Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Köteles visszavenni a munkáltatónak? fórum

Köteles visszavenni a munkáltatónak? (tudásbázis kérdés)

1 2
2021. okt. 22. 18:10

Én azt mondom, nem kell parázni.

Minden munkáltató nagyon jól tudja, hogy egy kismama mikor fog visszajönni dolgozni. Tehát ha neked ennek ellenére a próbaidő alatt nem mondtak fel, akkor egész biztosan tudják, hogyan oldják meg a dolgot.

Ha ez megnyugtat, menj be a főnökhöz, és kérdezz rá, mire számíthatsz, kell-e elkezdened új munkahelyet keresned, vagy továbbra is számít a munkádra. Ez a tiszta sor. Ha csak dadog, és nem ad egyértelmű választ, akkor egy percet se várj. Keress, kutass új hely iránt.

2021. okt. 22. 17:56

Köszi a válaszokat.

Persze hogy mérges és elkeseredetten vagyok.

Ennyi erővel miért nem határozott idejű munkaszerződést adtak akkor az ember tudta volna eddig tart aztán viszlát....becsapva érzem magam,úgy hivtak vissza dolgozni hogy menjek mert jó munkaerő vagyok...erre tessék

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 22. 17:55

Amúgy igen persze tudom ismerem a többi kolleginát,mindig azt "fikázzák" aki nincs jelen.

Már nézek másik munkahelyet, önként nem fogok elmenni amíg lehet maradok de úgy gondolom ajanlhatnának neki más beosztást is nem kellene ezt valakit kidobni.

De sajnos a munkaadók olyanok hogy nekik mindegy ki dolgozik lényeg legyen kész a munka

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 22. 17:54
Végleg, amíg nem találnak a munkájában hibát.
10. unom (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 22. 17:53
Akkor kezdj el keresgélni.
2021. okt. 22. 17:53
Van valami szabály hogy mennyi időre kötelesek visszavenni?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Unom)
2021. okt. 22. 17:52
Én nem leszek beugros, oldják meg.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 22. 17:52

Beugros jelenleg tehát dolgoztam velem . Arogáns, beképzelt, lekezelő és nyivakol hogy ő nem is tudja hogy bírja majd minden nap ....akkor nem kell jönni és kiturni a normálisan dolgozót.

Úgyhogy igen ismerem

2021. okt. 22. 17:36
Köteles
5. unom (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 22. 17:34

Igen, köteles visszavenni.

Azt is jól látod, hogy valószínűleg téged küldenek el.

Ha mégsem, helyettesítheted, amikor beteg a gyerek.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 22. 17:32

Te ismered?

Ue. történt a munkahelyemen, többen mondták, majd meglátom milyen a kolléganő, ha visszajön.

Gondoltam, majd nyugtával a napot.És egy kedves, szorgalmas valaki.Mondjuk nekem nem kellett félnem, hogy a munkám veszélyben lesz, helyesebben, nem jobban, mint egyébként.


Akkora gyűlölelet érzek a mondataidból a leendő kolléganőd iránt. azért vigyázz, mert lehet a szemedbe mocskolják, de lehet neki majd rólad mondanak hasonlókat.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2021. okt. 22. 17:17
Krealjanak neki úgyis állandóan hiányozni fog mert bölcsis a gyereke. Sőt nagyhanggal kijelentette ő nem fog X óránál többet dolgozni fogja magát hazamegy (akik még ott dolgoznak majd tulorazhatnak) csak ez itt nem így működik.
2021. okt. 22. 17:13
Én úgy tudom kötelező visszavenni gyedről. Viszont ha te annyira jó vagy és megakarnak tartani kreálnak neked egy munkakört. Akár részmunkaidőset.
2021. okt. 22. 17:06

Szervusztok


Már próbaidő után vagyok a melohelyemen viszont egy régebbi dolgozó aki gyed ről jönne vissza az úgymond konfog turni a helyemről úgy néz ki sajnos.

Senki sem akar vele dolgozni de sajnos nem mi kollégák döntünk nem is a kisfőnök hanem Odafent a nagyfejesek.

Több ember nem kell ebbe a beosztásba így menni kell valakinek.

Hogy miért én leszek az? Mert az egyik a nagyfőnök rokona a másik már 5 éve ott dolgozik én vagyok a "kezdő"....régebben is dolgoztam ott de vírus miatt leépítés volt és el kellett jönnöm.

Az a kérdésem kötelező visszavenni őt mindenképpen?

Tudok vmit tenni hogy ne kerüljön oda a helyemre?😞

Utálatos, nagypofájú stb.

Neki van kocsija el tudná máshova is menni vannak rokonok akik segítenek neki de nekem senkim sincs és ovis a kisgyerekem alig találok munkát így is

Köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook