Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldön érdekelne ki hol tud olcsó, jó minőségű (nem kínai) ruhaneműt, illetve olyan helyet, ahol adnak számlát? fórum

Külföldön érdekelne ki hol tud olcsó, jó minőségű (nem kínai) ruhaneműt, illetve olyan helyet, ahol adnak számlát? (tudásbázis kérdés)

2009. máj. 4. 08:37

Segítsetek, csajok!!!!!

Olaszország, Udine, Monfalcone, Triest, Tarvisio, vagy akár Ausztria Eisenstadt, Oberpullendorf, Oberwart...

VALAKI CSAK JÁRT MOSTANÁBAN VALAHOL!!!!!!!!!!!!!!!

S.O.S

2. sundance (válaszként erre: 1. - 54246605c4)
2009. máj. 3. 22:28

Én néhány hete voltam Parndorfban, hát nem vagyok tőle hasra esve. 30,-EUR alatt nem találtam magamnak pólót. Szóval nem olyan olcsó, mint ahogy azt állítják. A sportruházatot érdemes talán megnézni, ha érdekel, abból tényleg nagyobb választék van, mint itthon. De amúgy... :(

Én Fürstenfeldbe vagy Oberwartba szoktam átjárni vásárolni, vannak ott egész jó kis üzletek!

2009. máj. 3. 22:20

Külföldön érdekelne ki hol tud olcsó, jó minőségű (nem kínai) ruhaneműt, illetve olyan helyet, ahol adnak számlát. Románia, Szerbia kiesett, ott kenni kell a vámost. Szlovákia, Ausztria érdekelne inkább.

Parndorfról kérdeznék különösen, mik a tapasztalatok?

KONKRÉT ÁRAKAT TUD VALAKI?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook