleg honvagyas vagyok.

Van a kornyekunkon ket idos asszony, akik eleg jol beszelnek magyarul.Sajnos ritkan latom oket.Jo lenne kisgyerekes anyukaval megismerkedni!Tanulgatom a nyelvet, de beszelgetes szinten meg sokara leszek :(

4. 236fe2f68e (válaszként erre: 3. - Szajko)
2008. szept. 1. 09:57

Én Kovászna megyében élek, Sepsiszentgyörgyön!


Kérdzeösködtem anyumtol, h vannak e ott magyarok, s mondta h igen, söt iskolák is vannak , magyar iskolák!


Amugy ideiglenesen laktok itt? vagy véglegesen ideköltöztetek?

2008. szept. 1. 08:55

Eddig Kalocsa mellett eltunk,de a ferjem mar elotte is kijart dolgozni.1 hetet, 10 napot Bukarestben volt majd kb 2 hetet velunk otthon.Vagyis velem mert akkor meg nem volt meg a kislanyunk.Flora 3 honapos koraban koltoztunk ki mi is.Nem rossz itt, csak jo lenne beszelgetni vkivel napkozben is.

Te hol elsz?

2. 236fe2f68e (válaszként erre: 1. - Szajko)
2008. aug. 31. 15:54
Hát én szerintem nem sok magyar élhet ott, végülis Bukarest Románia fövárosa (ami lényeges, mert itt is egyre kevesebb a magyar..nemhogy ott)....eddig te hol laktál?
2008. aug. 28. 12:01
Sziasztok!Bukarestbe koltoztunk mert a ferjemet ide helyeztek.6 honapos mult a kisbabank, vele toltom a napok nagy reszet kettesben.Sajnos a nyelvet nem beszelem.Az itteniek angolul ertenek, de en sajnos csak nemetul beszelek.Ez a honlap szorakoztat mikor alszik a lanyom.Orulnek ha sorstarsakkal is tudnek beszelgetni :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook