Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaktlencsések, segítsetek! fórum

Kontaktlencsések, segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. ápr. 8. 19:00

az nem tudom hogy mutatták e de ha ki van fordúlva alencse akkor nincs az az Isten hogy betudd tenni,ha olyan oldalórl mitha egy mélytányér lenne azaza van kicsi pereme akkor nem fogja felvenni a szemgolyód formája

de ha technika megy akkor elvileg kéne tudni rátenni a szemedre

én kb 2 perc alatt megtanultam tesóm meg 3 óra altt.........ő félt a szeme felé nyúlni én nem

2010. ápr. 8. 18:59
ne aggodj menni fog,gyakorlás kérdése.szépen tedd az ujjbegyedre és ovatosan érintsd a szemedhez,az magátol odatapad,fontos hogy szépen tedd rá az ujjadra,pont a lencse kozepére.kivenni meg ugy hogy lehunyod a szemed és az egyik kezeddel széthuzod a szemhéjad,aztán csak elcsiped.legyen elég nedves a lencse betevéskor.
2010. ápr. 8. 18:59
hát remélem, hogy sikerül, mert a doki már megrendelte a 3 havit... ha nem tudok rájönni a lényegére, buktam egy csomó pénzt :S
2010. ápr. 8. 18:58
Eleinte nekem is igénybe vett 10őercet minden nap, nekem Johnson's napi lencsém van, reggel berakom, este kidobom, egy napos, de ha alszom benne az sem gond. Nyugi, mindig tiszta kézzel kezdj hozzá és ne félj tőle. Gondolj bele mennyi embernek sikerült már, Neked is fog. Csoptársam ugyanígy kezdtem, Neki is cilinderes a szeme, de mára rutinos. Kitartás, türelem és gyakorlás, MENNI FOG!!!!!
2010. ápr. 8. 18:58
lágy lencsém van
2010. ápr. 8. 18:52
Csak türelem. Nekem eleinte fél órás meló volt betenni, de pár hét alatt meg tudod tanulni. Ha piros és fáj akkor ne erőltesd, csak rosszabb lesz. Majd folytatod holnap. Egyébként van olyan, hogy nekem sem jön ki elsőre, olyankor nagy levegő, két szusszanás, kikapom a másikat és utána simán megy.
3. 90b84d226e (válaszként erre: 1. - A25519fea2)
2010. ápr. 8. 18:52
Milyen lencséd van? Lágy, vagy kemény?
2010. ápr. 8. 18:52
A másik amiatt nem hagy nyugodni a dolog... ez a lencse nem próbalencseként lett ideadva nekem, a doki a saját készletéből adta ide. Nekem pedig 3 darabot kellett rendelnem, és mivel ráadásul cilinderes a szemem, ezért nem 2 fillér volt..:S
2010. ápr. 8. 18:50

Sziasztok, problémám a következő.

Reggel voltam egy szemdokinál, amiatt, hogy szemüvegről áttérjek kontaktlencsére. Nem tudta egyszerűen betenni, valamit belecseppentett a szemembe, amitől nem éreztem semmit, így mindketten be tudtuk tenni, ő is, és én is, kivenni úgy szint. Később mondta el, hogy ez valami zsibbasztó volt, nem lehet kapni sem, csak orvosok használják. Tudni kell azt is, hogy 1 éve nagyjából már próbálkoztam sikertelenül a lencsével, de nem mondtam le róla. Ez a doki nagyon jónak nézett ki, jó is volt, de úgy érzem "átvert" ezzel a zsibbasztás dologgal. Pár óra után itthon egyedül próbáltam kivenni a lencsét, és nem ment, a szemem megduzzadt, és végül úgy szedtem ki őket, hogy nagyon erősen elkezdtem dörzsölni a szemeimet, míg ki nem estek. Kis pihenő után nem hagyott nyugodni a dolog, megpróbáltam visszatenni, de ugyanaz volt mint tavaly, egyáltalán nem ment a dolog! Tudom, hogy gyakorolni kell, de egyszerűen nem haladok egyről a kettőre, mielőtt lehetne valami sikerem, a szemeim vérben úsznak és fájnak, és abba kell hagynom a gyakorlást. Valami tippet tudtok adni? Neten már szinte mindent elolvastam, amit erről tudni kell, minden hogy próbáltam, de csak a szempilláim tépkedéséig jutottam el.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook