Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiszolgáltatott öreg rokon fórum

Kiszolgáltatott öreg rokon (beszélgetős fórum)


2019. júl. 28. 12:02
nem biztos, hogy nem javult meg a fekete bárány, ebben az esetben vajon adni kell neki esélyt?
11. 654268ce3d (válaszként erre: 7. - Channa*)
2019. júl. 3. 17:04
A témat nem én írtam ki a másik fórumon, de együtt tudok érezni az összes szereplővel.
10. Scherlock (válaszként erre: 9. - 16b5d6ae34)
2019. júl. 3. 11:59

Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá. ;)

Hm?

9. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 3. - Scherlock)
2019. júl. 3. 07:54
Az ítélkezés semmire nem jó... de azt legalább szívesem teszi a legtöbb ember! :(
2019. júl. 3. 07:35

"Ezt a témát találtam egy másik fórumban.


Érdemben nem tudok vagy akarok hozzászólni, gondoltam, bedobom, ötletelni."


Mégis mit vársz?

2019. júl. 3. 07:25

Igen érdekes, ha valaki teljesen kívülállóként/ismeretlenül bedob egy ilyen témát.

Nem lehet, hogy te vagy az egyik gyerek ebben a történetben?


Egyébként nem csak idősen lehet valaki teljesen kiszolgáltatott, hanem fiatalabb korban is, mert ugye a betegség nem válogat és bárki juthat olyan helyzetbe, hogy nem lesz keresete, , nem tudja ellátni magát, mindenki terhére van, stb....

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - 654268ce3d)
2019. júl. 2. 23:13
Nem értem. Leírsz egy esetet, amire megoldásokat nem lehet adni, hiszen azt a szereplők döntik el. Mi kibicként milyen ötleteket adhatunk? Ők ezt egyébként sem olvassák.
5. Scherlock (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2019. júl. 2. 21:07
Legyen min csámcsogni...
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 654268ce3d)
2019. júl. 2. 19:34
Mi az, hogy " bedobod ötletelni.."?
2019. júl. 2. 13:37

Első rész: ez mindig így van. A kedvenc az sose hálás és gondoskodó.


A második rész: semmi közünk hozzá, az öreg döntése meg a többieké.


Ítélkezni meg mire jó?

2. gilingalang (válaszként erre: 1. - 654268ce3d)
2019. júl. 2. 13:20

Igazuk van.

Az öreg megérdemli.

Másodszor is ki fog vele cseszni.

2019. júl. 2. 12:33

Ezt a témát találtam egy másik fórumban.

Érdemben nem tudok vagy akarok hozzászólni, gondoltam, bedobom, ötletelni.


Van egy idös rokonom. Özvegy idös férfi. Szociális otthonban él. A gyerekei közül kettö külföldön. A harmadik gyereke két éve szó szerint kifosztotta és kirakta az utcára. Csúnya történet. Az idös ember másik két gyereke, az unokatesóim - akik egyébként messze élnek - rendezték el az idös embernek, hogy legyen hol laknia, és ki legyenek fizetve a tartozásai. Bár az idös rokonom többnyire semmibe se vette ezt a két gyerekét és soha semmilyen segitséget nem adott nekik, hanem mindent annak a harmadik gyereknek adott aki aztán kifosztotta és kidobta, mégis gondoskodtak az apjukról. Eltelt 2-3 év. S mintha semmi se történt volna a harmadik gyerek elkezdett visszaszivárogni az apja életébe. Elöször az unokákon keresztül. Késöbb pedig személyesen. Most a kisöreg a másik két gyerekére haragszik. S tervezi hogy visszaköltözik ahhoz a gyerekéhez, ahol szó szerint koszban-piszokban tartották és nem adtak neki enni rendesen. A másik két gyereke azt mondja nem tudja ezt megakadályozni és nem is fogja. De az is biztos hogy soha többé nem akarják látni az apjukat ha ezt megteszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook