Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Közületek kinek van UPC korlátlan nete? Mennyire vagytok vele megelégedve? fórum

Közületek kinek van UPC korlátlan nete? Mennyire vagytok vele megelégedve? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. ápr. 22. 08:13

A helyzet, hogy külterületen lakunk és nem tudom hogy kivitelezhető a vezetékes net, de állítólag amikor megérdeklődtem, Upc lehetséges.

Most T-Mobile van, de egy fos, mert nem korlátlan és csalnak. Egyik nap alig neteztem és 1 GB ment el, akkor is annyi volt amikor órákat voltam fent.És a legbosszantóbb, hogy nem tudom bizonyítani se ,mert biztos leoltanának. Rourterünk nincs tehát nincs wifi, sticket kell dugni a gépbe.

2018. ápr. 22. 08:01

Hát nekem már több éve UPC netem van. Volt már korábban Telekomos, ill. Inviteles netem is. Végülis azok sem voltak olyan rosszak, de ahová költöztem pár éve, itt csak a UPC tud netet adni, mert nem túl jó a lefedettség sajnos.

Szerencsére ritkán fordul elő, hogy nem működik a netszolgáltatás, ha mégis előfordul, akkor pár órán belül általában helyre szokott állni, vagy max. egy fél napon belül. Idén még nem fordult elő ilyen dolog, tavaly is csak max. 2x.

De szerintem ez a többi szolgáltatónál is így van, tehát olyan nagy különbség nem lehet köztük, bár vannak akik gyakran panaszkodnak, de ez gondolom attól is nagyban függ, hogy ki hol lakik.

melyik szolgáltatónál vagy most, hogy váltani szeretnél? Gyakran vannak ott problémák talán?

2018. ápr. 22. 07:57

Mi teljesen elegedettek vagyunk.

Előtte thome volt olyan sz.r volt a ruter,hogy a haloban mar nem erzekelt a wifi.

Upc fele annyiba kerul es szinvonalasabb mint a tv es mint a netvszolgaltatasa.Mi szeretjük!

2018. ápr. 22. 07:55
??
2018. ápr. 22. 07:43
Szolgáltatót szeretnék váltani, érdekelne a véleményetek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook