Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamaként aranyérrel.. fórum

Kismamaként aranyérrel.. (beszélgetős fórum)


1 2
19. Dézsa
2012. jún. 11. 20:20

Három gyereket szültem, az első kettőt háton fekve nyomtam ki. Nagyon szenvedtem utánna az aranyértől. A harmadikat négykézláb szültem összehasonlíthatóan kevesebb gondom volt az aranyérrel a szülés után.


Ezen kívül még ajánlom az intim tornát. Ha mostanában előjön a probléma, rengeteg vizetiszom és tornásztatom magam ott alul. Néhány nap alatt eltűnik a probléma. Könyvből tanultam a gyakorlatokat, nem végzem napi rendszerességgel őket, de igy is segít.

2012. jún. 11. 20:10
Nekem a 24. hét körül jött ki, de csak külső és mindig 1-2 nap alatt elmúlt úgy, hogy hideg vízzel meg intim mosakodógéllel tartottam tisztán és simán visszahúzódott. Most meg szülés után 4 héttel belső aranyerem lett, pedig császáros voltam. Most én sem tudok mit kezdeni vele. Nedves wcpapír, tisztán tartás és reménykedem, hogy nem lesz rosszabb, mondjuk már egyre enyhébbek a tünetek. Elméletileg egy idő után enyhülnek a panaszok és el is múlhatnak... Majd meglátjuk.
2012. jún. 11. 20:10
Szülés után még "jobb" lesz. Lépni nem tudtam tőle, ülni meg egyáltalán.
16. schreiber (válaszként erre: 13. - Gabci989)
2012. jún. 11. 19:46
Sajnos a mütet sem örök garancia,de ha nem javulna nem gondolkodnek sokaig.
2012. jún. 11. 19:33
Nekem igenis van lelki oldala..mivel felörli az idegeim es megkeseriti a babavarast..Tegnap jöttem ki a korhazbol,mert mar aludni sem tudtam a fajdalomtol. Most a fajdalom elviselhetöbb,de csak ha fekszek.
14. schreiber (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2012. jún. 11. 19:28
Ugy ertettem,ha nem jön helyre,de bizom benne ha a nyomas megszünik akkor helyre tud jönni.
2012. jún. 11. 19:28
Én most 26 hetes terhes vagyok, a második babával, de csak most jött ki. Én a reparont használom rá, segít szerencsére. Viszont szülés után beruházok és megműttetem, én nem akarok életem végéig ezzel szenvedni....
2012. jún. 11. 19:26

Nem hinném,hogy lelki problémát okozna,inkább a testi tünetek kellemetlenek. 15 éves korom óta élek vele,azóta kihordtam egy babát,megszültem természetes úton,és várom a következőt. Időnként nagyon begyullad,olyankor Mastu kenőcs is jó lehet rá,bár van már sok újabb is.

Szülés után tényleg sokkal rosszabb lesz,de csak egy ideig,aztán visszahúzódik. De nekem teljesen sosem tűnik el.

2012. jún. 11. 19:16
Terhesen a Hemorid kenőcs jó fájdalomcsillapító. Gyógynövényes.
2012. jún. 11. 19:09
Tippeket szeretnél rá?
2012. jún. 11. 19:09

Nem akarlak elkeseríteni,de szülés után rosszabb lesz.Nekem iszonyatosan kijött, a szülés után.Aztán persze szépen elmúlt,visszahúzódott.De míg más a gátsebét jegelte én azt nem is éreztem,bezzeg az aranyeret:(((


Mindenesetre kitartást,van ennél szörnyűbb érzés is!

2012. jún. 11. 19:08
Minden tusolást úgy fejezz be, hogy a tust hidegre állítod, nem muszáj jéghideg és végigöblíted vele az alsó részeidet. :) Nagyon sokat segít, nekem teljesen megszüntette ez a kis praktika a gondjaimat.
2012. jún. 11. 19:07
Ne aggódj én is átestem ezen a sokkon pár hete (nekem korábban sose volt ilyen problémám, azért sokkolt a tudat na meg a látvány) de valóban jól karbantartható, ne keseredj el. Csak a megfelelő krémet kell megtalálni. Gondolom nem mindenkinek ugyanaz a jó
2012. jún. 11. 19:05
A lelket hagyjuk ki ebből.
5. bnedora (válaszként erre: 4. - Schreiber)
2012. jún. 11. 19:04
Miért kell azonnal műtétre gondolni. Kúppal, kenőccsel, megfelelő étrenddel szépen karban lehet tartani, sőt vissza is húzódhat.
4. schreiber (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. jún. 11. 19:00
Nagyon szörnyü egy kin ez,de szüles utan remelhetöleg javul a helyzet,ha nem jön a mütet..
3. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Schreiber)
2012. jún. 11. 18:58
És még a hátralévő néhány évtized...
2012. jún. 11. 18:56
Van már ilyen fórum.
2012. jún. 11. 18:55

Ez egy eleg kenyes tema es gondolom ezert nincs tul sok ilyen forumtema..de egy dolog a testi tünet..a masik a rosszabbik,hogy ez mit okoz lelkileg es idegileg.

En mar 5 hete szenvedek es meg van max 5 het szülesig.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook