Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy vagytok és milyen érzéseitek vannak Kismamaként? fórum

Hogy vagytok és milyen érzéseitek vannak Kismamaként? (beszélgetős fórum)


1 2
41. vnesp
2010. szept. 27. 14:31

Sziasztok!

Én szerdán töltöm a 9.hetet. A 6. héttől folyamatosan hányok és rosszul vagyok. Vegetáriánus lettem, mert húsra sem bírok nézni. Viszont a zöldséget és gyümölcsöt minden mennyiségben!!

Sajnos nekem volt már két vetélésem ezért jobban aggódok a kelleténél, de azzal nyugtatom magamat, hogy amíg a tünetek megvannak addig nem lehet baj.


Mindenkinek boldog babavárást és remélem egy jó kis csapat fog kialakulni!

40. szandi30 (válaszként erre: 39. - Kryszta05)
2010. jún. 22. 21:39

cask a 20. heti és a 30. heti uh-on fogják ilyen részletesen megnézni a babát!

Örülök,hogy minden rendben a babóval!!:-)

2010. jún. 22. 18:45

Tegnap(hétfőn) megvolt a Genetikai UH.

Kicsit meglepődtem mert az ülőmagasságon és a nyaki redő mérésen kívül azért megnézik a fejét a hasát stb.de neeemm

Mindegy.A lényeg hogy minden tök tökéletes:

CRL:66 mm

NT:1,4 mm és 13 hetes .

Tehát az utolsó mensi előtt pár nappal estem teherbe.

38. szandi30 (válaszként erre: 37. - Jozsi.38)
2010. jún. 22. 10:24
:-D
2010. jún. 22. 08:39
majd megtapasztalod te is nemsokára :-))
36. szandi30 (válaszként erre: 35. - Jozsi.38)
2010. jún. 22. 08:23
hát ez igaz lehet,mert sokan ezt mondják...
2010. jún. 22. 07:02
nézd imádom a gyerekeimet, de ez egy 24órás szolgálat ami sok örömmel jár de annál sokkal több fáradtsággal bár megéri minden pillanatát!
34. szandi30 (válaszként erre: 33. - Jozsi.38)
2010. jún. 22. 06:57

Szia!

Majd akkor ráérünk gondolkodni,nem?Addig meg miért ne?:-)Carpe diem!!!!

Miért neked nem happy?

2010. jún. 21. 16:51
szeretem az ilyen minden happy és rózsaszínt csak nehogy rájöjjetek hogy nem teljesen az!
2010. jún. 21. 16:40

Sziasztok!

Én jól érzem magam, imádok terhes lenni. A héten töltjük a 38. hetet. Kár, hogy már mindjárt vége. De lesz ennél még nagyobb öröm és boldogság, ha megszületik a pici lányunk. :))

Hogy vagytok?

2010. jún. 21. 07:21

Az én babókám már nagyon rugdos:-)

Múlt heti uh alapján minden rendben vele:-) és kb már 1!kg:-)))


Kryszta teljesen megértelek, én is nagyon izgultam ugy kb a 19. hétig(akkor éreztem először mocorogni)és párom mindig mondta,ha sírok és izgulok akkor is ugyanaz fog történni mint ha nem!!

és mindig erre gondolok.Ha jobban belegondolok,most már örökké ez lesz a sorsunk!!ANYÁK leszünk!!!mindig félteni fogjuk valamiért!!

2010. jún. 21. 07:15

Szia chrissy!

Nagyon-nagyon sajnálom,hogy ez történt veled!!

Csak azt tudom mondani amit magamnak is megpróbálnék ha ilyen lenne:biztos volt valami oka hogy mégis meggondolta magát a baba:-(

És remélem mihamarabb újra jössz ide közénk!!!!


Csak egy megjegyzés:nekem húztak bölcsességfogat és kaptam érzéstelenítést!bár akkor én már túl voltam a 12. héten!

2010. jún. 20. 20:19

Szia Chrissy26!

Szerintem ez NEM MINDEGY!!Iszonyatos ami történt Veled.-nagyon sajnálom így ismeretlenül is.

Minden Kismama rémálmát élted át és sajnos nem vagy egyedül.

Én 4 napja voltam dokinál a12 hetes vizsgálaton és Uh-n is megnézett.Lehet egy héttel idősebb a Pici.

Aggódok kezdetektől fogva és nem merem beleélni magam az Áldott állapotba( a Védőnő szerint lehet mostanra értem be).

Örülök a Picurnak de akkor se:lehet a csalódástól félek.

Boldog vagyok de ha nem aggódnék ennyire akkor boldogabb is lehetnék.

Nagyon sajnálom a történteket és hiába mondom,hogy ne csüggedj mikor egy részed veszett el.

Vigyázz magadra

Üdvözlettel:Kryszta05

2010. jún. 20. 19:12

Sziasztok....nekem nem sokáig volt öröm, a héten lettem vlna 12 hetes, de a babám elhalt, így elvették tölem (missed ab)...:-(((( Semmi tünetem nem volt, a terhesség elején is csak fáradtság meg egy ici-pici émelygés.A 9. héten az UH-n minden rendben volt, viszont utánna probléma adódott a bölcseségfogammal, rendesen begyulladt, ügyelet, kisebb böreltávolítás, de a fogat nem vették ki,merthogy terhes vagyok, nem adhatnak inekciót...AZtán egyszercsak kezdtek megszünni a terhes tüneteim..ezt persze annak tudtam be hogy jön a 12. hét...ja, aztán elkezdtem barnázni, azonnal nödoki, aki beküldött azonnal a kórházba,mert sajna magától nem lökte volna ki a szervezetem, vérmérgezést is kaphattam volna. NA mindegy, nem akarok itt senkit elszomorítani, csak nagyon vigyázzatok magatokra!!!

Kívánok mindenkinek Boldog Babavárást! Remélem hamarosan ismét csatlakozhatom hozzátok!

27. szandi30 (válaszként erre: 26. - Kryszta05)
2010. jún. 1. 09:41

Kryszta gratula!Ez annyira jó érzés tud lenni,ha látja az ember a babócát:-)

Sztem mindenki így van ezzel,hogy eleinte nem is érzi magát terhesnek,de majd ha elkezd nőni a poci,meg beindul a bébi az már jó lesz:-))

Ne izgulj,én is így voltam ezzel:-D

Nekem már minden nap rugdos a babám:-))

2010. jún. 1. 07:09

Sziasztok!

Először is azzal kezdeném,hogy mindenki nagyon vigyázzon magára és a Babára!Pihenjetek,sétáljatok.


December 30-ra vagyok kiírva.

Pénteken hazajött a párom Hollandiából 5 hét után.Megkértem a Dokim,hogy csináljon egy soron kívüli UH-t az Apuka kedvéért:a Pici aludt,de picit késöbb fölkelt és nekiállt bokszolni.Apa majdnem elájult és kijelentette,hogy ha most ez van mi lesz szülésnél ??!!


Az-az érdekes,hogy nem érzem magam állapotosnak.tudom,hogy ott van és láttam nem egyszer már de akkor is furcsa.(Nekem legalábbis)


Párom ma ment vissza Hollandiába de az a 3 nap,hogy itthon volt valami fantasztikus volt:nem győzte hangoztatni,bizonygatni,kimutatni,hogy mennyire Boldog!

2010. máj. 31. 07:29
Kamillaa,mi a helyzet?
2010. máj. 29. 20:53
nem tudom van-e baba de azt hisze megjött rendesen, persze holnap kiderül!
23. kiddy
2010. máj. 29. 12:59
sziasztok!en marciusban szultem az elso kisbabamat,kisfiu.es az elso 4 honapot nagyon megszenvedtem,szinte mindennap hanytam.kemeny volt,de aztan elmult.sott meg szules kozben is hanytam ketszer,mikozben nyomtam,de azt kell mondjam megert minden szenvedest:)en 8 honapig dolgoztam egy gyarban,de nem bantam meg mert az uccso egy honap amit otthon toltottem nagyon unalmas volt...
22. Tamianyu (válaszként erre: 12. - C2b2a75cbc)
2010. máj. 29. 12:46

Menj dokihoz,ha terhes vagy lehet,hogy gond van.

Persze nem kell megijedni,de ezt látatlanba neked még orvos sem tudja megmondani.

Csinálj egy tesztet,aztán menj orvoshoz ha terhes vagy.

21. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Kryszta05)
2010. máj. 29. 12:43
Gratulálok a babádhoz.Szerintem se aggódj,hiszen Te is tudod nem egyformák a terhességek.Nekem a fiammal minden kellemetlen tünettől mentes volt végig.A lányaimmal hánytam,a kisebbikkel egészen a szülésig.Rossz közérzet,fáradékonyság...stb..szóval minden nyűg.A fiammal meg semmi gond végig,álomterhesség volt.
2010. máj. 29. 10:36
Én azért szorítok:-D
2010. máj. 29. 10:36
Mármint teszt,vagy doki?
18. szandi30 (válaszként erre: 17. - C2b2a75cbc)
2010. máj. 29. 10:35

Amugy neked szokott görcsölni a hasad,ha mensizel?

Nemhiszem,hogy attól,amit írtál!

Bocs,de még nem tudod akkor hogy van-e baba a dologban?

2010. máj. 29. 10:09

szandi30


köszi, most voltam mosdóban és igaz nem olyan intenzív de egy vérfolt a bugyin, mióta megláttam a hasam is görcsölget...hát nem tudom!

16. szandi30 (válaszként erre: 12. - C2b2a75cbc)
2010. máj. 29. 10:00

Szia kamilla!

Nekem is kb. ilyen tüneteim voltak,100% biztos voltam benne,hogy nem lesz baba!És lám...

(bár nekem nem volt annyira sötét a folyásom mint a ....)

De miért nem csinálsz tesztet??:-))

és pihizz sokat!!!!!

15. szandi30 (válaszként erre: 10. - Ed6a77a3b3)
2010. máj. 29. 09:57

A kórházban gyógyszerekkel elállították a vérzést,és itthon csak magne b6-ot,no-spat,és c vitamint kellett szednem,ja meg a 12. hétig Utrogestant is.

most már régóta nem szedem a no-spat,magne b6-ot nagyon ritkán.csak c vitamin+vas(nem túl jó a vérvétel után:-( )

És te?

2010. máj. 29. 09:50
:) valai violt hasonlüképp mint én?
2010. máj. 29. 09:38

Sziasztok!

Én tegnap töltöttem be a 15. hetet. Eleinte nagyon rosszul voltam, pedig nem is hánytam, csak émelyegtem. Az émelygés most már csak akkor van, ha éhes vagyok. A fáradtság viszont meg van még mindig, pedig örülnék, ha egy kicsit frissebb lennék, főleg, hogy költözünk. Egyébként jól vagyok és nagyon boldog!:)

2010. máj. 29. 09:23

Nekem már 8 napja késik a mesim, bár azt érzem, ma megjön!!!

Barnás (de bocsi a kifejezésért olyan barna, mint a kaka....) foylásom van, de nem sok! (kopkopkop)

Mielőtt kellett volna jönnie a mesinek volt erős görcsöm is, de semmi, aztán múlogatott, gyengébben és csak néha fájtam ez azóta is fennáll

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook