Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiszolgálás fórum

Kiszolgálás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. Tücke
2012. ápr. 30. 21:24
ex apósom is ilyen volt exanyósom a kisebbik fiával is ezt csinálta kiszolgálta mikor összejöttünk akkor is csinált ilyeneket amikor ott voltunk, amikor meg nálunk azt mondta h ő szomjas én meg megkérdeztem h nem találod meg a hűtőt? tudod az a nagy fehér a konyhában:) vagy adjak térképet az 56nm területű panellakáshoz? Felállt és kiment magának inni önteni :)
32. Hot-rot (válaszként erre: 31. - Pan Dóra)
2012. ápr. 30. 21:16
Nem rokona az én apósomnak? A nagyobbik unokájukat azért nem viszem hosszabb távra hozzájuk, mert egyszer amikor anyósom vigyázott rá egy napig, "csak rakott krumplit" főzött ebédre. Ez nagyon felháborította apósomat.
31. Pan Dóra (válaszként erre: 29. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 21:11
Az én férjem is igazi társ a házimunkában is. Ezt komolyan mondom. De időnként úgy érzem, még mindig működnek benne a régi beidegződések :( Egyébként apósom éhen halna, ha anyós nem szolgálná ki - még akkor is, ha letennének elé 1 millió forintot - nem tudná, hol kell kenyeret venni...
30. Hot-rot (válaszként erre: 29. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 21:08
Ő egyáltalán nem lusta, vagy trehány. Ahogy ezen elmélkedtem, egyre jobban oda jutok, hogy szerethiánya van. Ezen pedig egy kis odafigyeléssel segíteni tudok.
29. Hot-rot (válaszként erre: 28. - Pan Dóra)
2012. ápr. 30. 21:05
Igen, anyósom olyan szolgalélek. Amikor megyünk is hozzájuk, mindig mondom neki, hogy üljön már le, ne a konyhába szaladgáljon, nem enni jöttünk. Apósom egyedül még nem volt soha boltban. Teljesen kiszolgálja őt is, meg a sógornőmet is. De a férjem nem sokáig élt velük, ő talpraesett, mindent meg tud csinálni. Két gyerekünk van, talán kevés az idő amit őrá tudok fordítani, és így nyílvánítja ki.
28. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 20:58

Milyen volt neki otthon az anyjával? Mert én mindig azt hallgattam az anyósomtól, hogy ő reggel fölkelt a pici fiához, készített neki reggelit, meg amit a munkába vitt, meg a ruháit meg blablabla...

Amikor rákérdeztem, hogy nekem ugyan ki csinál ennivalót, azt mondta: ez a dolgom :(((

Szerencsére a fia nem így gondolja, bár ahogy öregszik, vannak pillanatok, mikor úgy érzem, elvárná tőlem, amit az anyja csinált. De tőlem aztán várhatja :D

27. Tücke (válaszként erre: 21. - E676663877)
2012. ápr. 30. 19:02
valahol írta h idősebb a nő :) na már most az ilyen esetekben ált azért kényesztetik ennyire a pasit mert fél h lelép egy fiatalabbért... legalábbis szerintem... én tuti nem csinálnám meg soha nem is csináltam és ezután se fogok ... persze ha beteg az más téma akkor kiszolgálom de amúgy tudja hol a hűtő hol a tűzhely és a szekrényét is megtalálja...
26. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 18. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 17:14
Szívesen!:)
2012. ápr. 30. 16:36
Szeretek kedveskedni... de visszafelé is!!!!!
24. e676663877 (válaszként erre: 23. - Cippora)
2012. ápr. 30. 16:04
Igen, mint minden pasit. Az én párom, amikor összekerültünk azt mondta elég havi 3-4 mosás szerinte, hiszen agglegény korában havonta egyszer mosott, mikor az összes ruhája koszos volt már. Volt is belőle vita. :D
23. Cippora (válaszként erre: 22. - E676663877)
2012. ápr. 30. 16:02
Nem éri,lassan már 9 éve vagyunk együtt,tudja hogy gondolkozok erről!Szerencsére úgy is lett nevelve,hogy nem tekintse szolgálónak azt a nőt akivel együtt él,és gyakorlatilag minden házimunkát meg is tanított vele az anyukája.Csak a mosógéptől kell távol tartani :)
22. e676663877 (válaszként erre: 20. - Cippora)
2012. ápr. 30. 15:59
Azért ezt már most vezesd elő, hogy ne érje váratlanul a változás.
21. e676663877 (válaszként erre: 1. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 15:58

Hát nem az anyja vagy, hanem a felesége. ... Erre nem tudok mást mondani.

A kaminos haverod újdonsült barátnője meg biztos ilyen anyakoplexusos nő lehet.

Ruhát kikészíteni...pff...milyen férfi már? Nem akarom bántani, de érted ugye, mire célzok.


Szerintem nagy butaság volt neki ezzel felrúgni a dolgokat.

20. Cippora (válaszként erre: 1. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 15:46

Nem az anyja vagy...

Mennyire szolgálom ki? Én tartom rendben a házat,és főzök,mert itthon vagyok az 1 évesünkkel gyeden,de ha dolgozni fogok,akkor nem fogok mindennap 8 óra munka után meleg vacsorát készíteni,és minden házimunka közös lesz.Én ebben hiszek,és senkinek nem vagyok hajlandó a cselédje lenni!

19. Hot-rot (válaszként erre: 17. - A14deb9047)
2012. ápr. 30. 15:29

Hi-hi. Remélem nem következik be olyan helyzet, hogy el kelljen mennie, mert azt egyikünk sem szeretné.

Szerintem egyébként a haver kicsit túloz is, mert az bizonyon szokása. Mindig az a legjobb munka, feleség, kocsi, stb. ami neki van.

18. Hot-rot (válaszként erre: 14. - 14d5e9b9a1)
2012. ápr. 30. 15:27
Rákerestem és egy kicsit beleolvastam. Azt hiszem, már érdemes volt megnyitni ezt a fórumot, mert szerintem is ez lehet a szeretnyelve. Jobban át fogom böngészni ezt a támát. Köszi.
17. a14deb9047 (válaszként erre: 15. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 15:26
Mondd meg neki, hogy menjen el ő is kamionozni :D
16. Hot-rot (válaszként erre: 14. - 14d5e9b9a1)
2012. ápr. 30. 15:20
Ezt megnézem.
15. Hot-rot (válaszként erre: 8. - Mafalda)
2012. ápr. 30. 15:18
Igen, beletrafáltála a közepébe. Egyik barátja újra nősült, egy nálánál idősebb hölgyet vett el. A srác kamionozik, tehát keveset van itthol. Ilyenkor az új asszonyka az ő szavaival élve: kinyalja a s...t. Innen ered ez az új szemlélet.
14. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 1. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 15:05
Lehet a férjednek ez a szeretetnyelve! Keress rá a googleban! Bár Nekem is érdekes, hogy 15 év után jut ez eszébe!
13. timycat (válaszként erre: 11. - Timycat)
2012. ápr. 30. 14:59
:) írtam jó nagy h.lyeséget, szóval beleszólhatok az öltözködésébe, de ő dönt mihez van kedve
2012. ápr. 30. 14:58
Szeretetből megtenni valamit, vagy csak azért, mert elvárja... :( nem ugyanaz...
11. timycat (válaszként erre: 1. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 14:58

Soha nem engedne beleszólni az öltözködésébe. Természetesen én mosok rá, pakolom a ruháit, de hogy mit vegyen fel ő dönti el, max kikéri a véleményem, ahogy én is az övét.

Főzni én főzök, általában. De pl ha hideg kaját eszünk akkor mindig ő terít, sőt legtöbbször a szendvicsem is ő rakja össze, amíg én asztalhoz-küzdöm a gyereket, szerintem ez így normális.

Bevásárolni többnyire ő szokott, imád vásárolni és tényleg jó dolgokat "szed" össze. A kert az ő dolga, takarítani én szoktam, bár mostanában kaptam heti 2 alkalomra egy tünemény takarítónőt, hogy munka és család mellett takarításra már ne menjen el az időm. Tudom picit el vagyok kapatva :)

10. Tücke (válaszként erre: 6. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 14:48
hát a férjednek azt kell eldöntenie h feleségre van szüksége vagy anyára mert ha anyára van szüksége add vissza anyósodnak
2012. ápr. 30. 14:47

Hmm...szép....nem értem hogy egy felnőtt embert miért kell kiszolgálni.....de mondanom sem kell én is ezt teszem....6 éve vagyunk együtt...már elvárja...itthon nem csinál semmit...nekem nem segít semmibe arra nem képes hogy eljöjjön velünk a játszóra...de amire kér én megcsinálom...és cserébe ezért mit kapok?! állandó lehurrogást csúnya szavakat...nőzést...semmi tiszteletet nem tanúsít felém..mégis a kislánya anyja vagyok...bezzeg amikor elhagytam ment a könyörgés és megint bedőltem neki...bocsi..... Na ha lenne egy új párkapcsplatom akkor tuti a legminimálisabban szolgálnám ki illetve attól függően h



őmit tesz meg értem

2012. ápr. 30. 14:45

Érdekes:))Ez 15 év után jutott eszébe?Biztosan valamelyik kollégától,baráttól hallotta h náluk ez így megy.Vagy a szüleinél ez a helyzet.Vagy látott egy filmet:))

Én nem szeretem,amikor a dolgozó,gyerekkel foglalkozó(mert nem a ffi-nek van velük igazán dolga.Általában)nőtől még azt is elvárják,h házicseléd legyen.Csak mert évszázadokig ezt csinálták a nők.A nők így is többszörösét dolgozzák a féfiénak,ez statisztika.És én is tapasztalom.

Persze valamennyire törődni kell velük,mert van olyan ffi,akinek bűn rossz az izlése,és segíteni kell neki a ruhák helyes összeválogatásában.De ne kelljen már kirakni!!!Ez nálunk sem volt divat.Ilyen alapon én is elvárhatnám,h ő tegye ki az enyémet.Mert hát egyenlőek vagyunk,vagy mi???

Te eljársz dolgozni,vagy htb.vagy?Mert ez is lényeges a ffi hozzáállásában.

7. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Hot-rot)
2012. ápr. 30. 14:45

Ha ez eddig nem volt fontos, most miért lett hirtelen az? Eddig hogy volt?

Valami nem stimmel... de ez csak amolyan női megérzés.

6. Hot-rot (válaszként erre: 3. - 904fd6a0c0)
2012. ápr. 30. 14:43
Nem kifejezetten rabszolgaságra gondolt ő sem, hanem, hogy neki ez jól esne, hogy így is kifejezzem a szeretetemet. Mondtam neki, hogy nem 1910- ben élünk. Én sem várom el, sőt engem kifejezetten idegesítene, ha valaki kikészítené nekem a ruhámat.
2012. ápr. 30. 14:42

Hát nem tudom...a házimunkát felesbe végezzük.

Főzni én csak hétvégén szoktam, kb. szerádig azt esszük, utána vesz magának ebédet.

Ha hétközben vmi meleget szeretne enni, megfőzi magának.

Nem pakolok neki uzsonnát, és nem készítem ki a ruháját sem...eddig sikerült ezeket megoldania egyedül is, ahogy alsógatyát sem nekem kell venni neki.

:)


Egyébként bármit amit teszek nem érzem kiszolgálásnak, mert ugyanannyit adunk egymásnak, amivel én teljesen elégedett vagyok, az elmondása szerint ő is....azt hiszem az egészben ez a lényeg, a kölcsönösség.

2012. ápr. 30. 14:41

azt senki ne várja már el h egy felnőtt férfit én fogok öltöztetni a-a ,


az megint más hogy ebédkor kiszedem neki a kaját meg hasonlók, de ez nálunk fordítva is így van van h ő szed nekem:) nálunk egyenlőség van:) ha én főzök ő mosogat ha ő főz én mosogatok

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook