Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Közgyógyigazolványt és emelt csp igazolványt hol lehet pótolni?Oep? Mák? fórum

Közgyógyigazolványt és emelt csp igazolványt hol lehet pótolni?Oep? Mák? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 10. 14:15
Sziasztok.Elintéztem mindent, a közgyógy igénylése nevetségesen gyorsan ment(OEP-be besétáltam és kitöltöttem egy lapot, hogy elvesztettem és újat igényelek..). Azt hiszem legközelebb jobban figyelem a táskám vagy csak az iratok fénymásolatát fogom vinni...
8. Emilia 0240 (válaszként erre: 7. - Ildikek)
2012. máj. 9. 09:07
Köszönöm! Ezt ma el is fogom intézni! Megtudtam, hogy a közgyógyigazolvány elvesztését az oep-nél kell bejelenteni(mert ők adják ki).mégegyszer köszönöm a segítségeteket!
7. ildikek (válaszként erre: 1. - Emilia 0240)
2012. máj. 8. 19:50
Az utazási kártya elvesztését is jelezd a MÁK-nál, mert azzal is visszaélhetnek, tapasztalat, ott dolgozok a Családtámogatási Irodán. Sőt újat is kell kérni és legalább az is egy-két hét, lehet addig meg használnád.
2012. máj. 8. 17:27
Köszönöm a segítségeteket! Akkor holnap elkezdek szépen sorban intézkedni...feljelentés..stb.Remélem a közgyógyigazolvány pótlása megy orvosi igazolás nélkül is...akkor már holnap tudnék újat igényelni!
5. ancsika688 (válaszként erre: 2. - Emilia 0240)
2012. máj. 8. 17:21
Közgyógyot az Önkormányzatnál igényelheted meg.Szerintem nem tudnak semmit kezdeni vele,de a gyerek adataival is visszaélhetnek.
4. gizus58 (válaszként erre: 1. - Emilia 0240)
2012. máj. 8. 17:16
Mindenképpen tegyél rendőrségi feljelentést, mert akkor védve vagy minden szempontból.Minden hol azt kérik, ha iratot kell pótolni! A közgyógy igazolvány miatt az egészségpénztárhoz kell menni, ott pótolják.Olcsóbb is a pótlás, ha van jegyzőkönyv! Ma már sajnos, minden okirattal visszaélnek, ezért jobb minél előbb bejelenteni a rendőrségen.
3. zseba (válaszként erre: 1. - Emilia 0240)
2012. máj. 8. 17:14

Mindent ott tudnak pótolni, ahol kiállították!

Közgyógyot nem tudom, de az emelt összegű csp-re adott utazási kedvezményre jogosító kártyát a MÁK-nál tudják pótolni!

2012. máj. 8. 17:08
Visszaélhetnek a kislányom közgyógyigazolványával?
2012. máj. 8. 17:07
nagybevásároltunk a gyerkőceimmel,egyszer csak azt vettem észre, hogy eltűnt a táskám a benne lévő összes igazolvánnyal( személyi,tajkártyák(gyerekek+enyém), adóigazolványok(gyerekeké+enyém)....meg a kislányom kögyógyigazolványa és az emelt csp.-t igazoló igazolványa is benne volt...a lakáskulcsunkról nem is beszélve. A zárat már kicseréltettük, de fogalmaqm sincs hogy potolható -e a kislány közgyógyigazolványa, meg hogy hova kell menni ilyen ügybe.Ha tudja valaki akkor írjatok! Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook