Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kompressziós harisnya, de annyi féle van, MILYET vegyek? fórum

Kompressziós harisnya, de annyi féle van, MILYET vegyek? (tudásbázis kérdés)


7. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Huszonhat)
2013. nov. 6. 17:37

Harisnyaboltban érdemes kérdezni, no meg ha van felétek gyógyászati segédeszköz bolt, abban is.

Ott még azt is megmondják, melyiket érdemes hordani.

Ha tudná az orvosod milyen munkát végzel ő is megmondaná.

6. zsuzso100 (válaszként erre: 5. - Mogyoro777)
2010. ápr. 1. 12:13
Nekem azt mondták az egyik gyógyszertárban, hogy náluk nincs, hanem orvosi segédeszköz boltban, akkor megnézem a másikban is.
2010. márc. 31. 17:58

Nekem műtét után kifejezetten ajánlotta az orvos!

Egy fél évig viseltem.

Sajnos az én ismereteim is hiányosak.

Elmondtam a gyógyszerésznek a méreteimet,(láb méret és test súly.)és ő tudta,hogy milyen kell.

A fásli nagyon macerás,mert meglazul,lecsúszik.Naponta 4szer kell átkötni,nagyon nem szerettem!Sokkal kényelmesebb a gumiharisnya.

2010. márc. 31. 06:31
Gondolom már nem aktuális, de engem érdekel a téma. Ezt az orvos meg tudja mondani, kinek hányas fokozatú kell.
2008. nov. 27. 21:21
ha műtét volt akkor nem kell a harisnya! harisnyát azok részére szokták ajánlani akik nem műttetik meg a visszereket! és a fáslit is csak a kötelező ideig elegendő viselni,addig viszont fontos,utána már azt sem kell!
2008. nov. 27. 21:16

ha az orvos nem ajálja akkor miért költenél rá?

de ha sok a pénzed akor vásárolj az üzletben meg mondják melyiket érdemes

.

2008. jún. 19. 07:42

hétfőn lesz 3 hete, hogy műtötték a lábam. Az orvos azt mondta nem kell harisnya, elég a fásli! Én viszont szeretnék harisnyát venni, mert többnyire álló munkát végzek majd és ugy hallottam, hogy a harisnya kifejezetten ajánlott, ha már valakit egyszer műtöttek.


A neten nézelődtem és annyi féle-fajta van. 20 denes-70 denes- mivel nekem most nem viszeres a lábam- talán elég lenne egy kevésbé erős is.


Akinek van tapasztalata írja meg, hogy milyen márkát, milyet és hol érdemes venni! Most nagyon nincs időm uttánnajárni és sürgős lenne!


Nagyon köszi mindenkinek- előre is;-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook