Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 1-2 hete zsibbad mindkét lábszáram, mi okozhatja? fórum

1-2 hete zsibbad mindkét lábszáram, mi okozhatja? (tudásbázis kérdés)


1 2
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Pteri)
2020. jún. 19. 15:38
Köszönöm.
38. tumbo2 (válaszként erre: 34. - Lávli*)
2020. jún. 18. 08:23
csak fölhívtam a szakrendelőt,kérdezték kit kérek,mondom,nekem teljesen mindegy.
37. tumbo2 (válaszként erre: 35. - Pteri)
2020. jún. 18. 08:21
ez így igaz
36. tumbo2 (válaszként erre: 34. - Lávli*)
2020. jún. 18. 08:19
nem én,vannak olyanok,amihez nem kell a háziorvosi beutaló.rohangáltunk egyik helyről a másikra,mert még ők sem tudták hol lesz a rendelés.mondom megyek haza a búbánatba,akkor kérték a taj kártyámat.
35. pteri (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 17. 21:12
Van akinek pár hónapig, vagy pár évig elég és egyensúlyba jön. Én tavaly megkérdeztem az orvosomat, hogy látott-e hozzánk hasonló állapotú beteget, aki abbahagyta a gyógyszert és tünetmentes? Azt mondta nem. Előbb - utóbb visszatérnek, vagy találkozik velük és elmondják, hogy rosszul vannak, de nem akarnak gyógyszert. De azt mondta, hogy nincsenek elvonási tünetek, csak a betegség tünetei térnek vissza. Én ezt nem akarom. Annyira jó így, tünetmentesen. Inkább bekapom azt a kis bogyót reggel és kész. Van , aki egy marékkal szed szervi betegségekre és nem szégyenli. Most már én sem szégyenlem ezt az 1 db pirulát.
34. Lávli* (válaszként erre: 31. - Tumbo2)
2020. jún. 17. 07:15

Érdekes.

Viszont a javaslathoz már előtte meg kellett ott fordulnod. Talán rosszul emlékszel. A falu szája még mindig éhesen csámcsog. Kit érdekel?

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Pteri)
2020. jún. 16. 17:50

Sajnos én is érzem, hogy ez már a pszichiátria területe.

És hogy működik ez, csak egy ideig kell gyógyszert szedni, vagy életünk végéig?

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Tumbo2)
2020. jún. 16. 17:47
Igen, valahogy így...
31. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Lávli*)
2020. jún. 16. 08:58
bocsi,de pszichiáterhez nem kell háziorvosi beutaló.én már csak tudom.mivel javaslatot kértem,hogy ne kelljen állandóan beutaznom,gondolom a fél falu tudja.de kit érdekel?
30. tumbo2 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 16. 08:55
ha beszélgetni akarsz ingyen,arra jó a barát,barátnő.ha sok pénzért,akkor a pszichológus.
29. pteri (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 16. 05:44
Pszichológus már nem ér semmit ilyenkor. Én pszichiáterhez mentem. Ő is azt kérdezte először, hogy a szervi betegségek kizárása megvolt-e? Ezért jó a kivizsgálás mindenképpen, amit tervezel. Aztán elmondta, minél tovább állt fenn a betegség kezeletlenül, annál tovább tart most a visszabillenés, de bízzak benne, együtt menni fog. Elmondta, hogy ilyenkor már gyógyszer kell, de nem rábeszélt vagy utasított, hanem megvárta míg én is benne vagyok. Ezt se tud pszichológus felírni, csak pszichiáter. Persze ezt magánban, mert az SZTK-s rendeléseken erre nincs idő sajnos. Ott sok a beteg sajnos.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Pteri)
2020. jún. 15. 19:44

Most én is orvosokat keresgélek. Kezdésnek elmegyek vérvételre - ez is iszonyú tortúra -, és cukorterheléses vizsgálatra, mert rengeteg tünetem van. Közben szedem a Milgammát, ha nem fog javulni a lábam, akkor felkeresek neurológust. Vagy ha közben kiderül a vérvételből, hogy más gond van, akkor háziorvos.

Csak azt nem tudom, hogy kihez forduljak, pszichológus vagy pszichiáter?

27. pteri (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 19:39
Az én férjem fogott és elvitt az általam választott orvoshoz. Legközelebb már egyedül mentem. Pár hónap után tünetmentes lettem. Nem is értem azóta, miért nem fogadtam el előbb segítséget? Ha van egy megértő férjed, az sokat segít, ne add fel!
26. Lávli* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 17:10

10 éve a négy fal között élsz, sose látott a háziorvosod, és súlyos depressziód és szociális-és agorafóbiád van.

Ezeket a diagnózisokat a pszichiáter szakorvos adja, akihez háziorvosi beutaló kell. Ha meg mentő vitt el, akkor a zárójelentéssel kellett volna jelentkezned a háziorvosnál, a további gyógyszerfelírás miatt.

Mivel töltöd a napjaidat 10 éve?

Ha mindkét lábad zsibbad, az lehet polyneuropátia is, lehet, hogy cukorbeteg is vagy.

25. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 16:54

...és miért nem indulsz a háziorvoshoz?????

Vagy hívd ki!

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Pteri)
2020. jún. 15. 16:52

Sokáig szerettem volna változtatni rajta. De már nagyon elfáradtam. Úgy érzem, hogy a legjobb lenne meghalnom.

A férjem segít. Itthon mindent én csinálok, ajtón kívül ő.

23. pteri (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 16:32
Ez szörnyű! És nem akarsz ezen változtatni? Ki vásárol, megy ügyeket intézni, stb?
22. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 14:29
én is rosszult voltam,zsibbadt kezem,lábam,a szám,az a magas vérnyomástól.most néha bekapok egy-egy gyógyszert,akkor jobb.
2020. jún. 15. 14:23
Gerincsérv is okozhatja a zsibbadást.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Pteri)
2020. jún. 15. 11:02
10 éve a 4 fal közt élek.
19. pteri
2020. jún. 15. 06:16
Nem akarlak ijesztgetni, de itt a fórumon olvastam évekkel ezelőtt, hogy egy nő olyan zsibbadást érzett, hogy már négykézláb járt otthon. Akkor jött rá, hogy most már tenni kell valamit. Kérlek ne várd meg, hogy rosszabb legyen! Dolgozni tudsz? Boltba menni? Ügyeket intézni?
18. pteri (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 05:46
Igen. Lehet.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Pteri)
2020. jún. 14. 21:02

Háziorvosom van, bár még nem találkoztam vele.


Zsibbad az arcom jobb oldala, a pániktól lehet? Este 6 óta érzem.

16. pteri (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 14. 19:56
Megértelek, de ugye tudod, hogy így nem lehet élni? Muszáj elmenned az orvosig. Kérd meg egy rokonod, vagy családtagod, hogy vigyen el. Mielőtt mentő visz a kórházba, bár lehet, hogy az lenne a legjobb most neked. Egyáltalán van orvosod?
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Pteri)
2020. jún. 13. 21:30

Mellette súlyos depresszióm, szociális- és agorafóbiám van. Nem tudok így orvoshoz menni.

Most estére megint rosszul vagyok, egyre többször gondolok öngyilkosságra. Egyébként is, de most a zsibbadás miatt még inkább.

14. pteri (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 21:26
Én is pánikbeteg vagyok. Mióta azt kezeltetem, minden fizikai tünetem megszűnt. Újrakezdődtek a rendelések. Irány az orvos!
2020. jún. 13. 09:44
A pontos diagnózist nem ismerem. Szerintem, igyekezz minél hamarabb eljutni orvoshoz, ahogy Syria is mondta. Ő sokkal inkább ért hozzá, mint bármelyikünk.
12. syria (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 13. 09:31
Mi itt hiába ötletelünk. Orvos mielőbb!
2020. jún. 13. 01:12
Pánikbeteg vagyok és nagyon rosszul vagyok. Hányingerem van és gyorsan ver a szívem, zsibbad a jobb lábam. Félek, hogy lebénulok. Segítsen valaki. :(
2020. jún. 12. 23:10
Milyen keringési zavart? Már teljesen be vagyok pánikolva. :( Most éppen rosszabb, főleg a jobb, térdig zsibog. :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook