Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Krónikus gerincfájdalommal érdemes csontkovácshoz fordulni? fórum

Krónikus gerincfájdalommal érdemes csontkovácshoz fordulni? (tudásbázis kérdés)


14. 31c7cb1532 (válaszként erre: 13. - 099c0bed40)
2014. dec. 1. 09:03
A legjobban a gyógytorna segít, ha megerősíted a hátizmaidat akkor másképp fog terhelődni a gerinc és kevésbé lesz fájdalmas.
2014. dec. 1. 06:07
Szia, Nyugat Dunántúl, köszi az érdeklődést-- most éppen egészen tűrhetően van a hátam mert 2 hetente járok masszíroztatni és gondolom jót tesz neki.
2014. nov. 30. 13:43
Öregnéneőzikéje, nem látom, merre laksz, így nehéz segíteni. Fájdalom mentes jó egészséget kívánok!
11. 099c0bed40 (válaszként erre: 9. - Petka)
2014. nov. 13. 06:15
Köszönöm szépen! :)
2014. nov. 13. 03:19
erdemes,mert csodakra kepes a csontkovacs/tapasztalat/.
9. petka (válaszként erre: 8. - 099c0bed40)
2014. nov. 11. 23:17

Szia E,


én 21-én megyek Nagymegyerre (vagy Ekecsre) csontkovácshoz. Az elérhetőségét még nem tudom, mert nem én foglaltam az időpontot. Amint lesz tapasztalatom meg fogom neked irni.

2014. okt. 12. 10:37

A fórumot ezennel lezárom, részben úgy veszem észre nem nagyon érdekel ez a téma senkit részben kipróbáltam nem egy nem két kiropraktőrt és egyiknél se tapasztaltam semmi pozitív változást.

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, mindenkinek hátfájdalmaktól mentes napokat kívánok!

2014. szept. 29. 07:50
Nagyon kedves Tőled, köszönöm!!!!!!
6. petka (válaszként erre: 5. - 099c0bed40)
2014. szept. 28. 11:34
Megpróbálom, de nem igérem meg. A konditeremben adta meg valaki a számát, csak nem tudom hogy hol van, de keresem.
5. 099c0bed40 (válaszként erre: 4. - Petka)
2014. szept. 28. 11:22
Szia, köszi az ötletet, nem lenne messze, valamilyen közelebbi elérhetőséget nem tudsz Hozzá?
4. petka (válaszként erre: 1. - 099c0bed40)
2014. szept. 28. 11:18
Szia! Úgy tudom, hogy valahol Nagymegyeren (vagy valahol közel a határhoz) van egy nagyon jó csontkovács, és állitólag 7 eurót kér egy kezelésért. Többen nála gyógyultak meg.
2014. szept. 28. 11:01
Köszönöm! :)
2014. szept. 28. 07:30

[link]


Itt találsz címet telefonszámot.

A férjemnek rendbe rakta a gerincét, pedig már műteni akarták.

Mielőbbi gyógyulást kívánok.

2014. szept. 28. 07:23

Sziasztok!


Évtizedek óta kínlódom a hátammal, van benne minden ami nem szép és jó: csigolyadeformitás, sérv, gerincferdülés--- mostanra annyira összetetté vált a dolog hogy semelyik szakrendelésen ( reuma, idegseb, neurológis)nem tudnak tartós fájdalommentességet biztosítani. Ilyen fájdalmak között viszont a napi munkámat sem bírom elvégezni, ahhoz pedig hogy rokkantosítsanak még nincs elég bajom (szerintük).

Végső elkeseredésemben elkezdtem csontkovácshoz járni ( nevet nem írok), Ő a város legfelkapottabb és szerintem legdrágább "mestere", azt ígérte meg tud gyógyítani de ehhez több alkalommal el kell majd mennem hozzá---alkalmankét 10 rugót kér egy fél órás kezelésért amiből 25 perc a masszázs és az utolsó öt perc amiben 5-6 mozdulattal kimozgat.

Eddig kétszer voltam, javulást nem tapasztalok de még korai lenne.

Szeretném kikérni azon sorstársaim véleményét akiknek van tapasztalata ebben a témában, mi a konkrétan megállapított bajuk, arra melyik bizonyult a leghatásosabb módszernek ami segített ( ha egyáltalán valami segített) és mi az ami biztosan nem segít, esetleg ront.

Kérlek írjatok, minden vélemény érdekel kivéve azoké akik poénosra veszik ezt a témát is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook