Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamaként, pánikbetegségben.Volt már hasonló problémája valakinek? fórum

Kismamaként, pánikbetegségben.Volt már hasonló problémája valakinek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 6. 17:12
Gondolom, hogy elfelejtettél, azért más lehetett 15 éve szülni és más most. Igen, nekem már nem sok van vissza, holnapra 1 hónap elvileg, de ugye az lassan már bármikor lehet!:) Mondjuk azért még maradjon 2-3 hetet bent!:)Nekem első baba lesz amúgy!
11. zsana0 (válaszként erre: 10. - Kismedve81)
2010. okt. 6. 17:05
Igen nagyon jó érzés,de oly sok mindent elfelejtettem már:))Nektek már nem sokára meglesz ugye?
10. kismedve81 (válaszként erre: 9. - Zsana0)
2010. okt. 6. 16:59
Nagyon jól tudom milyen érzés ez sajnos!:( És abszolút igazad van, aki nem éli ezt meg, fogalma sincs milyen is.Ha gondolod, nyugodtan írhatsz nekem privátban is, bármikor meghallgatlak, meg egyébként is! Élvezzd is a babavárást, gondolom 15 év után újra átélni nagyon jó lehet.
9. zsana0 (válaszként erre: 8. - Kismedve81)
2010. okt. 6. 16:56
Köszönöm ,nagyon rendes vagy.Nehéz ilyen dologrol valakivel beszélni,aki nem is tudja milyen,áés csak ki röhögnek meg hogy dilis az ember.Egyébként élvezem a terhességet,nagyon imádom a kis babóm,nem ö lesz az elsö már van egy 15 éves lányom:)
8. kismedve81 (válaszként erre: 7. - Zsana0)
2010. okt. 6. 16:17
Csak nyugi, hidd el, minden oké lesz, ne izgulj, rendbejössz!!!!Szorítok!!!!
7. zsana0 (válaszként erre: 6. - Kismedve81)
2010. okt. 6. 16:16
Köszönöm a tippet,igyekszem ki probálni,nem szeretnék a gyogyszerrel visszamenni.Nagyon féltem a babóm,2 évet vártunk rá,probálok vigyázni rá.:)
6. kismedve81 (válaszként erre: 5. - Zsana0)
2010. okt. 6. 14:46
Halálfélelmem az nekem is volt régen, meg heves szívverés is, olyan szúros is volt.Én mondjuk Frontint szedtem azelőtt és azzal jól voltam, de mikor abbahagytam a baba miatt, akkor vagy 2 napig ijesztő volt, álmomból felébredtem, de annyira meg voltam zizzenve, hogy nagyon nem is tudtam magamról, kellett egy kis idő, hogy "kijózanódjak".Azóta a terhesség alatt nemigen jött elő, talán 2-szer, de ilyenkor sem gyógyszerhez nyúltam, hanem homeós bogyókhoz.Próbáld ki a Sedatif Pc-t, vagy a Schüszler sóból a Kalium phosphoricumot, nekem ezek még beváltak és mégsem ártanak, mint a gyógyszer.Próbáld élvezni a babavárást, minden pillanatát és talán neked is jobb lesz.Nekem nagyon jót tett az biztos, sokkal nyugodtabb vagyok, pedig egyéb máson lenne mit idegeskednem.
5. zsana0 (válaszként erre: 3. - Kismedve81)
2010. okt. 6. 12:04
Szia,nekem halálfélelemmel,és szivszúrással kezdödött ujra.Én is le csökkentettem a gyógyszereket,rexetint és seduxent szedtem ,most már csak napi 1/4 edet szedek.Most 17 hetes vagyok,ujra elöjött éjzsaka.
4. Incó (válaszként erre: 1. - Zsana0)
2010. okt. 6. 10:28
Az egyik ismerősöm is hasonlóan hordta végig a terhességét. A gyógyszereket minimálisra fogta és nem szoptatott csak 1 hónapig. Voltak keményebb időszakai, de túllendült rajta a családja segítségével. Már 8 hónapos a nagyfia és láthatóan jobban van, sőt az egyik gyógyszerét el is hagyta! Úgyhogy fel a fejjel!
3. kismedve81 (válaszként erre: 2. - Zsana0)
2010. okt. 6. 10:10
Én is pánikbeteg vagyok/voltam és kismama vagyok most.Amikor megtudtam, hogy babaám lesz, abbahagytam a gyógyszert.Volt, hogy kicsit kibuktam utána, de igazából nekem jót tett a kismamaság, lenyugodtam.Neked milyen formában jön elő?
2010. okt. 6. 10:08
Tud e nekem valaki segiteni,hogyan küzdjem le a szorongásos pánikbetegségem.Mivel kismama vagyok ,a gyógyszereket le csökkentettem,de ujra ki jött a betegségem.
2010. okt. 6. 10:06
Kismamaként, pánikbetegségben.Volt már hasonló problémája valakinek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook