Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kötőfonalak, Kötési eszközök fórum

Kötőfonalak, Kötési eszközök (beszélgetős fórum)


2014. szept. 24. 08:01
Sálfonal kínálat van bőven. Egyet kinéztem 10 dkg - os 800 Ft alatt van. Nem olcsó, de láttam nagyon hasonlót drágábban is...
2013. dec. 24. 08:20
Jó rég nem írtak ide...
6. pierre35 (válaszként erre: 4. - Ragdoll)
2007. dec. 23. 11:17

Szia! Bocsi a késői válaszért, dolgoztam, és nem voltam a gépnél. Vannak természetesen képeim, de csak emailban tudok küldeni. Kérlek irj, hogy tudjam küldeni.


demeter.robert@chello.hu


Boldog Karácsonyt!

2007. dec. 18. 08:07
Szia. Ha még aktuális lenne, küld légyszi privit az árról.. (mennyi a vékony, ill. vastag fonal, és milyen színek)
4. ragdoll (válaszként erre: 1. - Pierre35)
2007. dec. 17. 13:09
Szia, ha vannak képeid a fonalakról, megnézném őket.
2007. dec. 13. 21:24

hmmm:) jó sok érdeklődó van:)

Senkit nem érdekel a fonal? :)

2007. dec. 4. 14:11

Szia!

Részvétem az Édesanyád miatt! Sajnos nincs még 3 hónapja, hogy az én Anyum is elment. Talán pont ezért kezdtem el mostanában újra kötni, hogy tudjak mit kezdeni magammal.

Engem érdekelnének a fonalak és a kötőtűk is. Esetleg priviben küldhetnél képeket és a többit majd megbeszéljük.

2007. dec. 3. 16:46

Sziasztok.


Sajnos Édesanyám halála miatt meg kell válnom az egyik kedvenc időtöltéséhez használt eszközöktől.


Ezek :


Különböző fajtájú, és szinű kb 10 kg összsúlyú Kötőfonal. Nagyon sok féle, és méretű egyenes és körkötőtű.

Kérésre, illetve érdeklődés esetén, emailban tudok képet küldeni, az árban pedig megegyezünk.


Sziasztok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook