Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimax - akinek sikerült a klimaxban fellépö vérzészavart eredményesen kezelni, megosztaná velünk a tapasztalatait? fórum

Klimax - akinek sikerült a klimaxban fellépö vérzészavart eredményesen kezelni, megosztaná velünk a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


6. 956dd26a13 (válaszként erre: 5. - Krisz42)
2013. jan. 12. 11:20
A hormonvizsgálat az egy vérvétel?
5. Krisz42 (válaszként erre: 4. - Ildi0325)
2013. jan. 12. 11:11
Barátcserjét is próbáltad?Csak mert nekem most lesz hormonvizsgálat,h mi miatt van mindenféle női problémám,lehet,h klimax előtti időszak.Gondoltam ha az,akkor megpróbálom a barátcserjét.
4. Ildi0325 (válaszként erre: 3. - 956dd26a13)
2013. jan. 12. 10:58

Épp elég gond volt ez is. 2-3 hetenként megjött és tartott egy hétig , elég erősen. Fél évet adni kell ennek a dolognak, nem csak nekem volt ennyi. Fogamzásgátló is , de klimax időszakában pontosan vérzészavarra javasolják. Itt is van Mirenás fórum, olvasgass bele ha van időd és kedved, de a neten is van elég sok infó róla.

Próbálkoztam a spirál felrakása előtt gyógynövényes készítmények szedésével is. Ezek biztos nem ártottak, de nem is oldották meg a problémámat.

3. 956dd26a13 (válaszként erre: 2. - Ildi0325)
2013. jan. 12. 10:52

Szia Ildi,

csak ez volt a gond, hogy 3 hetenként jött meg vagy más is? Fél év múlva állt be?? Elég lassan.

Ez fogamzásgátló vagy direkt vérzészavarra van?

Ha nem publikus, megírhatod privát.

Köszi.

2013. jan. 12. 10:39

Szia!

Én felrakattam magamnak 2 éve a Mirena hormonspirált. Igaz, eltelt fél év mire beállt, de azóta szinte nem is volt vérzésem. Előtte 3 hetenként menstruáltam , elég erősen. Az orvosom ezt javasolta, úgy néz ki, hogy bevált.

2013. jan. 12. 10:34
Klimax - akinek sikerült a klimaxban fellépö vérzészavart eredményesen kezelni, megosztaná velünk a tapasztalatait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook