Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaktlencsére váltanék. Mire figyeljek? fórum

Kontaktlencsére váltanék. Mire figyeljek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. ápr. 25. 11:27
Azt hallottam orvosoktól(amit elhallgatnak),hogy nem túl egészséges viselet.Emellett csak 10 évig ajánlott a viselése.Meggondolandó.Én szemüveges vagyok:jól beállítják és nem nyom,semmi bajom vele.A lencse mellett meg úgyis kell szemüveg,mert állandóan nem viselhető.
4. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2012. ápr. 25. 11:24
Szia, én is 5 évig hordtam lencsét még tiniként. Szerettem is bár néha elég felelőtlen voltam vele, ma már jobban vigyáznék. A múlt idő meg azért kell, mert azóta megműttettem a szemem és már nincs szükségem ilyesmire. :-)
3. Nikike1988 (válaszként erre: 2. - R75)
2012. ápr. 25. 11:23

szia:)


hát először is az a kérdésem hogy sok vizsgálat van ami eldönti hordhatok e lencsét? mert úgy hallottam hogy vannak esetek amikor nem alkalmas az illető a lencse hordására:S

Azt tudom hogy betanítanak és addig nem hozhatod el még magadnak be nem raktad a lencsét..Te mennyi idő alatt tanultad meg? Nehéz megtanulni?

2. R75 (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2012. ápr. 25. 11:18

Szia! Engem az esküvőm vitt rá, hogy lecseréljem 33év után a szemüveget lencsére. Nagyon izgultam/féltem, stb.. de azóta is (5éve) lencsét hordok, szemüveget már csak nagyon ritkán, max. este otthon.


Kérdezz nyugodtan!

2012. ápr. 25. 11:17

Sziasztok tudom hogy már vannak kontaktlencsés fórumok de mégis indítok 1et én is..


Évek óta gondolkodok azon hogy a szemüveget lecseréljem kontaktlencsére mert nem szeretem a szemüveget.Valahol mindig kidörzsöl,nyom ...


Nagyon örülnék ha olyanok írnának akiknek lencséjük van,rengeteg kérdésem lenne.. Egy kis bíztatás is kellene hogy belevágjak mert nagyon félek tőle:S

köszönöm annak aki ír..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook