Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Közületek kinek van UPC korlátlan nete? Mennyire vagytok vele megelégedve? fórum

Közületek kinek van UPC korlátlan nete? Mennyire vagytok vele megelégedve? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. márc. 10. 18:57
Ő lett a nyerő. 1 évig biztos. 300-as net, holnap ilyenkor remélem jól fog működni.
2019. febr. 27. 19:28

Internet 150 pluszra pályázok, 60 tv csatorna. ( 68 ? ) Nem akarok 100-at.

Nemcsak az 590 -es plusz zavavar. Internetre sokkal többe van, mint amit mondott.

Vagyis zavaros... Az még vissza van, mi lenne a t-com ajánlata.


.Max 1 X nem volt net, este, de éjszakára visszajött... amiről tudok. ha csak épp akkor nem voltam otthon.

Tv -nek nem volt hangja. ( majdnem kidobtuk a tv-t. ;) 17 éves. kezdtünk elpakolni. laza mozdulattal kézzel bekapcsoltam. megijedtünk, mert megszólalt )

Nagyon régi tkomosok vagyunk. Stabil a szolgáltatás...

Férjem maradna ahol vagyunk.

Sztem nagyon drága a mostani... 10-en sok éve vagyunk itt.

33. Lávli (válaszként erre: 32. - Töprengő)
2019. febr. 27. 18:58

Gondolom külön kell választani a mobil és a kábel szolgáltatást.

Nekünk csak a mobil UPC-s, de az nagyon megéri, azt gondolom.

32. töprengő (válaszként erre: 30. - Lávli)
2019. febr. 27. 18:35

Holnapra tervezem az újabb " tárgyalást ".

Sztem megkérdezem ezt is. Átnéztem azt a kiskönyvet amit kaptam. Van pár dolog ami másképpen értelmeztem, mint amit mondtak.

Upc-iseket ingyen hívhatom. Aha, az ingyen van valóban.

Viszont 590 ft-os havidíjat olvastam. Akkor a telefon ingyenes, vagy nem??

Még volt valami furcsa ellentmondás, legalább 3...


Váltani szeretnénk. T-kom, 8.000 ft.../hó

Upc-i ajánlata, 4.400 ft /hó

31. Nyamitörp (válaszként erre: 26. - Channa*)
2019. febr. 27. 12:41

Ezt velünk is eljátszották. Mi a szerződést akartuk lemondani és visszamenni a T-comhoz. Az ügyintéző először jó alaposan kifaggatta a párom, hogy miért akar váltani, meg, hogy milyen ajánlatot kapott a t-comtól stb.... Aztán mondta, hogy lehet, hogy tudnak adni jobb ajánlatot, várjunk egy kicsit. Kb. negyed óra után közölte, hogy nem tudott a főnökével beszélni, de hívjuk őket két nap múlva. (Mi hívjuk őket, nem ám ők minket. Vagy akár küldhették volna e-mailben is az ajánlatot.)

Én ezt olyan pitiáner dolognak tartom.

30. Lávli
2019. febr. 27. 12:07
Korlátlan UPC mobil netem van (a kábel net Telecom), teljesen elégedett vagyok vele. Még a metróban is üzemel.
2019. febr. 27. 11:37
Van itt még akinek most is upc - van? Most váltanék. Gondolom régiónként is változó lehet. a minőség.
28. Channa* (válaszként erre: 27. - Amaunet)
2018. júl. 27. 23:42

Nem tudom mitől függ.

Mire kapcsolnak a hiba elhárításra, már az legalább 10 perc, majd eljátszadozunk egymással (kapcsoljam ki, várjak egy kicsit, indítsam újra, nézzem meg a csatlakozókat, nézzem meg, hogy a vezetékes gépen van e net, milyen eszközökön nincs, stb.), aztán állítgatnak, tesztelgetnek, központilag újra indítanak, stb., majd én is a gépeket ismét, javasolják, hogy vegyek külső antennás modemet, de én nem akarok, aztán azt mondják, hogy kiküldenek valakit, hogy ellenőrizze a vezetékeket, modemet, stb., és egyszer csak jó lesz (mert tuti, hogy beállítanak valamit).


Na, a lényeg, hogy már többször volt az elmúlt 8-9 évben, hogy ennyit beszéltem velük.....

27. Amaunet (válaszként erre: 26. - Channa*)
2018. júl. 27. 21:09

A mobilom nekem sem upc-s, de összesen sem töltöttem el 90 percet ügyfél-szolgálatával.

De ez bizonyára területfüggő.

26. Channa* (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2018. júl. 27. 20:33

Nem ők számlázzák ki:DDD

Én Telenoros vagyok és ha hívom a UPC-t, akkor ugye én fizetem a telefon költséget, mert nem ingyen telefonál az ember, én nem az biztos, gondolom nem egyedül vagyok olyan balfék, aki fizet a telefonálásért:DDD


Tehát, bosszantó, hogy ők pl. nem tudnak visszahívni, de többször volt olyan, hogy 90 percig ketyegett az én mobilszámlám, mert ennyi idő alatt tudták megoldani a problémámat. Ha csak 30 Ft/perc, akkor is 1800 Ft-ot telefonálok el a harmadát a net elfizetésemnek. Nem hiszem, hogy ez korrekt dolog lenne....

Kapcsoljam ki a modemet, indítsam újra, de várjak 2 percet a visszakapcsolás előtt, most futtassak egy tesztet, stb.

25. Amaunet (válaszként erre: 15. - Channa*)
2018. júl. 27. 20:23

Van upc vezetékes, de mikor problémám adódott és nem volt se telefonvonal, sem tv, akkor ingyen hívtam a t-com-os mobilomról.


És ha még ki is számláznák... ez nem egy 90-es szám, hogy ne lehessen bevállalni.

24. Amaunet (válaszként erre: 20. - Channa*)
2018. júl. 27. 20:16

A gerinchálózattól.

Anno a koncessziók területileg lettek meghatározva. Voltak utcák, ahol egyik felének a T-com, másik felének a UPC szolgáltatott.

Ezek a koncessziók 1-2 éve fel lettek oldva, eddig szóltak.

Ma már nálunk is van T-com és aki akar az átszerződhet hozzájuk.

De abban ne legyen senkinek kétsége, hogy ugyan azon a gerinchálózaton lesz, mint korábban a UPC-nél vagy bármely más szolgáltatónál.

2018. júl. 27. 20:11

Nyolc éve van korlátlan előfizetésem netre a UPC-nél. Csomagban a kábeltévével és a vonalas telefonnal.

Ez idő alatt, talán ha háromszor hívtam fel őket valamilyen meghibásodással.

120Mb/s, Ubee routerrel.

Nálam minden készülék látja a többit, nincsenek a lakást behálózó kábelek.

22. Channa* (válaszként erre: 21. - Valakivagyok1984)
2018. ápr. 23. 18:07

Én se tudom...

A kollégám Csepelen szintén ilyeneken bosszankodik, mint én.

21. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2018. ápr. 23. 06:52
Ja ertem.Nalunk 18ban jol mukodik nemtudom mitol fugg ez
20. Channa* (válaszként erre: 18. - Valakivagyok1984)
2018. ápr. 22. 23:00

A UPC TV jó:D

A Net-el vannak gondjaim....

19. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 15. - Channa*)
2018. ápr. 22. 19:49
Ja igy mar ertem miert nem azt hivtad.
18. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2018. ápr. 22. 19:48

De a diginel nincs visszanezheto funkcio.

En imadom a upc-be hogy 1heti adast visszanezhetej es rtl-t kiveve attekerhetem.

Digi nalunk pl 18kerben 1000ftal lett volna olcsobb

17. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2018. ápr. 22. 19:47
1221 ingyenes a vezetekesrol
16. 79331de475 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. ápr. 22. 16:48
Én ilyet nem tapasztaltam, elégedett vagyok a UPC-vel.
15. Channa* (válaszként erre: 13. - Böce)
2018. ápr. 22. 11:37
Csak akkor hívhatók ingyen, ha van UPC vezetékes vagy UPC mobilunk, de ezért nem fogok fenntartani egy ilyet. 4 mobilunk van hármunknak, így nagyon felesleges lenne...
14. Böce
2018. ápr. 22. 09:39

Nekünk már nagyon régóta UPC van, nincs probléma velük, jó a net, a wifi, a tv.

Párszor volt vmi miatt kimaradás a netnél, felhívtam őket és jóváírták a számlában.


A modemet - ha esetleg nincs net - kikapcsolom, pár másodperc múlva vissza, és újra oké minden. De ilyen is ritkán fordul elő.

13. Böce (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. ápr. 22. 09:33
Hogyhogy a te számládra telefonálsz? Van ingyen hívható számuk, nem azt hívod?
12. soyle74 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2018. ápr. 22. 08:39

Igen ezt a "kapcsolja ki, húzza ki, majd újra dugja be" dolgot nálam is eljátszották már párszor, de utána valahogy végülis mindig megoldódott a dolog szerencsére. De ez szerintem attól is függ, hogy éppen egy milyen technikai munkatárssal beszélsz, hiszen ők sem egyformák, köztük is vannak rendesebbek, meg kevésbé szimpatikusak.


Én a XIX.kerületben lakom, és erre a környékre is csak a UPC tud bejutni netet szolgáltatni, de végülis összességében azért én meg vagyok elégedve velük. Nekem a net a legfontosabb, és az általában megbízható szokott lenni, legalábbis itt nálam.

11. Channa* (válaszként erre: 10. - Soyle74)
2018. ápr. 22. 08:32

Nálunk tökéletes a lefedettség. Budapesten a IV. kerületben lakunk.

A UPC panasz bejelentéskor végigjátsza a kapcsolja ki, húzza ki, stb. játékot (az én telefonszámlámra, mert ők nem tudnak visszahívni. Még jó, hogy ingyen telefonálok), értetlenkedik, majd közli, hogy ők felelősséget a szerződésben nem vállaltak a wifire csak a vezetékesre és a végén közlik, hogy vegyek én egy új modemet, ami külső antennás, stb. És furamód az ő állításuk után ismét jó minden néhány napig. Ja, meg szerintük nem kellene 2 wifis laptopot, 3-4 wifis telefont, tabletet, TV-t hasznánom...


Szerintem a DIGI a legjobb árban is...

10. soyle74 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. ápr. 22. 08:25
Na igen sajnos ilyen is van, ezért is írtam, hogy attól is függ, hogy hol lakik az ember, mennyire jó ott a lefedettség, ill. mennyire jól állították be központilag, ill. a helyszínen a dolgokat a technikusok...
9. soyle74 (válaszként erre: 5. - Csillubaba)
2018. ápr. 22. 08:23
Hát igen, netben igazából csak a korlátlan a jó. Én még nem tapasztaltam csalást a UPC-nél sem, amennyi a szerződésben meg lett állapítva havidíjként, az mindig annyi is. És ahogy írtam korábban szerencsére ritkán vannak problémák vele. A kábel tv viszont nem az igazi, vagy legalábbis én eddig két szerintem eléggé használt beltérit kaptam. Bár végülis azzal sincs különösebb gond, csak néha vagy a hang vagy a kép akad vagy ugrál kicsit, de végülis nem annyira vészes, meg nem annyira zavaró. De szerintem ez a beltéri egység miatt lehet, hiszen ki tudja, hogy előttem hány embernél volt már ez a készülék, meg hát a kábelek miatt is előfordulhat, mert ha kicsit megigazítom őket, akkor egy ideig semmi probléma velük.
8. csillubaba (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. ápr. 22. 08:20
hát ez szomorú
2018. ápr. 22. 08:19

Nálunk sajnos csak UPC-re van lehetőség, mert a házunkba csak ők jöttek be vezetékkel. Nem vagyok velük elégedett, mert sokszor nem működik a wifi, sokszor a vezetékes net sem. Ha lenne kedvem minden alkalommal telefonálni, akkor hetente 2x hívhatnám őket. Amikor felhívom mégis a UPC-t, akkor minimum 40 percig az én számlámra adja a hülyébbnél hülyébb ötleteket, majd az utolsó 2 percben állít valamit és ismét jó lesz pár napig.

Ez van, nem tudok mit tenni.


És tényleg ez van! Ez nem vicc! Bár jókat nevetgélünk rajta....


[link]

2018. ápr. 22. 08:18
Még annyit, hogy UPC nk van a tévét illetően, parabola antenna, tehát olcsóbb lenne a net is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook