Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiszeretett belőlem a férjem fórum

Kiszeretett belőlem a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
29. birebora (válaszként erre: 20. - Aszparagusz)
2020. szept. 7. 15:59
Értem én amit mondasz, de nehogy már a feleségnek kelljen könyörögve várakozni, hogy mit is dönt majd a férj mikor kiderül, hogy az új asszony se jó. Közben ott a gyerek, ott a hitel. Hát sodródjon. Az a legkevesebb, hogy kicsit sodródik:)
28. aszparagusz (válaszként erre: 26. - VendrinerPiroska)
2020. szept. 7. 15:50

Ha úgy is döntene a férj, hogy most a családdal marad, semmi nem garantálja, hogy előbb-utóbb nem próbálkozik-e megint mással.

Az évek meg csak mennek.

2020. szept. 7. 15:46
Nagyon sajnállak benneteket, remélem, túl lesztek rajta minél kevesebb sérüléssel.
2020. szept. 7. 15:46

Szerintem először próbálj magadban egy kicsit elgondolkodni az egészről, függetlenül attól, hogy ő mit kegyeskedik dönteni a közös életetekről.

Írtad, hogy szereted őt, bár nem lángoló szerelemmel, és nyilván szeretted volna a közös terveitek szerint együtt élve felnevelni a kisfiatokat. Viszont a kérdés az, hogy meg tudsz-e TE bízni a meglehetősen hitvány módon viselkedő férjedben és meg tudsz-e bocsájtani neki, ha végül úgy dönt, hogy Veletek marad. Nem marad-e benned tüske, nem fogsz egy gyanakodni minden alkalommal, mikor hosszabban marad ki este, hogy újra visszaél a bizalmaddal és hazudik neked. Ha képesnek érzed magad, hogy ezen túllépj, akkor várj a döntésére, ha nem akkor jobb, ha egy percet sem vársz rá.

25. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 7. 15:45

Sajnállak nagyon. :(

Nem voltam ilyen helyzetben. A barátnőim többsége igen. Pont így. Ők elváltak. Nem volt mit ragozni. Azóta mindnek van új élettársa, valamelyiknek férje is, közös baba és boldog mindenki. Az egyiknek az aljas exfêrje a városban már a fene tudja hány gyereket csinálja és kiknek (jellemzően jóval fiatalabb csajoknak) és azt sem tudja merre, kinek fizessen gyerektartást. Gusztustalan.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Aszparagusz)
2020. szept. 7. 15:45
hát egyenlőre még közös a számla jelenleg még ő is fizeti a hitelt de ha kiszáll akkor egy darabig majd tudom fizetni de nyílván ki kell fizetnem a házból mert mi ott maradunk...máshová nem tudnék menni és nyílván egy gyerekkel nem is egyszerű költözni egyedül...
23. secret8 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 7. 15:45

Igen, ez benne van a pakliban. Sosem érezheted magad biztonságban mellette, ha visszajönne.

De lehet, hogy jobb lenne egy olyan emberrel élned majd, aki így, a kisfiaddal együtt fog megszeretni téged, mint vele, aki képes volt a pici gyerekét és annak anyját elhagyni, mert nem ő volt a központban. Önző.

2020. szept. 7. 15:43
az eszem nekem is ezt súgja.....csak a szívem még küzd...
21. aszparagusz (válaszként erre: 17. - Havanesekutyus)
2020. szept. 7. 15:43
Van benne igazság.
20. aszparagusz (válaszként erre: 18. - Birebora)
2020. szept. 7. 15:43

Nem akarom védeni a pasit, de lehet, hogy tényleg nem tudja, mit akar. Így se jó, úgy se jó, hagyja magát sodródni az árral.

A gyerekét szereti, a feleségét is tiszteli mint anyát, de nőként már nem ő az ideálja.

19. aszparagusz (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 7. 15:41
Az érzelmi sokk mellett azzal is foglalkoznod kell, hogy egzisztenciálisan hogyan tovább? Tudod fizetni a hitelt, eltartani a gyereket? Ha osztozkodtok, eladjátok a házat, tudsz hová menni?
2020. szept. 7. 15:40
Akkor nem volt összezavarodva mikor félrekefélt miközben te szültél, gyerekágyas időszak, szoptatás, stb. És még ő nem tudja mit akar.
2020. szept. 7. 15:38

Olyan, mintha benneteket talonban tartana, arra az esetre, ha mégsem jönne össze a nagy szerelem.

Bocs☹

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Secret8)
2020. szept. 7. 15:33
végülis tudja h én megpróbálnám rendbe hozni ha hajlandó lenne az új csajt leépíteni...de azt mondta jelenleg nem tudja megigérni ha le is építi nem gondolna rá nem vágyakozna utána....nem tudja nem tudja még nem döntött mit akar össze van zavarodva...de szerintem ezzel a mondatával már döntött ezért is küldtem el otthonról....
2020. szept. 7. 15:27

A helyedben én leülnék vele semleges helyen beszélgetni, és egyenesen feltenném neki a kérdést, hogy mit akar. Nem szabad belemenni szerintem abba ajátszmába, hogy "nem tudja", és "őrlődik", stb.. ez csak félrevezetés.

Döntse el.

Azt irtad, te szeretnéd rendehozni a kapcsolatotokat. Mondd el neki, ezt is tudnia kell.

Ha viszont úgy érzed, hogy az új kapcsolatban maradna, el kellene engedned. Sajnálom, hogy így alakult az életed, a kisfiad is mást érdemelne.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ba7da9cfc0)
2020. szept. 7. 15:26
igen a kommunikáció soha nem volt az erőssége többet beszélgettünk az utolsó 3 hétben mint a 13 év alatt de most is én erőltettem...
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Secret8)
2020. szept. 7. 15:24
Nekem is ez fáj a legjobban.....hogy esély sem volt hogy esetleg jobban figyeljek rá...mert nem jelzett amikor pedig nagy nehezen kiszedtem belőle mi a baj bumm kiszeretett belőlem...de még akkor sem mondta h másba meg beleesett...
2020. szept. 7. 15:20
Azon gondolkozom, hogy amikor még a házat csinositgattátok, és a babára vártatok, nem volt gond. Ez az egész a szülés utáni időszakkal köthető össze. Nagyon önző dolognak tartom, hogy egyrészt nem beszélte meg veled, hogy mi zajlik benne, hanem simán félrelépett inkább, másrészt pedig egy kicsit sem foglalkozott azzal, hogy benned mi zajlik a szülés utáni hónapokban. Támogatnia es segítenie kellett volna téged, nem csak magára gondolnia.
2020. szept. 7. 14:41

A férj menjen a francba, pici babával ott hagyni az asszonyt mert őt "elhanyagolták". Leírta a FI hogy problémák voltak, nehezen jött a baba.

Mindig a nőnek nehezebb. Nem tudok tanácsot adni, ha megbocsátasz is nem lesz már az igazi.

2020. szept. 7. 14:37

Egyébként a napi robotban nagyon nehéz életben tartani egy jó kapcsolatot. Ellaposodik idővel.

Sokszor arra várunk, hogy a másik lépjen vagy beszéljen hozzánk.

Mondjuk a kommunikáció hiánya rettentő nagy gond szerintem.

Legalább is én ezt látom.

Én 21 éve vagyok együtt a férjemmel, ebből 9 éve házasok.

Szóval nem kevés idő, tudom milyen a hosszú kapcsolat.

9. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 8. - Aszparagusz)
2020. szept. 7. 14:34

Ez így van, de a férjnek van hajlandósága, elvileg.

De ha meg menni akar, had menjen!

8. aszparagusz (válaszként erre: 7. - Ba7da9cfc0)
2020. szept. 7. 14:22

Akkor lehet újrakezdeni, ha a férje is akarja.

Ha ő a másik nő mellett dönt, akkor a f.i nem tehet mást, mint elfogadja a helyzetet, és kapcsolatukat kizárólag szülői mivoltukra korlátozza.

2020. szept. 7. 14:15

Férfi ritkán megy el magától, mert te, ti vagytok a biztos háttér.

De hidd el baromi nehéz a megbocsájtás, évekig nagyon fáj és utána sem fogod elfelejteni! Minden késés, kimaradás, másabb viselkedés mögött a szeretőt fogod keresni.

Sajnos ez a Te hibád is, hisz elhanyagoltad, ha nem is szándékosan.

A férfiak meg süketek, mert nekik ez a megoldása bajra, nem pedig a megbeszélés.

Saját tapasztalat, sajnos. Szóval ha ő is akarja és te is, akkor meg lehet próbálni, de sosem lesz már a régi. Ráadás nagyon könnyű vissza csúszni ugyan oda, a társas magányba.

Én nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet újra kezdeni. Persze mindig azt mondják adj egy esélyt.

Nem tudom nem-e lett volna jobb szétmenni 2 éve, amikor nálunk kiborult a bili. Sokszor úgy érzem, akkor nem jól döntöttem.

6. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 7. 14:04

Ha úgy érzed, meg tudsz bocsátani neki, akkor várj, míg visszajön. Olvasás után én úgy értelmeztem, hogy neki sem lett fenékig tejfel, visszahúzna a családjához, ugyanakkor vágyódik változatosságra, a kaland felpörgette.

"a mai napig engem ámít, hogy még nem döntötte el, hogy mit akar mert engem is szeret mert ennyi időt nyílván nem lehet csak úgy elfelejteni.....a fiáért pedig ragaszkodik", ritkán mondom, de talán egy esélyt megérdemel, ha visszaoson.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Aszparagusz)
2020. szept. 7. 13:52
biztosan vágyik a szerelemre, de én úgy érzem fel tudnánk a lángot lobbantani ha hagyná...de annyira hideg volt velem az elmúlt hetekben....hogy az esélyt sem adta meg...
4. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 7. 13:48

Lehet, hogy ő azt szeretné, hogy még szerelemmel szeressék.

13 évet, főleg, hogy gyerek is van, nem lehet egyik percről a másikra a kukába dobni, még neki is idő kell, hogy eldöntse, hogyan tovább.

Én a helyedben, bár tudom, hogy nem könnyű, kivárnám, hogy döntsön, de szülőként megpróbálnék maximálisan együttműködni vele.

2020. szept. 7. 13:43
Elkergettem de szerintem mivel albit intézett a csajnak így már csak max hetekig bírta volna velem otthon.
2. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 7. 13:41
Most akkor ő hagyott el, vagy te kergetted el?
2020. szept. 7. 13:39
13 éve vagyunk együtt a férjemmel, van egy 15 hónapos kisfiunk. 1 éve vettünk egy házat amit együtt csinosítgattunk eddig. Mióta a kisfiunk megszületett nyílván megváltoztam...kb 7 hónapos koráig nem nagyon tudtam felfogni a nagy változást az életemben amit egy baba érkezése okoz. A hormonjaim tomboltak, sajnos a szülés körül is komplikációk voltak sokat kellett a picit orvoshoz gyógytornára hordani és mindeközben költözés az új házba..egyszóval nyílván elhanyagoltam a férjem...Kb 2 hónapja tűnt fel, hogy valami megváltozott olyan feszült volt már nem kaptam tőle puszit ha haza jött, nem mondta napi szinten h szeret holott 13 évig minden nap elmondta. A babáért sokat küzdöttünk ő is szertte volna. Mindig mondogatta h milyen jó anya vagyok ....erre én mondtam neki h nő is vagyok nem csak anya....ráfogta a stresszt a munkahelyére amivel már minimum 1 éve probléma van..de nem mondott eddig fel mert most költözünk, hitel baba stb egy darabig el is hittem h csak ez a baj,, aztán a nagy nyaggatások után kiböklte hogy úgy érzi kiszeretett belőlem....na tessék derült égből villám csapás...erre nem számítottam. Kérdeztem van e valakje,,,persze letagadta de kb 2 hét alatt kiderítettem h igen van a saját bevallása szerint 3 hónapja de szerintem minimum 5 . Azt mondja beleszeretett.Elkergettem ennek lassan 2 hete...aztóta a baba miatt érdeklődik, hogy mikor láthatja már és hogy nem tudja mit akar össze van zavarodva mert az új csajjal sincsenek teljesen együtt ...nekem legalább is ezt hazudja de én úgy tudom albérletet bérelnek együtt...szóval ...igazából tudom hogy el kell engednem de nagyon nagyon a mélyre lökött. Az önbecsülésem egyenlő a 0 val. Kétségbe vagyok esve, hogy egyedül kell a kisfiamat nevelnem mindent egyedül kell intéznem, holott most kezdődött volna egy új életünk most tudtuk volna elkezdeni élvezni,hogy végre mindenünk meg van...én szeretem még..nyílván nem szerelemmel de nagyon szeretem. De sajnos az új barátnője megbolondította elhagyott minket miatta, de a mai napig engem ámít, hogy még nem döntötte el, hogy mit akar mert engem is szeret mert ennyi időt nyílván nem lehet csak úgy elfelejteni.....a fiáért pedig ragaszkodik. Nekem a legjobban az fáj hogy esélyt nem adott a házasságunknak belebonyolódott egy kapcsolatba inkább...Nyílván el kell engednem, de hogyan annyira nehéz...esetleg valaki volt hasonló helyzetben?Bennem még él a remény hogy esetleg észhez tér és talán megpróbálhatjuk rendbehozni de a szerelem erősebb jelenleg....kérlek adjatok tanácsot!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook