Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kismellűek: ti hogyan tudjátok elfogadni magatokat? fórum

Kismellűek: ti hogyan tudjátok elfogadni magatokat? (beszélgetős fórum)


164. Csipkerózsika (válaszként erre: 137. - 463ac1a826)
2015. márc. 15. 20:50

Ezen nem csodálkozom, mert nem a mellekkel van itt a baj.

Olvastam egyszer egy tanulmányt arról, hogy a plasztikai műtéten átesettek nagy %-a elégedetlen, sőt depressziós lett a beavatkozás után, hiába kapták meg, amire vágytak.

Ugyanis nem is arra vágytak, mint amit gondoltak. Egy bizonyos tulajdonságnak vagy méretnek tulajdonítottak valami olyat, amivel azt hitték, hogy nem rendelkeznek. Csakhogy ez téves volt.


Az a baj, hogy azt hiszed, hogy nem vagy jó nő a - szerinted kis - melleid miatt. Csakhogy nem a mellekkel van baj, hanem azzal, hogy alapból azt hiszed, hogy nem vagy jó nő. Ha nagyobb melleid lennének, akkor más miatt gondolnád ugyanezt, pl. a feneked nem tetszene vagy egyébre fognád rá.

163. Csipkerózsika (válaszként erre: 118. - 25800e2d09)
2015. márc. 15. 20:43
Szerintem is zavarná akkor is. :)
162. Baatkaa
2015. márc. 15. 20:21
Nekem nincs nagy mellem es nem is szeretnek! A fiukkal meg sose volt problemam emiatt.
161. gribedli*** (válaszként erre: 159. - F3000dc5ef)
2015. márc. 15. 19:37
Igen, a nőkön legyen zsír a megfelelő helyeken és ne legyen zsír ott, ahova nem kell. És ez nem egyenlő csontsoványsággal, hanem közelebb áll a homokóra fazonhoz.
160. gribedli*** (válaszként erre: 156. - F3000dc5ef)
2015. márc. 15. 19:34
Van még más alkotó is, nézegetheted a többit is. Gondoltam, hogy Rubens-el fogsz példálozni, de a múlt is tele volt szép nőkkel. Az egészséges az szép is, én azokról az alkotásokról beszélek, amelyek egészséges embereket ábrázolnak és ez megtestesíti a mai szépségideált is mert ez genetikailag kódolt, a szimmetriák is nagyon fontosak, ezek is meghatározzák, hogy ki tetszik.
159. f3000dc5ef (válaszként erre: 156. - F3000dc5ef)
2015. márc. 15. 19:25

Jah, és ha már Rubens. "meglepő" módon viszont a férfiak a képein, most is elmehetnének bármelyik fitness magazinba. Mert a férfiaknál viszont az izmos külső az ami kódolt, és az ettől való eltérés számít "hibának". Már ha ilyet lehet mondani. :DDD

A nők viszont arra vannak kódolva, hogy legyen rajtuk zsír. Nyilván nem hárommázsásnak kell lenni. :)

158. gribedli*** (válaszként erre: 154. - F3000dc5ef)
2015. márc. 15. 19:21

Nem azt írtam, hogy kompenzálni AKAR, hanem kompenzál. Vannak a lényében olyan pluszok, amik kompenzálják azt a hiányt, ami meg máshol van. Pl igen, egy nagyon jó egyéniség kompenzálhat egy csúnyácska külsőt.


De egy jó egyéniség és szép külső még jobb

2015. márc. 15. 19:20

Jah, nincs gondom a homokóra nőkkel :D természetesen :D a közepes és nagy mellekkel sem.

Csak ne mondjuk már azt, hogy a szépségideál nem változott. Mert de. A szépség a lehető legszubjektívebb dolog, akkor is ráhúzunk általánosításokat. Hogy szimmetria...etc.

Közben lehet, hogy egy asszimetrikus valakit imád a világ :D Egyéniség, vagy kisugárzás....nevezzük akárminek. És máris szép lesz.

156. f3000dc5ef (válaszként erre: 155. - Gribedli***)
2015. márc. 15. 19:17
Akárhány Rubens képet nézek meg, egy árva homokóra nőt se látok. Kis mell, és körte alkat. Sehol egy ma klassziknak mondott szépség.
155. gribedli*** (válaszként erre: 153. - F3000dc5ef)
2015. márc. 15. 19:14

Most sem a csontsovány a divat, hanem a vékony de homokóra fazon. Hogy egyesek sajnos csontsoványak, az nem jelenti azt, hogy ők etalonok, úgy értem, őket is homokóra fazonra airbrusholják a képeken, mert az lesz mindig trendi. Sőt, foglalkoztatják őket más módon is, pl. nem mutatják őket egészben, csak részletekben, mert van egy szép arc, de csontsovány test, ilyenkor a hangsúly az arcukon lesz és a többit takarják.


Nagyjából a legklikkeltebbek akkor is a klasszik szépségek, akik 100, 200, 500 évvel ezelőtt is szépnek számítottak volna mert megtestesítik a belénk kódolt szépségideált. Ez így van rendjén és így is marad.

154. f3000dc5ef (válaszként erre: 152. - Gribedli***)
2015. márc. 15. 19:09

Vagy simán szerelmesek? A szerelem meg vak, és süket is.


Kompenzál????? Talán inkább mondjuk, hogy egy csodás vibráló személyiség netalán??? akivel öröm együtt lenni??? És nem kompenzálni akar.

153. f3000dc5ef (válaszként erre: 151. - Gribedli***)
2015. márc. 15. 19:07

Szép szabályos fogsora, és ápolt külseje lehet egy csúnya nőnek is.


A karcsúság pont ilyen, amit a média hozott létre. Alig pár évtizede. A nőideál sose volt csontsovány. Volt ugyan vékony derék, de sose volt sovány.

152. gribedli*** (válaszként erre: 150. - B00d33e65c)
2015. márc. 15. 19:07
Én is láttam, de nyilván a csaj kompenzál valamivel. Vagy a pasi nincs tisztában a saját vonzerejével és direkt egy "hozzávalót" választott mert ő magát nem találja jó pasinak.
151. gribedli*** (válaszként erre: 149. - F3000dc5ef)
2015. márc. 15. 19:04

Lehet, hogy igényes más dolgokra. De az miért baj, ha igényes a partnere külsejére is? Miért lenne ettől felszínesebb vagy média által agymosott? A média azt az ideált tükrözi, amiről köztudott, hogy szépségideál. Pl nem azért tetszik mindenkinek teszem azt, a szép, szabályos (vagy majdnem ) fogazat mert a média erőlteti, hanem a szép fogak a szépség és egészség jelzői is és mindig is tetszettek, ezért a média ezt nyomatja.


Nagyon kevés dolog van, amit a média által lehet erőltetni olyan dolgok közül, ami nem a régóta létező szépségkanonok egyike. Mert nem lenne népszerű. Nem lehetne eladni egy sampont kopaszodó nővel reklámozva. Akkor sem, ha 24 órán keresztül menne, hogy ez a trendi és ez a szexi.

150. b00d33e65c (válaszként erre: 148. - Gribedli***)
2015. márc. 15. 18:57
Pedig sok párt láttam már hogy a pasi iszonyat jó a csaj meg valami katasztrófa..vagy fordítva.
149. f3000dc5ef (válaszként erre: 148. - Gribedli***)
2015. márc. 15. 18:56
Azt ne mond, hogy egy férfi akinek csúnyácska, ne adj isten csúnya barátnője van, az nem lehet igényes.
148. gribedli*** (válaszként erre: 146. - 463ac1a826)
2015. márc. 15. 18:55

Persze, elhiszem, de szerintem jó dolog, hogy egy férfi igényes a partnerére és jó dolog, hogy ha tetszik nekik a szép mell, az ellenkezője lenne a gáz, nem?


Ha nem vagy megelégedve a sajátoddal, azért ne a médiát hibáztasd, pláne nem a szép nők a hibásak abban, hogy vannak csúnyácskák is vagy csúnyák.

147. b00d33e65c (válaszként erre: 146. - 463ac1a826)
2015. márc. 15. 18:53
Pedig jobban tennéd ha elfogadnád magad,megkönnyítenéd az életedet.
2015. márc. 15. 18:48
Nincs gondom a férfiakkal, vannak visszajelzések. Egyszerűen csak annyi, hogy jobban tetszenék magamnak ha lenne is valami mellem, ennyi.
145. gribedli*** (válaszként erre: 141. - 463ac1a826)
2015. márc. 15. 18:45

Egyfolytában az jött le, hogy akik jó csajok, azok csak azért azok mert nagy mellük van. Persze, akkor ennyi erővel Micimackóra is aggathatnánk 2 implit és kész is a jó csaj. Miért nem lehet elhinni, hogy más értékes is van a jó csajokban és a mellméret az mellesleg oké, de nem csak a mellüktől azok. A mellek persze fontosak mert màsodlagos nemi jellegeink de ezenkívül még nagyon sok dolog van, ami egy nőt dögössé tesz. Ezért mondom, hogy ha te a saját méretedet hibáztatod azért mert nem jössz be valakiknek, nem árt egy kicsit több dolgot is megvizsgálni magadon, hátha más is az ok.


Erre írtam a pushuppos próbát, ha a pushup melltartóval mindjárt népszerűbb leszel, csináltasd meg, mert akkor ez volt a gond tényleg. De ha azzal sem leszel népszerűbb, ne csináltasd meg, mert rajtad nem segìtene. Mint írtam, sok jó csajon még többet dob egy jó mell de már előtte is jó csaj volt és bejövős.

144. b00d33e65c (válaszként erre: 141. - 463ac1a826)
2015. márc. 15. 18:37

Szerintem durván félreértetted.Vagyis azt olvastad amit akartál!

A lényeg hogy gondolkozz el egy kicsit és ne azt sasold hogy a 10-es csajoknak nagy mellük van és mindenki szereti őket,hanem azon hogy te miért is érzed magad a melleid miatt ilyen nullának.

Nem a melleiddel van a gond,de nem is a lábaddal.

2015. márc. 15. 18:36

"Lapos" színésznők, akik mégis egy csomó szexjelenetben szerepelnek, meg amúgy is foglalkoztatottak, ők azok, akik nagyobb mellel is tetszenének meg így is tetszenek mindenkinek, ahogy vannak:

Mila Kunis, Malin Akerman, Emma Stone


Aki megcsináltatta, de vagy 30 film után (és mindegyikben volt ágyjelenete):


Kate Hudson


Aki nem csináltatta meg, nincs nagy melle, kicsi sem, mégis odaadták neki Anna Nicole Smith csöcsösmanci életrajzáról szóló film főszerepét:


Agnes Bruckner


[link]

2015. márc. 15. 18:36
Már írtam, de akkor leírom még egyszer, hogy mellplasztika után meg nem érezném magaménak a mellem, mert mégsem a sajátom...
141. 463ac1a826 (válaszként erre: 140. - Gribedli***)
2015. márc. 15. 18:34

Elég nagy hülyeséget írtál. Hol írtam én azt, hogy a kismellem miatt vagyok egyedül? Vagy hogy nekem az a problémám hogy egyedül vagyok? Írtam már hogy vannak akiknek bejövök, kapcsolatom is lehetne, csak távol lakik, de ez más téma.

"...Ha igen, ez azt jelentené, hogy te már most is legalább 9 pontos vagy de ezt kétlem, mert akkor nem lennél egyedül." szóval hogyha valaki egyedül van akkor az már nem lehet 9 pontos? Csak akkor ha van valakije?

2015. márc. 15. 18:27

A legtöbb 10 pontos csaj, akinek nagy melle van, általában a nagy mellei nélkül is már 9 pontos, ezért ha tetszik is egy jól méretezett mell (közepes, nagy, vagy kicsi de tömött) a férfiaknak, nem árt megnézni, hogy a körülrajongott lányokat másért is körülrajongják, pl kedvesek, közvetlenek, szép arcuk van, szép lábaik, fenekük, stb. Szóval kár kiragadni ebből csak a mellet, ez csak egy önigazolás arra, hogy peeersze, mert neki nagy a melle. Nem. Az ilyen csajok igenis kisebb mellel is ugyanúgy a középpontban lennének és pont.


Szenyorita, te meg ha úgy érzed, hogy csak a kis melleid miatt vagy egyedül, gondolkozz el! Kétlem. Lehet, hogy nem lenne elég egy műtét ahhoz, hogy jobban észrevegyenek a pasik. Próbáld ki a push up-ot és nézd meg, hogy na, kedvesebbek-e veled a pasik. Ha igen, ez azt jelentené, hogy te már most is legalább 9 pontos vagy de ezt kétlem, mert akkor nem lennél egyedül. A helyedben minden területen dolgoznék magamon (agyat is beleszámítva). Valószínű, hogy nem stimmel veled egy csomó minden de leszűkíted a mell témára. Ha ennyire zavar, csináltasd meg, de ahogy Winged is mondta, akkor az lesz a baj, hogy mást miért néznek meg?

139. f3000dc5ef (válaszként erre: 137. - 463ac1a826)
2015. márc. 15. 18:16
Ezt úgy hívják, hogy beszűkült tudatállapot. Egyszerűen nem tudsz másra gondolni. Ki kellene jönnöd belőle. Egy nő sokkal, de sokkal több mint a mellei.
138. b00d33e65c (válaszként erre: 137. - 463ac1a826)
2015. márc. 15. 18:15
Akkor ne olvasd!
2015. márc. 15. 18:01
De egyébként a mellplasztikával kapcsolatos topikok sincsenek rám jó hatással...:D
136. 2c5f60da64 (válaszként erre: 134. - B00d33e65c)
2015. márc. 15. 13:35

De jóóó! :) Ez lenne a normális... csak annyira ritka. Nekem is ilyen lesz, ezt eldöntöttem... ha valakinek a mell nagysága a fontos, döntsön az alapján, de akkor azért, mert nem jön be egy olyan, ne találkozgasson kis mellű csajokkal.


Sosem csináltatnék nagyobb melleket. Én így vagyok én, egy pasi sem ér annyit, hogy pénzt áldozzak érte, arról nem is beszélve, hogy veszélyes lehet.

135. 8122eadc5b (válaszként erre: 133. - 2c5f60da64)
2015. márc. 15. 13:01
EQ , érzelmi intelligenciája hiányzott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook