Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiveszik a visszereimet a lábszáramból ha valakinek már volt ilyen elmondaná a tapasztalatait? fórum

Kiveszik a visszereimet a lábszáramból ha valakinek már volt ilyen elmondaná a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. manul (válaszként erre: 8. - Judit2929)
2010. máj. 13. 16:31
A műtétem idején utána adtam oda,de persze diszkréten kell csinálni nem mindenki előtt.Mostmár előtte adnám!
8. Judit2929 (válaszként erre: 7. - Manul)
2010. máj. 13. 16:23
És előtte hogy adtad oda a pénzt a dokinak?Mármint gondolom nem az asszisztens előtt...
7. manul (válaszként erre: 2. - Judit2929)
2010. máj. 13. 15:01

Hat hét,és utána is viselj egy darabig kompressziós harisnyát.Én mindíg azt gondoltam,hogy utána kell adni annak aki rendes volt hozzám,de idővel rájöttem,hogy előre kell adni,hogy mindenképpen rendes legyen hozzám!:DDDD

Nekem a háziorvosom ajánlotta az érsebészt,adtam neki pénzt.

Az epidurális érzéstelenítés kevésbé viseli meg a szervezetet.

2010. máj. 13. 08:33
:-) Köszönöm!
5. 2934fa17dd (válaszként erre: 4. - Judit2929)
2010. máj. 13. 08:23
Utána add oda neki!! 4 hét alatt olvass ,sétálj,úgyis sokat kell menni++ Kapcsolj ki!!
2010. máj. 13. 08:16
Nem tudom hogy ha műtét előtt adok neki pénzt akkor jobban odafigyel-e vagy ez nem számít? Nem tudom hogy fogom kibírni 4 hétig otthon ?:-(
3. 2934fa17dd (válaszként erre: 2. - Judit2929)
2010. máj. 13. 08:12
Nem alatatnak,csak gerincbe érzéstelenitenek! Felgyógyulás max 4 hét,egy 10-es untig elég nekem fogadott dokim volt!!Ha rendesnek látod adjál neki lóvét ha nem akkor nem!!Akkor jó lesz neked a 10 másra is! Nem???Pénznek annyi helye van mindig!!
2010. máj. 13. 08:09
Szerintetek melyik a jobb érzéstelenítés vagy altatás?SZTK-s orvoshoz mentem nem magándokihoz:-( már megbántam de mindegy szóval szerintetek műtét előtt vagy után csúsztassam oda neki a hálapénzt és mennyit szoktak adni ilyenkor?Tudom hogy ilyeneket nem szoktak kérdezni de olyan "béna" vagyok,ilyen szituban még nem voltam.
2010. máj. 13. 08:06
Sziasztok!Köszönöm a hozzászólásokat és sajnálom hogy csak most tudok válaszolni de pont ahogy felraktam a kérdést bedögéött a mosógépem és sok volt vele a vacera.Csak attól félek hogy műtét után sokáig kell táppénzen lennem.De nekem álló guggoló munkát kell végeznem és így nem tudom mikor mehetek vissza dolgozni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook