Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiszeretett belőlem a férjem fórum

Kiszeretett belőlem a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
59. Mézes-Krémes (válaszként erre: 54. - Bichi)
2020. szept. 8. 09:19

Pár hónap után más után néznél? Ha valakivel összekötöd az életedet ennyi éven át, és ott egy közös gyerek is, akkor nem elsőként inkább megoldani próbálnád a helyzetet? Nem jeleznéd a társad felé, hogy neked ez így nem jó? Mert elsőként szerintem a megoldásra kell törekedni, nem félre menni és kilépni.

Nekem amúgy ez az egy dolog sántít eléggé a történetben. Mert ha már többször jelezte volna hogy boldogtalan, azért az más lenne. De nem jelezte, csak félrement és kilépett. Nekem ez fura, főleg hogy 3 ember élete megy tönkre. Igazából az övé is, csak még nem tud róla.

58. 71ddaa07fa (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 8. 09:11

Nincsen gyerekünk és már nekünk több okból biztos nem is lesz. Az a férfi, aki csak azért más után néz, mert számodra a terhesség és a gyerek volt az első nem a jancsijának tutujgatása, az lehet nem is szeretett téged.

Mondjuk nem tudom más téren mennyire hanyagoltad el. Gondolok egy kedves ölelésre, figyelmeztetés, hogy gyűrött az inge és kikészítettél neki másikat, vagy hogy rakja el a telefonját indulás előtt, ne felejtse otthon.

Nekem ezek inkább hiányoznának és bizonytalanná tennének, mint az, ha nem teszi szét a nő a lábát. Szexet bárhol szerezhet az ember, de figyelő gondoskodást, csak attól kaphat, aki valóban szereti.

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Kisj)
2020. szept. 8. 09:07
hát jelenleg csak azt mondogatja nem tudja nem tudja mit akar mert érzései vannak az új csaj irányába felém pedig változtak az érzései (haragot , dühöt, szenvedélyt szerelmet érez irányomban tehát nagyon heves érzések kavarognak benne)teljesen bele van betegedve, testi tünetei vannak már orvoshoz járkál de .....igazából szerintem csak talonba tart....
2020. szept. 8. 09:01
Hát sajnos nem tudok mit csinálni én szeretem és igen is szerintem meg lehetett volna menteni a kapcsolatot ha jelez időben és nem egy másik nő után futkozik...ez nagyon fáj h esélyt nem adott...így pedig könnyű mondani hogy megváltoztak az érzései irányomban hát peresze az új még ismeretlen, nincsen gond, nincsen múlt megkapja azt a törödést amire vágyik csak ő van a középpontban oda és akkor mennek amikor akarnak nem kell alkalmazkodni...nyílván hogy vonzóbb mint az asszony akivel keményen kellene most melózni azon h rendbe hozzuk a kapcsolatunkat....esélytelen vagyok jelenleg csak az elengedés nagyon nehezen megy és ő sem könnyíti meg ...
55. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 54. - Bichi)
2020. szept. 8. 08:47

Csak gratulálni tudok hozzá....

Neked se az az első gondolatod, hogy beszéljük meg, hogy mi a baj, hogy tudunk segíteni egymáson, a kapcsolatunkon, hanem a keresek mást, a megoldás.

54. Bichi (válaszként erre: 45. - Channa*)
2020. szept. 8. 08:28

Igen, van pár millió ember, akinek kicsi gyereke / gyerekei vannak, és mégis jut idő a férjre.

Annyira egyszerű mindent a férfire és az anyaság nehézségeire fogni.

Engem hanyagolna el a férjem sok-sok hónapig (teljesen mindegy miért) én is más után néznék :)

53. New(l) (válaszként erre: 50. - Ba7da9cfc0)
2020. szept. 8. 08:07

Engem is ez a hezitálgatás ragadtatott volna tettekre. Hogy ő még nem tudja, meg össze van zavarodva. Kapna tőlem olyat, hogy egy hétig egy irányba mutatnának az agysejtjei.

Annyira egyértelmű, hogy kivárja, összejön-e a másik tündérkével, ha nem, kúszik vissza anyuhoz. Hiszen csodás apa és különben is el lett hanyagolva. Remélem az ilyen hugyos vénember korára magára marad, ahogy ő tette a családjával.

52. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 41. - Kisj)
2020. szept. 8. 08:07

Tudod vannak olyan férfiak akik semmit nem segítenek se a gyerek körül se a háztartásban. És igen, jobban vágyik az ember egy kis alvásra mint bármi másra.

Legyen otthon rend, tisztaság, meleg étel, foglalkozz a gyerekkel és este még legyen kedved hancúrozni, amikor tudod, hogy max.20 perc múlva üvöltve kel a gyerek és ezt még megismétli 8-szor az éjszaka folyamán....

Egy kis megértés, türelem és segítség igen sokat számítana, de a legtöbb férfi ezt nem adja meg.

Nem mondom, hogy csak a férfiak a hibásak, mindig kettőn áll a vásár, de azért ők is magukba nézhetnének párszor!

51. kisj (válaszként erre: 43. - Havanesekutyus)
2020. szept. 8. 08:06

Van gyerekem és voltam ilyen cipőben is.

Helyrehoztuk.

50. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 8. 07:55

Mondjuk ha az én férjem ilyeneket mondott volna, hogy nem tudja engem akar-e vagy a másik nőt, egy percig nem gondolkodtam volna, hogy kidobjam a francba!

Ha engem akar akarjon, ne gondolkozzon és ne mondja azt, hogy a másik nő is kell.

49. ConniCat (válaszként erre: 43. - Havanesekutyus)
2020. szept. 7. 21:17
Teljesen osztom, minden gyerek más, nekem az első jó alvó volt, foglalkoztam is a párommal. Nem híztam el, mégis 27 évesen lecserél egy 16 évesre. Hát ezzel nem tudod felvenni a versenyt, mindenhova elmegy vele, nem kell a gyerekért rohanni. Visszakapja a szabad életét, te meg oldd meg ahogy tudod. Nem részletezem egyedül egy 1,5 éves mellett dolgozni, odaérni a bölcsibe időbe, ha beteg segítséget találni. Az anyagiakról nem is beszélve. Éljenek a laza apukák, akik egyik percről a másikra meggondolják magukat és új életet kezdenek. Egyszer azon gondolkodtam mit csinálnának, ha a nő mondaná azt 6 hónap után, hogy bocsi meguntam, van egy faszim, te meg oldd meg a gyereket, de bocsi. Azt hiszem megtelnének az árvaházak, pedig ráférne a sok meggondoltam magam apucira, hogy kipróbálják a gyereknevelést.😁😁😁
48. havanesekutyus (válaszként erre: 45. - Channa*)
2020. szept. 7. 19:48
Nem baj🙂
2020. szept. 7. 19:38

Ennek az újramelegítésnek semmi értelme, bár te döntesz kedves FI.


Tudod, ha szerettétek volna egymást igazán, nem jut ide a kapcsolatotok.


Az meg kevés, ha csak az egyik akarja az egészet. Itt meg igazán egyikőtök sem akarja, csak a megszokott élet hiányzik. Erre sokan mondják, elég langyos az a f.s, hogy ne fáz, elég büdös is, de nem elviselhetetlen....


Én azt mondom, jobb egy biztos nem, aztán egy fantasztikus igen valaki mással, mint a langyos szärban leélni akár egy életet.


Arról nem beszélve, hogy a gyerekek a szülői mintát viszik tovább az esetek nagy részében. Szóval a gyerekednek adnál egy példaértékű trágya életet.


Ezt akarod?

2020. szept. 7. 19:29

Hát ezen nincs mit gondolkodni.

Azt írtad, hogy már te sem vagy szerelmes, szereted, de hát nem úgy...

Ő sem tekint rád nőként.


Tehát, a döntés jó volt. És most kár idehozni a megcsalást.


Ő nem tekint rád nőként, te sem szereted már úgy, azaz nincs közös jövőtök. Az, hogy neki közbe jött valaki, az egy más kérdés.


Én azt mondom, hogy ne foglalkozz ezzel a kapcsolattal tovább, és ne azért, mert megcsalt, hanem azért, mert már nem szeretitek egymást.

Fogalmam sincs, hogy hány éves vagy, de feleslegesnek tartom a több éves nyűglődéseteket együtt. Mert még várjuk, amíg ovis lesz, majd sulis, majd gimis, és már el is telt az életetek nagy része boldogtalanságban...

45. Channa* (válaszként erre: 43. - Havanesekutyus)
2020. szept. 7. 19:24

Nekem is volt kicsi a gyerekem és volt időm a férjemre;)


Most nem értek veled egyet.

44. 8d00a82c06 (válaszként erre: 17. - Havanesekutyus)
2020. szept. 7. 18:58
Én is ezt érzem!
43. havanesekutyus (válaszként erre: 41. - Kisj)
2020. szept. 7. 18:48

Van/volt neked kisgyereked? Én kb az első másfél évben sokszor azt se tudtam, hol vagyok a kialvatlanságtól. Volt olyan, hogy megsérültem, és nem emlékszem, hogyan, mert annyira fáradt voltam.

Ez nem az az időszak, amikor a nők képesek a párkapcsolatot ápolni általában.

Az a pasi, aki ezt nem bírja ki, nem szereti a párját. Véleményem szerint rendezze tisztességben az anyagiakat, a gyereknek maradjon az apja, és mehet a szerelméhez. Egy percig nincs értelme tartóztatni.

42. df1e1c376c (válaszként erre: 41. - Kisj)
2020. szept. 7. 18:45
Az a bizonyos elkerdetes is... kobor kutya, vagy mi
41. kisj (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 7. 18:37

"esély sem volt hogy esetleg jobban figyeljek rá"

Na ne már!

Ő a hibás abban, hogy nem figyeltél rá?


Helyre lehet ezt még hozni, persze ha ő is akarja.

40. New(l) (válaszként erre: 39. - Magdi985)
2020. szept. 7. 18:35
Évekkel ezelőtt egy rokonunk el akarta kérni az (akkor még) nyaralónkat, hogy ott fektessen meg valami nőcit. A felesége akkor volt 8 hónapos terhes. Mindezt természetesen a hátam mögött kívánta intézni párommal, aki elküldte a büdös francba. A faszi reakciója az volt, hogy most mit álszenteskedik, ne mondja már, hogy ő még nem csalt meg engem, minden férfi ezt csinálja...
2020. szept. 7. 18:08

Nem voltam mèg ilyen helyzetben, de a véleményem az, hogy veszett fejsze.

A bizalmat innen visszaépíteni nagyon nehéz. Meg aztán, ha egyszer megtette, megteszi máskor is. Mármint, hogy félremegy. Hogy lehetett képes egy ilyen pici gyerek mellett ezt csinálni, eszem megáll.

38. aszparagusz (válaszként erre: 34. - VendrinerPiroska)
2020. szept. 7. 18:01
Azért a havi 20-50-70 ezres tartásdíj nem azonos azzal, hogy egy fél ingatlan sok milliós árát kell kifizetni.
37. birebora (válaszként erre: 35. - ConniCat)
2020. szept. 7. 17:22

Nagyon jó tanács én is ezt tanácsolom.

Kutyából nem lesz szalonna.

36. 184481d874 (válaszként erre: 35. - ConniCat)
2020. szept. 7. 17:04
Jó döntés volt.
2020. szept. 7. 16:56
Én ugyanígy jártam 14 évvel ezelőtt, 8 év kapcsolat után másfél éves gyerekkel. Most ha visszanézek ennyi idő után, a legjobb döntés volt, hogy kidobtam és amikor később visszaakart jönni nem fogadtam vissza, mert az se őszinte volt csak éppen a biztos háttér hiányzott volna. Az egyik hozzászóló jól írta, az idő csak megy! Nekem utána öt év kellett mire visszaállt az önértékelésem, hiszen így már a férfiaktól is megkaptam, hogy szép vagy, meg minden oké, de hát van gyereked. És 10 év telt el mire született egy drága kislányom, egy szerető férjtől. Aki imád és a tenyerén hordoz tényleg! Te is megérdemled, hogy megbecsüljenek, mert szerintem aki a nehéz helyzetben így faképnél hagyott, az máskor is megteszi. Nekem azt volt a legnehezebb feldolgoznom, hogy a fiam csonka családban fog felnőni, de okos, kedves fiú lett belőle és a férjem is fiaként szereti. Úgyhogy bizakodóan nézz a jövőbe és maradjon meg a büszkeséged. Én ezt tanácsolom.
2020. szept. 7. 16:52
Neked ki kellene őt fizetni, viszont neki meg gyerektartást kell fizetni, szóval valahol 1-1. Ha van benne egy csepp tisztesség, bár ez kétséges, akkor lehet megoldást találni, ha arra kerülne a sor.
33. VendrinerPiroska (válaszként erre: 28. - Aszparagusz)
2020. szept. 7. 16:50
Hát ez az. Nemrég volt egy fórum, ahol a félrelépő fél mindent megtett, hogy a párja elfelejtse a botlását és újra bízzon benne. Itt inkább olyan, mintha csak azzal foglalkozna a kedves férj, hogy neki mi a jó, és ez mindent felülír. Megesik, hogy valaki kiszeret a párjából, de akkor egy tisztességes ember, ezt először a párjával rendezi, és nem keres kalandot, hazudozik és főleg nem a párját okolja a saját félrelépéséért.
2020. szept. 7. 16:41

Egy párkapcsolatnak a kommunikáció az alapja. Ha 13 év alatt kevesebb volt, mint az elmúlt néhány hétben, akkor csak idő kérdése volt, hogy mikor lép félre, tart szeretőt.

Tisztában vagy vele, hogy melyik a helyes út, csak hát a szív....

Hidd el, meg fogod találni azt, aki méltó hozzád, de csakis olyant engedj közel magadhoz, akivel mindig mindent meg tudsz beszélni.

31. birebora (válaszként erre: 30. - Tulipán***)
2020. szept. 7. 16:06
Ez is igaz, ez jó megoldásnak tűnik kívülről. Akkor működhet ha mindkettő akarja, ha azt akarják, hogy közösen együtt tovább. De akkor sem lesz már olyan mint régen, minden esetre egy próbát megér.
2020. szept. 7. 16:01
szerintem se erőltess semmit. Ha ő maga nem dönt úgy, hogy vissza akar menni hozzátok, akkor nem sok értelme van erőltetni. Ha viszont úgy dönt a későbbiekben, hogy mégis Veletek szeretne élni, akkor bőven megér mégegy esélyt. Lehet, hogy valakinek nem működött, de ez nem azt jelenti, hgoy nektek sem fog. Ráérsz majd kilépni a kapcsolatból akkor, ha újra benne leszel és úgy ítéled meg, hogy nem éri meg vele maradni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook