Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kívülálló... fórum

Kívülálló... (beszélgetős fórum)


14. ittmost (válaszként erre: 13. - M.a.cs.e.k)
2013. okt. 7. 07:32

Akkor mondd az arcukba,hogy bocs,de hozzám csak jó hírekkel gyere,mert tele van a fejem megoldandó problémákkal,és másnak nincs hely benne.Küldd őket a Micikéhez,vagy marikához (aki szintén iylen negatív),hogy beszéljék meg együtt,ők biztos jobban értenek hozzá,hiszen benne vannak,te nem tudsz tanácsot adni a bajukra.

Ez egy udvarias lerázás,nincs ok rajta megsértődni.

de következetesen alkalmazd,semmi sz.rt ne hallgass meg,és sztem le fognak szokni rólad lassacskán.


Ha ez nem használ, van a drasztikusabb megoldás,h ha problémáznak valamin,akkor vetítsd le a legsötétebb képet:beteg a macska? nagyon sokba fog kerülni a gyógyítás,és lehet,h nem is éli túl. Elromlott a mosógép?á,biztos majd újat kell venned,ez javíthatatlan hiba.Ilyesmik.

Ez gondoszságnak hangzik,és senki nem szeret gonosznak látszani.Ezzel együtt hatásos módszer,mert nem fognak hozzád menni,ha tudják,hogy tőled a legrosszabb verziókat fogják hallani,amire gondolni sem akarnak.

13. m.a.cs.e.k (válaszként erre: 7. - Ittmost)
2013. okt. 6. 15:53
Amennyire tudom,elkerülöm őket,de valahogy mindig megtalálnak,mert a negatív emberek a pozitív emberek energiáját zabálják...Én meg utálom,hogy nekem panaszkodnak,vagy nekem szidnak másokat.
12. ina87
2013. okt. 5. 21:11
Nem szeretem a túl negativ embereket föleg ha a környezetben vannak,persze én vidámab természetü vagyok tehát nem zavarna,de néha teljesen letudnak lombozni
11. 103cacdfd2 (válaszként erre: 1. - M.a.cs.e.k)
2013. okt. 5. 17:12

Mert sokaknak olyan jol esik sirankodni, panaszkodni, keseregni; az irigykedesrol, kulsosegek hajszolasarol nem is beszelve;

nem tudjak becsulni azt, ami van, mindig ujabb es ujabb targyakat akarnak megszerezni;

ertelmesebben mar nem is tudnak tarsalogni tarsadalmi szinten :(

10. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - M.a.cs.e.k)
2013. okt. 5. 08:29
Csak realisták.
2013. okt. 5. 08:23

Csöppet sem csodálkozom, hogy boldogtalanok, pesszimisták, rosszkedvűek a magyarok.


Erre nemrég találtam rá:

[link]

8. 1b26a5f006 (válaszként erre: 6. - Csigusz2013)
2013. okt. 5. 07:43

Sziasztok!!!

Ugyanez a kérdés már bennem is felmerült. Kölföldön élő rokonaimnak nem győzök magayarázkodni, amikor azt kérdezi, miért ez a sok savanyú arcú ember a közlekedési eszközökön, az utcákon?!

Én alalpból jókedvű emberke vagyok, pedig engem is meggyötört az élet. Hangulatom ingadozó, én is szoktam rosszkedvű lenni, néha... Amikor viszont jókedvem van, azt mindenki észreveszi, és mindenkinek juttatok egy-két mosolyt, és iszonyat kedves vagyok. Azt vettem észre, az emberek már azon is meglepődnek, ha az ember normálisan szól/válaszol nekik. Ha meg még kedves is, az már gyanús... Vannak rossz reakciók, és ez elég lelombozó, deén a magam részéről igyekszem nagyon :) További szép napot és hétvégét nektek!!!! :)

7. ittmost (válaszként erre: 4. - M.a.cs.e.k)
2013. okt. 5. 07:34

nem tudod valahogy elkerülni őket?vagy megmondani,h nem vagy kíváncsi a sopánkodásukra?vagy zenét hallgatni közben...

Engem is borzasztóan le tud nyomni,ha ilyet kell hallgatnom,pl orvosi váróban.Mindig viszek is zenét magammal,mert kimegy belőlem az erő teljesen ezektől.

2013. okt. 5. 07:08

Be kell látnunk,hogy a mai világban nem könnyű minden helyzetben optimistának lenni. Minden hétköznapi ember bele van már keseredve a rohanásba, az állandó munkába, nem tudhatod az otthoni körülményeket stb.

De javaslom,hogy terjeszd az optimizmusod! Mindenkihez legyen pár kedves szavad, kívánj kellemes napot, jó étvágyat, próbálj meg Te jobb hangulatot teremteni a számukra, amennyire ez lehetséges. Kellemes hétvégét.

5. bumburka (válaszként erre: 4. - M.a.cs.e.k)
2013. okt. 5. 06:44

Nem szabad az ilyen emberekre figyelni.Ők valószínűleg magányosak. Pl.érzelmileg.Várják a sült galambot,semmit sem tesznek annak érdekében,hogy egy picit is javítsanak a lelki állapotukon.

Koncentrálj magadra,arra,hogy mik azok a kellemes,jó dolgok,amik boldoggá tesznek.És akik boldoggá tesznek,amik/akik örömet okoznak neked. Minden apró részlet fontos!!!!


Én is ború látó voltam.Egészen idén májusig. Amikor egy 20 éve dédelgetett álmom valóra nem vált.De tettem is érte!!!!! :)

2013. okt. 5. 06:08
Lepattannak,általában.Csak pl.a melóhelyen 8 órán keresztül hallgatni a sopánkodást,nyűglődést,mikor magam sem érzem itt jól magam,akkor rendesen küzdök,hogy ne nyomjanak el.
3. d1d038859a (válaszként erre: 2. - M.a.cs.e.k)
2013. okt. 5. 04:42

Miért kell küzdeni a negatív emberekkel?

Ha te életvidám vagy és ez tényleg belülről jön, akkor a negatívumok lepattannak rólad.

2013. okt. 5. 04:35
Én,mint örök optimista nap mint nap megküzdök a körülöttem élő negatív emberekkel,mert nem akarom,h.beszippantsanak.
2013. okt. 5. 04:32
Miért van ennyi pesszimista ember a világon?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook